• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Tarnobrzeg

(26)
  • Sprzedam działkę ROD
    Sprzedam działkę ROD

    Tarnobrzeg

    • 50 000 zł cena
    • 650 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę ROD Mokrzyszów. Działka ma dużą powierzchnię bo 6.5 ar. Domek murowany i drugi budynek też murowany. Po niewielkich pracach aranżacyjnych według uznania gotowa do...

  • Sprzedam
    Sprzedam

    Tarnobrzeg

    • 600 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną 0,5 ha w Tarnobrzegu przy ul. A. Freyera na oś Dzików/ Podłęże . Działka ogrodzona w kwadracie , z dostępem do wszystkich mediów ,w ładnym otoczeniu z...

  • sprzedam
    sprzedam

    Tarnobrzeg

    • 600 000 zł cena
    • 5 004 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam w Tarnobrzegu atrakcyjną działkę budowlaną 0,5 ha przy ulicy Alfreda Freyera na osiedlu Podłęże pod zabudowę jednorodzinną, bezproblemowa możliwość podłączenia niezbędnyc...

  • Działka ROD Wielopole III

    Tarnobrzeg

    • 22 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż działka ROD- Wielopole III o powierzchni ok. 3 ary położona w spokojnej okolicy. Idealne miejsce na odpoczynek, uprawę warzyw i rodzinne weekendy. Na działce znajduj...

  • Sprzedam działkę rolną w Stalach 29,45 a
    Sprzedam działkę rolną w Stalach 29,45 a

    Tarnobrzeg

    • 52 000 zł cena
    • 2 945 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam dziłke rolną w Stalach (Chłodne) o powierzchni 29,45 a

  • Działka do sprzedania

    Tarnobrzeg

    • 102 354 zł cena
    • 2 437 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedania dwie działki pod zabudowę jednorodzinną położone w Tarnobrzegu na os. Sobów (ul. Szlachecka.) Powierzchnia obu działek to 25,37 ar. Wydane warunki zabudowy...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam od renki najlepiej w tym roku

    Grębów

    • 600 000 zł cena
    • 30 000 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Gospodarstwo Rolne Trzy Hektary w tym Tereny Budowlane Położone Na Obrębie Grębów ,Wydrza ,Krawce ,Pięknie położone blisko budynki , dobre sąsiedztwo.

  • 1 / 3
    Sprzedam działkę budowlaną

    Radoszki

    • 200 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 36 arów z rozpoczętą budową (fundamenty). Na działce znajdują się budynki gospodarcze oraz dom do remontu lub wyburzenia o powierzchni 60 m...

  • Sprzedam dwa domy i działkę

    Gierlachów

    • 390 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 186 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam serdecznie, sprzedam działkę na Gierlachowie wraz z dwoma domami. Domy po remoncie, działka o wielkości 21 arów, bardzo dobra lokalizacja blisko miasta Sandomierz. Oba domy s...

  • 1 / 4
    sad, pole, dom

    Lenarczyce

    • 980 000 zł cena
    • 46 000 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    sad 3,4 ha; reszta ziemi to pole i łąka, dom z połowy lat 80-tych, dwa lata temu ocieplony i wymienione okna, ogrzewanie węglowe i gazowe, woda z wodociągu, szambo

  • Działka przy drodze krajowej

    Trześń

    • 120 000 zł cena
    • 2 829 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferujemy do sprzedania działkę o pow. 28,29 ar, położoną w Trześni przy drodze krajowej nr 77. Działka ma kształt prostokąta o wymiarach ok. 19 m x 150 m. Cena: 120 000 zł -...

  • 1 / 3
    Działka budowlana, Jamnica podkarpacie

    Jamnica

    • 176 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Cicha i komfortowa przestrzeń, tak można nazwać to miejsce, w którym znajduje się działka budowlana na sprzedaż. Grunt znajduje się w województwie podkarpackim, gminie Grębów, miej...

  • Działka Gorzyce

    Gorzyce

    • 95 900 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 2 041 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentuję Państwu piękną, widokową działkę w miejscowości Gorzyce, gmina Nowy Żmigród, powiat Jasielski, województwo Podkarpackie. Działka jest położona w malowniczej okolicy n...

  • Działka inwestycyjna przy drodze nr9 Siedleszczany Radom-Rze
    Działka inwestycyjna przy drodze nr9 Siedleszczany Radom-Rze

    Siedleszczany

    • 115 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę w Siedleszczanach z przeznaczeniem na działalność warsztat , komis lub inne przeznaczenie, usytuowaną przy samej drodze krajowej nr 9 niedaleko wiaduktu trasa Rado...

  • SPRZEDAM ATRAKCYJNE DZIAŁKI W CICHEJ I ZIELONEJ OKOLICY- PRĄD, WO...

    Osiek

    • 104 999 zł cena
    • 7 400 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość jest w kształcie regularnego prostokąta i składa się z 2 atrakcyjnych działek (nry 516 o pow. ok. 5300 m2 i 517 o pow. ok 2100 m2) jedna z dostępem do drogi asfaltowe...

  • Działka Nawodzice ul. Nawodzice

    Nawodzice

    • 220 000 zł cena
    • 6 200 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Biuro nieruchomości CkDom ma przyjemność zaprezentować działkę o powierzchni 6200m , położoną w urokliwej miejscowości Nawodzice, gmina Klimontów. Cena:220 000 zł Działka...

  • Działka Nawodzice ul. Nawodzice

    Nawodzice

    • 129 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Biuro nieruchomości CkDom ma przyjemność zaprezentować działkę o powierzchni 3600m , położoną w urokliwej miejscowości Nawodzice, gmina Klimontów. Oferujemy na sprzedaż działkę...

  • Działka Nawodzice ul. Nawodzice

    Nawodzice

    • 68 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Sprzedam działkę rolno-budowlaną 56 ar
    1 / 7
    Sprzedam działkę rolno-budowlaną 56 ar

    Krzcin

    • 150 000 zł cena
    • 5 600 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam. Posiadam na sprzedaż działkę rolno-budowlaną o powierzchni 56 ar w pięknej lokalizacji w miejscowości Krzcin woj.świętokrzyskie. Działka sąsiaduje z lasem, jest w pełni uzbr...

  • 1 / 4
    Działka Zaleszany Pilchów

    Zaleszany

    • 129 000 zł cena
    • 854 m2 powierzchnia
    • 152 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż: 4 atrakcyjne działki budowlane - Pilchów, gm. Zaleszany Cena działek : 8,54 ar -129 000 zł do negocjacji 11 ar - 165 000 zł do negocjacji 14,9 ar - 189...

  • sprzedam łąke
    sprzedam łąke

    Węgrce Panieńskie

    • 30 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    łąka 0,29 arów na terenie Węgrc Panieńskich,dobry dojazd od Dębian Węgrc i Głazowa. wszelkie pytania dotyczace sprzdazy prosze o kontakt na podany nizej email lub sms pod nr telef...

  • Sprzedam działki w miejscowości Osiek woj. Świętokrzyskie po
    1 / 4
    Sprzedam działki w miejscowości Osiek woj. Świętokrzyskie po

    Osiek

    • 120 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    - działka 1233 - 25a lasu około 100 letniego - działka 1315/2 - częściowo przeznaczona pod zabudowę mieszkaniowo-usługową, a częściowo pod tereny rolnicze - działka 1346/1, 1347/1,...

  • Działka rolna 23a
    Działka rolna 23a

    Grębów

    • 18 000 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam sprzedam działkę rolna o pow 23a, położona w miejscowości Grębów , dojazd drogą utwardzona. Blisko zabudowań, grunt sklasyfikowano jako R IV b,,piękna malownicza sceneria, i...

  • Działki rolne o pow. 0,27 ha + 0,73 ha w m. Głazów
    1 / 4
    Działki rolne o pow. 0,27 ha + 0,73 ha w m. Głazów

    Głazów

    • 124 600 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam dwie działki rolne w miejscowości Głazów gmina Obrazów. 1. Działka o numerze 222/2 0,73 ha (1300 zł/ar) 2. Działka o numerze 250 0,27 ha (1100 zł/ar)

  • 1 / 4
    Działka Grębów Grębów

    Grębów

    • 153 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki budowlaną o powierzchni 34 arów , położonej w miejscowości Zapolednik ,gmina Grębów , w powiecie tarnobrzeskim . Do d...

  • Sprzedam działkę rolno - budowlaną z warunkami zabudowy
    1 / 3
    Sprzedam działkę rolno - budowlaną z warunkami zabudowy

    Sucharzów

    • 250 000 zł cena
    • 17 400 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlano rolna zlokalizowane ok. 5 km od centrum miasta Sandomierza w obrębie Sandomierz Poscaleniowy obok Sucharzowa, zapewniające ładne widoki w cichej i spo...

  • Sprzedam działkę w Grębowie 1,37 ha
    Sprzedam działkę w Grębowie 1,37 ha

    Grębów

    • 680 000 zł cena
    • 13 700 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę w Grębowie nr 8186/5 o powierzchni 1,37 ha z budynkiem przy głównej trasie Stalowa Wola - Tarnobrzeg. Działka posiada 3 wjazdy, więcej informacji udzielę telefonic...

  • Sprzedam działkę z domem w stanie surowym zamkniętym
    1 / 5
    Sprzedam działkę z domem w stanie surowym zamkniętym

    Kleczanów

    • 520 000 zł cena
    • 1 376 m2 powierzchnia
    • 378 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną z domem Adaś70 m2 , stan surowyzamknięty( budowa zagrodowa) działka ogrodzona, na działce jest garaż blaszak 35m2 , działka uzbrojona , woda z sieci, p...

  • Sprzedam działkę 2.3ha blisko Sandomierza
    1 / 7
    Sprzedam działkę 2.3ha blisko Sandomierza

    Polanów

    • 265 000 zł cena
    • 23 000 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam bardzo ładną, zadbaną i dobrze utrzymaną działkę powierzchni 2.3 ha wraz z przechowalnią w miejscowości Polanów (gm. Samborzec) - 9 km od Sandomierza. Działka znajduje się...

  • 1 / 3
    Działka Grębów Krawce

    Grębów

    • 130 000 zł cena
    • 4 723 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z wydanymi warunkami zabudowy na dom wolnostojący położoną w miejscowości Krawce. Działka jest o powierzchni 47,23 ar (30x160 m) to doskonała propozycja dla osób...

  • Działka budowlana 47 arów, Krawce + warunki zabudowy
    1 / 6
    Działka budowlana 47 arów, Krawce + warunki zabudowy

    Krawce

    • 130 000 zł cena
    • 4 700 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę w miejscowosci Krawce (Stary Sulechów) gmina Grębów. Działka przy drodze asfaltowej, w pełni uzbrojona (prąd, gaz, woda , kanalizacja) o szerokości ok 30 m, długoś...

  • sprzedaż działki budowlanej
    sprzedaż działki budowlanej

    Osiek

    • 160 000 zł cena
    • 2 007 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana Teryt. Obręb 261204_4.0011.46/5 uzbrojona (wodociąg - kanalizacja ) położona Osiek ul. Ogrodowa, powiat staszowski o powierzchni 2007 metrów kw. Cena 80 złotych z...

  • Działka Osiek ul. Klimontowska

    Osiek » ul. Klimontowska

    • 75 000 zł cena
    • 1 201 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiam do sprzedaży niedużą działkę o powierzchni 1201 m2, położoną na ulicy Klimontowskiej w Osieku. Wjazd na działkę bezpośrednio z drogi asfaltowej, po sąsiedzku zabudowa...

  • Działka Osiek ul.

    Osiek

    • 40 000 zł cena
    • 8 595 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam 2 działki rolne w Osieku - idealne pod  powiększenie gospodarstwa rolnego lub rekreację.Działka 1- nr 619: powierzchnia 5676 m²Działka 2- nr 483: powierzchnia 2919 m²✅ Łąc...

  • Działka Klimontów ul. Partyzantów

    Klimontów » ul. Partyzantów

    • 85 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjną działka o powierzchni 20 arów, położona w spokojnej i zielonej okolicy w Klimontowie na ulicy Partyzantów.Specyfikacja działki:*Lokalizacja: Dz...

  • Osiek - działka 3,2ha z zabudowaniami
    1 / 12
    Osiek - działka 3,2ha z zabudowaniami

    Osiek

    • 299 000 zł cena
    • 32 770 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Na sprzedaż działka o powierzchni całkowitej 3,277 ha wraz z zabudowaniami w miejscowości Osiek, powiat staszowski woj. Świętokrzyskie. Działka częściowo mieszkaniowo - usługowa, d...