• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Piszem

(34)
  • Działka inwestycyjna Giętkie gm. Biała Piska
    1 / 4
    Działka inwestycyjna Giętkie gm. Biała Piska

    Giętkie

    • 1 680 000 zł cena
    • 14 000 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna  o powierzchni ok. 1,4H zlokalizowana w miejscowości Giętkie u ujścia rzeki Święcek do jeziora Roś. . W MPZP przeznaczona pod obiekty i usługi turystyki - hote...

  • Działka budowlana Łupki gm. Pisz
    1 / 2
    Działka budowlana Łupki gm. Pisz

    Łupki

    • 2 000 000 zł cena
    • 19 061 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka ok. 2 ha pod inwestycje. Zlokalizowana w miejscowości Łupki która zaczyna być podmiejską sypialnią Pisza. Teren znajduje się w obszarze objętym MPZP który przewiduje zabudo...

  • Działka budowlana w Zdorach, jezioro Śniardwy

    Zdory

    • 154 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ? NA SPRZEDAŻ – DZIAŁKA BUDOWLANA W ZDORACH (GMINA PISZ) ?CENA 154 000 ZŁ SZLAK WIELKICH JEZIOR MAZURSKICH ? Lokalizacja: Zdory, gmina Pisz ? Nr działki: 85/6 ? Parametry dz...

  • działke rolna sprzedam
    działke rolna sprzedam

    Szczechy Małe

    • 50 000 zł cena
    • 13 900 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    sprzedam działkę rolną z dokumentacja i pozwoleniem na budowę stawu rybnego 100m od jeziora głębówek, dojazd droga leśna- pozwolenie na piśmie.

  • Działka na Mazurach Szczechy Wielkie 1405m2
    1 / 6
    Działka na Mazurach Szczechy Wielkie 1405m2

    Szczechy Wielkie

    • 130 000 zł cena
    • 1 405 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż malownicza działka 1405 m² – Szczechy Wielkie, Mazury Numer działki: 13/52 Powierzchnia: 1405 m² Wymiary: ok. 37 × 37 m (kształt zbliżony do kwadratu) Lokalizacja: Szc...

  • mpzp, media w drodze, z linią brzegową
    1 / 6
    mpzp, media w drodze, z linią brzegową

    Łupki

    • 2 700 000 zł cena
    • 13 500 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka o powierzchni ~ 1,35 ha położona w gminie Pisz, we wsi Łupki. Parcela o wymiarach ok. 40 m szerokości, ok. 270 m długości, położna przy jeziorze Roś, na teren...

  • Działka budowlana Sulimy gm. Giżycko
    1 / 6
    Działka budowlana Sulimy gm. Giżycko

    Sulimy

    • 300 000 zł cena
    • 3 003 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki na Mazurach w spokojnym miejscu w okolicy Giżycka Biuro Nieruchomości "Własny Kąt" z Giżycka oferuje na sprzedaż działki pod lasem miejskim w Sulimach. Ostanie dwie dział...

  • 2 działki rekreacyjno budowlane w Nowych Gutach

    Nowe Guty

    • 179 500 zł cena
    • 2 922 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż 2 działki rekreacyjno budowlane w Nowych Gutach 700 - 900 m od publicznej plaży jeziora Śniardwy 1) działka o nr 287/6 obręb Nowe Guty, o powierzchni 2922 m2 cena 17...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka z linią brzegową jeziora Wygryny w Wygrynach

    Wygryny

    • 630 000 zł cena
    • 4 883 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka z linią brzegową jeziora Wygryny w Wygrynach gmina Ruciane Nida. Nr działki 211/17 powierzchnia 4883 m2. Prąd w odległości 80 m. Dojazd drogą wewnętrzną, w ceni...

  • Działka rolna 4442 m2 w Kwiku blisko jeziora Białoławki

    Kwik

    • 178 000 zł cena
    • 4 442 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka nr 189/6 w Kwiku gmina Pisz blisko jeziora Białoławki powierzchnia 4442 m2 cena 178 000 zł tel [tel] status działki : rolna miejscowy plan zagospodarowania p...

  • Działka siedliskowo w Zabielne 4 km od jeziora Roś Mazury

    Zabielne

    • 11 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana we wsi Zabielne nr działki 28/2 gmina Biała Piska. Działka znajduje się w centralnej części wsi i posiada powierzchnię 1800 m2. Przy działce znajduje...

  • Działka budowlana w Łupkach 500 m od jeziora Roś

    Łupki

    • 185 000 zł cena
    • 902 m2 powierzchnia
    • 206 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o pow 902 m2 w Łupkach, gmina Pisz, nr działki 602/3. Odległość od jeziora Roś lezącego na szlaku wielkich jezior mazurskich 500 m, odległość od miast...

  • Duża działka rekreacyjna w Pilchach jezioro Roś

    Pilchy

    • 95 zł cena
    • 9 300 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż duża działka rekreacyjna na skraju wsi o nr 24 w Pilchach, gmina Pisz, o powierzchni 9300 m2, w odległości 600 m od jeziora Roś leżącego na szlaku wielkich jezior mazur...

  • 6 dużych działek rekreacyjnych blisko jeziora Roś, Pilchy

    Pilchy

    • 110 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż 6 dużych działek rekreacyjnych blisko jeziora Roś leżącego na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich w Pilchach gmina Pisz. Cena 110 zł za m2 do negocjacji. - działka nr 14...

  • 10 dużych działek rekreacyjnych blisko jeziora Roś, Pilchy

    Pilchy

    • 95 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż 10 dużych działek rekreacyjnych blisko jeziora Roś leżącego na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich w Pilchach gmina Pisz. Cena 95 zł za m2 do negocjacji. - działka nr 14...

  • Działka w Zdorach, 900 m od jeziora Śniardwy

    Zdory

    • 270 000 zł cena
    • 3 001 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż niezabudowana nieruchomość gruntowa o nr 85/15 w Zdorach gmina Pisz, 900 m od jeziora Śniardwy/Seksty i półwyspu Szeroki Ostrów. Powierzchnia działki 3001 m2, media prą...

  • Działka budowlana o pow 3 499 m² we wsi Jeże, gmina Pisz

    Jeże

    • 280 000 zł cena
    • 3 499 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ? Na sprzedaż działka budowlana o pow 3 499 m² we wsi Jeże, gmina Pisz Działka nr 106/5, obręb Jeże, o powierzchni 3 499 m², położona w wyjątkowej lokalizacji – na historycznej...

  • Działka z linią brzegową jeziora Wygryny w Wygrynach
    1 / 14
    Działka z linią brzegową jeziora Wygryny w Wygrynach

    Wygryny

    • 630 000 zł cena
    • 4 883 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka z linią brzegową jeziora Wygryny – Mazury, gmina Ruciane-Nida Wygryny, woj. warmińsko-mazurskie Powierzchnia: 4 883 m² Cena: 630 000 zł do negocjacji LOKALIZACJA Na sprz...

  • Duża działka rekreacyjna w Pilchach jezioro Roś
    1 / 7
    Duża działka rekreacyjna w Pilchach jezioro Roś

    Pilchy

    • 95 zł cena
    • 9 300 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

1 / 14
    10 dużych działek rekreacyjnych blisko jeziora Roś, Pilchy

    Pilchy

    • 285 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż 10 dużych działek rekreacyjnych blisko jeziora Roś leżącego na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich w Pilchach gmina Pisz. Cena 95 zł za m2 do negocjacji. - działka nr 142...