• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Jędrzejowem

(48)
  • Sprzedam działkę rolną w sąsiedztwie lasów
    1 / 7
    Sprzedam działkę rolną w sąsiedztwie lasów

    Bocheniec

    • 84 000 zł cena
    • 4 871 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną, porośniętą drzewami (sosna, brzoza), o powierzchni 4778 m2 i wymiarach ok. 20-27m szerokości i ok. 215 m długości, położoną w miejscowości Bocheniec-Nowa Wi...

  • Sprzedam działkę nad rzeką
    1 / 9
    Sprzedam działkę nad rzeką

    Bocheniec

    • 28 000 zł cena
    • 705 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną, z dostępem do rzeki Wiernej, o powierzchni 705 m2 i wymiarach ok. 8-10 m szerokości i ok. 75 m długości, położoną w miejscowości Bocheniec-Nowa Wieś. Działk...

  • Sprzedam 2 działki w lesie
    1 / 13
    Sprzedam 2 działki w lesie

    Bocheniec

    • 42 000 zł cena
    • 7 687 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam 2 działki: leśną o powierzchni 5964 m2 (o wymiarach ok. 26 m x 212-225 m, częściowo porośniętą sosnami a częściowo lasem liściastym, niektóre drzewa przewrócone), oraz rol...

  • Sprzedam działkę budowlaną z projektem
    Sprzedam działkę budowlaną z projektem

    Tokarnia

    • 45 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane w wyjątkowej, spokojnej lokalizacji – blisko natury, a jednocześnie z szybkim dojazdem do miasta. Oferowane działki położone są w malownicz...

  • Działka Ignacówka ul.

    Ignacówka

    • 125 000 zł cena
    • 1 520 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana na sprzedaż - Ignacówka, gm. JędrzejówNa sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1520 m², położona w miejscowości Ignacówka w gminie Jędrzejów. Idealna propozycj...

  • Działka usługowa Oksa
    1 / 8
    Działka usługowa Oksa

    Oksa

    • 1 100 000 zł cena
    • 5 793 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa składająca się z 2 działek o łącznej powierzchni 5793 m2, zlokalizowana w Oksie, k. Jędrzejowa Działka położona w pierwszej linii w stosu...

  • Działka Wólka ul.

    Wólka

    • 69 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane na sprzedaż - Wólka, gm. Słupia KoneckaNa sprzedaż działki budowlane o powierzchniach 1300 m², położone w miejscowości Wólka w gminie Słupia Konecka. Idealna prop...

  • Sprzedam działki leśne w Rakowie
    1 / 5
    Sprzedam działki leśne w Rakowie

    Raków

    • 65 100 zł cena
    • 12 856 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam 2 działki leśne w Rakowie (powiat kielecki, woj. świętokrzyskie) Działka leśna nr ew. 1531, o powierzchni 0.5634 ha, kształtem zbliżona do prostokąta. Od strony północnej...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam działkę rolno - budowlaną
    1 / 5
    Sprzedam działkę rolno - budowlaną

    Warzyn Pierwszy

    • 90 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę rolno budowlaną z możliwoscią zabudowy . Duża szeroka działka 22 metry i długości około 200 metrów z regularnymi kształtami prostokąta. Wygodny dojazde drogą asfal...

  • Działka Raków ul. Buźniczna

    Raków » ul. Buźniczna

    • 90 000 zł cena
    • 460 m2 powierzchnia
    • 196 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję do sprzedaży działkę o powierzchni 460 m2 położoną w Rakowie w samym centrum przy rynku, z przeznaczeniem na zabudowę jednorodzinną . Dojazd do działki jest drogą asfaltową...

  • Działka o pow. 1,63 ha w Karolowie gm. Chotcza.

    Karolów

    • 79 000 zł cena
    • 16 300 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka o pow. 1,63 ha (16300 m2) składająca się z dwóch działek ( nr. dz. 306 i 307 obręb Karolów) stanowiące lasy i grunty orne z dojazdem drogą utwardzoną w m. Karolów gm. Ch...

  • Działka budowlana w Pawęzowie!

    Pawęzów

    • 176 150 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 13 arów, położona w spokojnej części Pawęzowa, w gminie Lisia Góra.Nieruchomość ma kształt prostokąta i płaskie ukształtowanie terenu, c...

  • Działka z rozpoczętą budową - las , spokojna okolica Oksa
    Działka z rozpoczętą budową - las , spokojna okolica Oksa

    Oksa

    • 185 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 232 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 7 ar z rozpoczętą budową domu 90 m2. Projekt domu jednorodzinnego www.archipelag.pl dom LEA A Działka położona w pobliżu centrum Ok...

  • Sprzedam
    Sprzedam

    Chmielowice

    • 360 000 zł cena
    • 13 000 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę 1,3 hektara około 20 m szerokość.Nie wyrażam chęci współpracy z agencjami pośredniczącymi . Zainteresowanych proszę o kontakt SMS albo przez lento . Pozdrawiam

  • Działka pod zabudowę w klimacie leśnym
    1 / 12
    Działka pod zabudowę w klimacie leśnym

    Oksa

    • 240 000 zł cena
    • 1 150 m2 powierzchnia
    • 209 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam piękną działkę budowalną przy ul. Modrzewiowej w Oksie o pow. 11,5 ar - działkę można zabudować 2 domami typu np. stodoła .Działka porośnięta jest pięknymi drzewami - m...

  • Sprzedam las.
    1 / 4
    Sprzedam las.

    Warzyn Drugi

    • 35 000 zł cena
    • 8 393 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę leśną o pow.0,8393 ha,położoną w Obrębie Deszno gmina Nagłowice,pow.Jędrzejów. Nr:działki - 1268/2 Powierzchnia działki jest pokryta samosiejkami,głównie dębowymi...

  • Sprzedam działkę nad rzeką

    Bocheniec

    • 32 000 zł cena
    • 705 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną, z dostępem do rzeki Wiernej, o powierzchni 705 m2 i wymiarach ok. 8-10 m szerokości i ok. 75 m długości, położoną w miejscowości Bocheniec-Nowa Wieś. Dział...

  • Sprzedam 2 działki w lesie

    Bocheniec

    • 120 000 zł cena
    • 7 687 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

• Sprzedam działkę w Parku Krajobrazowym

    Bocheniec

    • 235 000 zł cena
    • 4 778 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna