• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Częstochową

(89)
  • 1 / 3
    Działka Zawada

    Zawada

    • 1 186 680 zł cena
    • 7 192 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działki inwestycyjne w miejscowości ZAWADA gmina MSTÓW Oferujemy Państwu działki inwestycyjne zlokalizowane w miejscowości Zawada w gminie Mstów. Działka narożna wzdłuż d...

  • 1 / 4
    Działka Zawada

    Zawada

    • 3 560 205 zł cena
    • 21 577 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna w miejscowości ZAWADA gmina MSTÓW Oferujemy Państwu działkę inwestycyjną zlokalizowaną w miejscowości Zawada w gminie Mstów. Działka narożna wzdłuż d...

  • 1 / 2
    Działka Zawada

    Zawada

    • 60 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Oferujemy Państwu działkę rekreacyjną zlokalizowaną w miejscowości Zawada w gminie Mstów. Działka znajduje się w spokojnej i malowniczej okolicy ok.15 min od centrum Częstochow...

  • Działka Gorzelnia

    Gorzelnia

    • 220 000 zł cena
    • 2 294 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy Państwu działkę budowlaną zlokalizowaną w miejscowości Gorzelnia w gminie Blachownia. Działka znajduje się w spokojnej i malowniczej okolicy, sąsiaduje z budynkami jed...

  • Działka Zawada

    Zawada

    • 95 004 zł cena
    • 1 092 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka Budowlana w miejscowości ZAWADA gmina MSTÓW. Oferujemy Państwu działki budowlane zlokalizowane w miejscowości Zawada w gminie Mstów. Działki znajdują się na nowo, p...

  • Działka Biskupice

    Biskupice

    • 690 000 zł cena
    • 27 600 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Oferujemy Państwu działkę rolną zlokalizowaną w miejscowości Biskupice w gminie Olsztyn. Działka znajduje się w spokojnej i malowniczej okolicy, sąsiaduje z budynkami jednorodzi...

  • Sprzedam działki budowlane w Rędzinach/k.Częstochowy

    Rędziny

    • 94 530 zł cena
    • 822 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam do sprzedania 6 działek budowlanych w Rędzinach, koło Częstochowy. Działki są ładne, zlokalizowane w spokojnym sąsiedztwie domków jednorodzinnych i dobrze skomunikowane. Wie...

  • ZAWADA- DZIAŁKA W ATRAKCYJNEJ OKOLICY
    1 / 4
    ZAWADA- DZIAŁKA W ATRAKCYJNEJ OKOLICY

    Zawada

    • 300 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ZAWADA- DZIAŁKA W ATRAKCYJNEJ OKOLICY Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 5000 mkw, o wymiarach 16m x 312m, położonej w bardzo atrakcyjnej okolic...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam działkę rolną
    Sprzedam działkę rolną

    Grabowa

    • 110 000 zł cena
    • 5 196 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną w miejscowości Grabowa-Piaski , na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej o powierzchni 5196 m2, okolica przepiękna,widoki wspaniałe, w pobliżu las, przez ,który p...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam grunt, cena znacznie poniżej ceny rynkowej

    Piaski

    • 210 000 zł cena
    • 27 000 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Sprzedam grunt rolno - budowlany w miejscowości Piaski gmina Gidle pow. radomszczański woj. łódzkie. Grunt to 0.8 ha budowlanka x 20 zł, o.7 ha las sosnowy x 2.5 zł, 1.2 ha łąka/p...

  • 1 / 2
    Działka Michałopol

    Michałopol

    • 139 000 zł cena
    • 9 100 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Oferujemy Państwu działkę rolną zlokalizowaną w miejscowości Michałopol w gminie Gidle. Działka znajduje się w spokojnej i malowniczej okolicy, sąsiaduje z budynkami jednorodzin...

  • 1 / 2
    Działka Mysłów

    Mysłów

    • 350 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy Państwu działkę budowlaną zlokalizowaną w miejscowości MYSŁÓW w gminie Koziegłowy. Działka znajduje się w spokojnej i malowniczej okolicy, sąsiaduje z budynkami jedno...

  • Działka rolno-budowlana (BEZ POŚREDNIKA)

    Lipicze

    • 80 000 zł cena
    • 5 700 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Sprzedam działkę rolno-budowlaną - 5700 m2 (plan zagospodarowania przestrzennego). Położona blisko trasy Częstochowa - Radomsko (woda, prąd, niezalesiona) sąsiedztwo zabudowy miesz...

  • 1 / 3
    Sprzedam działki - 0,30 ha i 0,64 ha (30 m. szer.)

    Gidle

    • 115 000 zł cena
    • 9 600 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam nieruchomość składającą się z dwóch działek położonych w miejscowości Ludwików w gminie Gidle: - działki nr 192 o pow. 0,30 ha o wymiarach: szer. 30 metrów, dł. 100 metró...

  • działka rolna Ciężkowice gmina Gidle Powiat radomszczański woj. ł...

    Ciężkowice

    • 99 000 zł cena
    • 30 090 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka Ciężkowice nr 715/2 -3,06ha uprawiana wymiary 58 x 517 m dojazd droga polna. Sprzedaż od właściciela [tel]

  • Działka siedliskowa - siedlisko 2,8ha Siedlec gmina Janów
    1 / 8
    Działka siedliskowa - siedlisko 2,8ha Siedlec gmina Janów

    Siedlec

    • 255 000 zł cena
    • 28 220 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam działkę rolną 2,8ha Siedlec gmina Janów. działka nr 54. Według planu zagospodarowanie - tereny siedliskowe średnia szerokość 32 m dł. ok 810m. Teren częściowo uprawian...

  • 1 / 4
    Działka Wojsławice

    Wojsławice

    • 280 000 zł cena
    • 6 830 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Polecam do sprzedaży działkę położoną w miejscowości Wojsławice gmina Koziegłowy , o powierzchni 6830m2, z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną oraz zalesienie. Działka płask...

  • Sprzedam działkę budowlana
    Sprzedam działkę budowlana

    Sadów

    • 135 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lubliniec-Sadów ul. Cesarska Górka Sprzedam działkę budowlano rolną pow. około 2200 m2. Wymiary działki : 16,74 x 200,0 m w tym budowlanej około 800 m2 Działka znajduje się w odle...

  • Działka Zdrowa ul.

    Zdrowa

    • 70 700 zł cena
    • 1 088 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro Nieruchomości LOCATUS ma przyjemność zaproponować do sprzedaży działkę budowlaną położoną w miejscowości Zdrowa przy ulicy Kłomnickiej. Działka o powierzchni 1088m2 Wymiary d...

  • Działka Lgoczanka

    Lgoczanka

    • 33 000 zł cena
    • 2 898 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Przedmiotem sprzedaży są dwie niezabudowane działki rolne, położone w obrębie Lgoczanka, gmina Janów, powiat częstochowski, województwo śląskie, oznaczone w ewidencji gruntów jako:...

  • Super działka budowlano-rolna tylko 10zł za m2!!!
    1 / 2
    Super działka budowlano-rolna tylko 10zł za m2!!!

    Janów

    • 150 000 zł cena
    • 21 000 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka budowlano-rolna o powierzchni 2,1ha. Tylko 7zł za m2! Działka bardzo dogodnie położona w Żurawiu gmina Janów (Jura Krakowsko-częstochowska). Dojazd do Częstoch...

  • Sprzedam działkę rolno budowlaną
    1 / 5
    Sprzedam działkę rolno budowlaną

    Pińczyce

    • 90 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę rolno budowlaną z możliwoscią zabudowy . Duża szeroka działka 22 metry i długości około 200 metrów z regularnymi kształtami prostokąta. Wygodny dojazde drogą asfal...

  • Działka budowlana Janów
    1 / 8
    Działka budowlana Janów

    Janów

    • 209 000 zł cena
    • 2 050 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Janów wokół luźna zabudowa jednorodzinna Piękny widok na lasy Działka położona na wzniesieniu w bezpośrednim sąsiedztwie rozległego la...

  • Sadów, ul.Kochanowicka, działka budowlana 900m²
    1 / 3
    Sadów, ul.Kochanowicka, działka budowlana 900m²

    Sadów

    • 198 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 900 m² położona na "górce" z widokiem w kierunku Lublińca przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Nieruchomość ma dostęp do mediów: prąd, woda i...

  • Działka Zdrowa ul. Mstowska

    Zdrowa » ul. Mstowska

    • 79 000 zł cena
    • 1 675 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro Nieruchomości LOCATUS ma przyjemność zaproponować do sprzedaży działkę budowlaną położoną w miejscowości Zdrowa gmina Kłomnice przy ulicy Mstowskiej.ZAZNACZONA DZIAŁKA:  pow....

  • Działki rolne Złoty Potok
    1 / 4
    Działki rolne Złoty Potok

    Złoty Potok

    • 75 500 zł cena
    • 15 100 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam nieruchomości gruntowe w miejscowości Złoty Potok. Łączna powierzchnia 1,51 ha. 1. Działka nr 249 - pole powierzchni 0,86ha 2. Działka nr 298 - pole powierzchni 0,58ha 3....

  • Działka budowlana 4300m2 Pacierzów gm. Kłomnice/Częstochowa
    Działka budowlana 4300m2 Pacierzów gm. Kłomnice/Częstochowa

    Pacierzów

    • 159 000 zł cena
    • 4 300 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka położona w Pacierzowie gmina Kłomnice - pow. 4300m2 (szer. ok.44m, długość boków: 110m, 84m) - oznaczona symbolem MNU - cena 159 000zł Media: prąd, woda znajd...

  • Atrakcyjna działka
    1 / 2
    Atrakcyjna działka

    Złoty Potok

    • 54 000 zł cena
    • 6 569 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferuję na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 6300 m². Działka ma wymiary 16x410 m i znajduje się w spokojnej okolicy. Dostęp do drogi jest utwardzony, co ułatwia dojazd. To idea...

  • Działka 4300m2 Pacierzów/ Kłomnice
    1 / 6
    Działka 4300m2 Pacierzów/ Kłomnice

    Pacierzów

    • 159 000 zł cena
    • 4 300 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro Nieruchomości przedstawia na sprzedaż działkę z potencjałem o powierzchni 4300m2 położoną w miejscowości Pacierzów w gminie Kłomnice. Działka w kształcie trapezu o wymiarach...

  • Sprzedam Działka rolno-budowlana Lusławice gmina Janów
    1 / 3
    Sprzedam Działka rolno-budowlana Lusławice gmina Janów

    Lusławice

    • 180 000 zł cena
    • 10 790 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę rolno-budowlaną w malowniczej miejscowości Lusławice na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Województwo: śląskie Powiat: częstochowski Gmina: Janów Obręb: Lusławice...

  • Działka przemysłowa Koszęcin, Ligonia
    1 / 13
    Działka przemysłowa Koszęcin, Ligonia

    Koszęcin

    • 822 690 zł cena
    • 3 047 m2 powierzchnia
    • 270 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Szukasz strategicznej lokalizacji dla swojego biznesu na Śląsku, z doskonałym dostępem do głównych szlaków komunikacyjnych? Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę przemysłowo-usł...

  • Działka Nowa Wieś

    Nowa Wieś

    • 499 000 zł cena
    • 20 557 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Działka budowlano-rolna z przeznaczeniem pod zabudowę zagrodową, położona w miejscowości Nowa Wieś w Mierzęcicach. Powierzchnia działki 2,0557 ha Szerokość od ulicy 20m. Teren z...

  • Działka budowlana Koszęcin, Ligonia
    1 / 10
    Działka budowlana Koszęcin, Ligonia

    Koszęcin

    • 175 000 zł cena
    • 1 239 m2 powierzchnia
    • 142 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana na sprzedaż w Koszęcinie - 1239 m², ul. Ligonia. Szukasz idealnego miejsca pod budowę wymarzonego domu w spokojnej okolicy? Biuro Nieruchomości BMC prezentuje wy...

  • Działka Nowa Wieś

    Nowa Wieś

    • 124 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 155 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nowa Wieś gmina Mierzęcice, działki z wydanymi warunkami zabudowy pod zabudowę jednorodzinną. Powierzchnia każdej działki 800m2, wymiary: od ulicy 41,4m, w głąb 19,9m. Media:...

  • Działka inwestycyjna Rzeniszów gm. Koziegłowy, Długa
    1 / 6
    Działka inwestycyjna Rzeniszów gm. Koziegłowy, Długa

    Rzeniszów

    • 157 500 zł cena
    • 1 144 m2 powierzchnia
    • 138 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż dwie działki budowlane położone w miejscowości Rzeniszów, powiat myszkowski, woj. śląskie. Nieruchomości znajdują się w spokojnej okolicy, w otoczeniu zabudowy jednoro...

  • Działka inwestycyjna Rzeniszów gm. Koziegłowy, Długa
    1 / 6
    Działka inwestycyjna Rzeniszów gm. Koziegłowy, Długa

    Rzeniszów

    • 157 500 zł cena
    • 1 133 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż dwie działki budowlane położone w miejscowości Rzeniszów, powiat myszkowski, woj. śląskie. Nieruchomości znajdują się w spokojnej okolicy, w otoczeniu zabudowy jednor...

  • Działka Pińczyce

    Pińczyce

    • 120 000 zł cena
    • 16 786 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlano-rolna o powierzchni 1,6786ha położona przy drodze asfaltowej o szerokości 18 m. Część budowlana działki ma powierzchnię 1192 m2, natomiast pozostała część stanowi...

  • Pejzażowa działka budowlana na Jurze 3304 m2 Hucisko
    1 / 6
    Pejzażowa działka budowlana na Jurze 3304 m2 Hucisko

    Hucisko

    • 325 000 zł cena
    • 3 304 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Agencja Gwarek Nieruchomości oferuje do sprzedaży szeroką w całości budowlaną działkę o powierzchni 3304 m2, położoną w pejzażowym miejscu na Jurze w Hucisku w gminie Włodowice. D...