• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Mroczeń

(1)
  • Działka dla dewelopera Mroczeń/Kępno/Wielkopolska
    Działka dla dewelopera Mroczeń/Kępno/Wielkopolska

    Mroczeń

    • 979 000 zł cena
    • 9 700 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlano - usługowa Mroczeń (gmina Baranów, powiat Kępno). Sprzedam dużą działkę budowlano-usługową dla inwestora/dewelopera. Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomo...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Baranów

    Baranów

    • 835 000 zł cena
    • 33 400 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    POMAGAMY W ZAKUPIE ZIEMI ROLNEJ ZGODNIE Z USTAWĄ OBOWIĄZUJĄCĄ DO MAJA 2016 R.Wyjątkowo atrakcyjna działka siedliskowa dla ludzi lubiących spokój i ciszę, chcących jednocześnie blis...

  • Działka Baranów

    Baranów

    • 5 850 000 zł cena
    • 130 000 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    POMAGAMY W ZAKUPIE ZIEMI ROLNEJ ZGODNIE Z USTAWĄ OBOWIĄZUJĄCĄ DO MAJA 2016 R. Do sprzedania 14 ha ziemi rolnej w Baranowie 7 km od Grodziska Maz(.możliwość przekwalifikowania) Gru...

  • SPRZEDAŻ -działka budowl. o pow. 979 m2. Mechnice

    Mechnice » ul. Polna

    • 176 220 zł cena
    • 979 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SPRZEDAŻ - działka budowlana o pow. 979 m2. - Mechnice gmina Dąbrowa, 3 km od Opola. Proponujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 9,79 ar, zlokalizowaną w miejscowości M...

  • SPRZEDAŻ-działka budowlana pow. 779 m2. Mechnice

    Mechnice » ul. Polna

    • 140 220 zł cena
    • 779 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SPRZEDAŻ - działka budowlana o pow. 779 m2. - Mechnice gmina Dąbrowa, 3 km od Opola. Proponujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 7,79 ar, zlokalizowaną w miejscowości...

  • 1 / 3
    Atrakcyjna działka rolna 2,07 ha, Bukowa Śląska

    Bukowa Śląska

    • 240 000 zł cena
    • 20 700 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki rolnej o powierzchni 20 700 m² (2,07 ha ), położonej w malowniczej miejscowości Bukowa Śląska, woj. opolskie, zaledwie 8 km...

  • Działka inwestycyjna
    Działka inwestycyjna

    Pieczyska

    • 448 400 zł cena
    • 5 900 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę o powierzchni 0,60 ha. Numer działki 740. Położona blisko Wieruszowa.Z działki utwardzoną drogą gminną szybki dojazd na węzeł szybkiego ruchu autostrady S8. Linia...

  • Działka leśna- Olszowa-Zakliczyn -Małopolska

    Olszowa

    • 39 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Na sprzedaż działka leśna w miejscowości Olszowa, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski, Małopolska.Opis nieruchomości: - Powierzchnia działki - 41 arów, obok działka 60 arów, możl...

  • 1 / 4
    Działki leśne- Olszowa-Zakliczyn -Małopolska

    Olszowa

    • 42 000 zł cena
    • 4 900 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Na sprzedaż dwie działki leśne w miejscowości Olszowa, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski, Małopolska.Opis nieruchomości: - Powierzchnia działek - 49 arów ( 34 i 15 arów )...

  • Działka leśna- Olszowa-Zakliczyn -Małopolska

    Olszowa

    • 49 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Na sprzedaż działka leśna w miejscowości Olszowa, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski, Małopolska.Opis nieruchomości: - Powierzchnia działki - 60 arów, obok działka 41 arów możli...

  • Nieruchomość - Szymonków

    Szymonków

    • 96 887 zł cena
    • 8 111 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Marty Kowalczyk sprzeda z wolnej ręki udział do 1/6 w prawie własności nieruchomości gruntowej, zabud...

  • działka budowalna - Brzezie, gm. Babiak
    1 / 3
    działka budowalna - Brzezie, gm. Babiak

    Brzezie

    • 50 000 zł cena
    • 998 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 998 m², zlokalizowana 350m od jeziora w malowniczej miejscowości Brzezie, w gminie Babiak. To doskonała propozycja dla osób szukających...

  • Nieruchomość - Szymonków

    Szymonków

    • 72 665 zł cena
    • 8 111 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Nieruchomość - Szymonków

    Szymonków

    • 48 443 zł cena
    • 8 111 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Nieruchomość - Szymonków

    Szymonków

    • 24 221 zł cena
    • 8 111 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Piękna duża działka na Podzamczu w Wieruszowie
    Piękna duża działka na Podzamczu w Wieruszowie

    Wieruszów

    • 400 000 zł cena
    • 5 720 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam trzy piękne działki o nr 223,224 i 225, o łącznej powierzchni 5720m, położone obok siebie na Podzamczu w Wieruszowie, na ul. Ostrzeszowskiej - obszar wiejski gminy miejsko...

  • Działka budowlana 1386 m2 zaledwie 10 km od Kępna
    1 / 4
    Działka budowlana 1386 m2 zaledwie 10 km od Kępna

    Mikorzyn

    • 140 000 zł cena
    • 1 386 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Poszukujesz dla siebie i dla swojej rodziny działki budowlanej w spokojnej miejscowości zaledwie 10 km od miasta Kępno? Chciałbyś/abyś zamieszkać na tworzącym się nowym i młodym os...

  • 1 / 3
    Działka 0.1294ha,Żdzary, gm. Goleniów.

    Żdżary

    • 142 340 zł cena
    • 1 294 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Proponujemy do zakupu nieruchomość gruntowa niezabudowaną, w miejscowości Żdżary, gmina Goleniów, pow. goleniowski, woj. zachodniopomorskie, o powierzchni 0.1294 ha, Rodzaj użytku...