• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Łąki Zwiastowe

(1)
  • Działki Nieruchomość
    Działki Nieruchomość

    Łąki Zwiastowe

    • 1 840 000 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 800 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka wolno czysta Miejscowość Wawer Łąki zastowskie Nie daleko ul Poprawnej

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • SPRZEDAM ZIEMIĘ ROLNĄ

    Lubień Kujawski

    • 266 000 zł cena
    • 70 000 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    SPRZEDAM ZIEMIĘ ROLNĄ W GMINIE LUBIEŃ KUJAWSKI TEL. [tel]

  • sprzedaż działki rolnej

    Bodzanówek

    • 50 000 zł cena
    • 38 000 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną o pow 3,80 na z siedliskiem w gm Choceń pow Włocławek Ziemi ornej klasy 4 jest ponad 3 ha ,reszta to łąka i ok 18 ar nieużytki częściowo zadrzewione .Dojazd...

  • 1 / 4
    Łagiewniki, 3647m2, z pozwoleniem na budowę

    Kruszyn

    • 273 525 zł cena
    • 3 647 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Działka położona jest w spokojnej, malowniczej miejscowości Łagiewniki. W sąsiedztwie piękny las, z drogą asfaltową, skąd można bez problemu podłączyć wodę, prąd, media. Lokalizacj...

  • Sprzedam działkę w lesie nad jeziorem
    1 / 5
    Sprzedam działkę w lesie nad jeziorem

    Kozjaty

    • 130 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę z warunkami zabudowy w miejscowosci Kozjaty, powiat Radziejów. Działka połozona w pieknej okolicy, dookoła lasy, naturalne akweny wodne, jezioro w odległosci 800 m...

  • Brdów – Działka Pod Zabudowę Mieszkaniową

    Brdów

    • 160 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • 1 / 4
    Działki rolne w Szczutkowie - 1,66 ha

    Szczutkowo

    • 75 000 zł cena
    • 16 600 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferujemy na sprzedaż urokliwe działki nr 35 i 36 o łącznej powierzchni 1,66 ha, położone w spokojnej miejscowości Szczutkowo, w gminie Choceń, województwo kujawsko-pomorskie. Dzia...

  • Działka o powierzch 3900m Mchówek (woj. kuj-pom)
    1 / 4
    Działka o powierzch 3900m Mchówek (woj. kuj-pom)

    Mchówek

    • 117 000 zł cena
    • 3 900 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam, Oferuję do sprzedaży działkę o powierzchni 3900m2 położonej we wsi Mchówek, gmina Izbica Kujawska, powiat Włocławski, województwo kujawsko-pomorskie. Działka jest gruntem r...

  • Działka budowlana przy lesie - Janowice gm. Stare Miasto
    1 / 10
    Działka budowlana przy lesie - Janowice gm. Stare Miasto

    Janowice

    • 237 000 zł cena
    • 1 976 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 0,1976 ha zlokalizowana w miłej, spokojnej okolicy w Janowicach przy ul. Diamentowej, gm. Stare Miasto. W miejscowym planie zagospodarowania przes...

  • działka rekreacyjna ROD Kowal
    1 / 4
    działka rekreacyjna ROD Kowal

    Kowal

    • 34 900 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka rekreacyjna na rodzinnych ogródkach działkowych „Słonecznik” w Kowalu. Działka 300 m2, na działce prąd, woda. Na działce postawiona jest przyczepa typu „holenderka” (7 m2)...

  • sprzedam działke budowlana z ustalonymi warunkami zabudowy
    1 / 4
    sprzedam działke budowlana z ustalonymi warunkami zabudowy

    Warząchewka Nowa

    • 220 000 zł cena
    • 2 222 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Warząchewka Nowa, jak na zdjęciu koło Włocławka, ok. 8km od centrum, Dostęp do drogi publicznej media; woda i energia dostępne przy ni...

  • Na sprzedaż działka budowlana, Augustynowo, Izbica Kujawska
    1 / 6
    Na sprzedaż działka budowlana, Augustynowo, Izbica Kujawska

    Augustynowo

    • 58 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana na sprzedaż – Augustynowo, gm. Izbica Kujawska Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Augustynowo, gmina Izbica Kujawska. Powierzchnia:...

  • Działki budowlane ul. Wojska Polskiego Brześć Kuj.
    1 / 8
    Działki budowlane ul. Wojska Polskiego Brześć Kuj.

    Brześć Kujawski

    • 115 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Twoje wymarzone miejsce na dom – spokój, zieleń i doskonała komunikacja. Prezentujemy wyjątkową okazję inwestycyjną – działkę budowlaną o powierzchni 1000 m² położoną przy ul. Wojs...

  • Działka Mstowo

    Mstowo

    • 300 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 600 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania nieruchomość położona we wsi Mstowo gminie Chodecz. Działka ogrodzona o powierzchni 500 metrów (kwadrat 25 m na 25 m ).Na terenie postawiona wiata murowana, którą moż...

  • Działka Mstowo

    Mstowo

    • 300 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 600 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Mstowo

    Mstowo

    • 300 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 600 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Urokliwe miejsce nad Jeziorem Głuszyńskim
    1 / 13
    Urokliwe miejsce nad Jeziorem Głuszyńskim

    Zgniły Głuszynek

    • 49 900 zł cena
    • 616 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DomoStrefa poleca działkę budowlaną w pożądanej lokalizacji – rejon Miłachówek gmina Topólka województwo kujawsko-pomorskie. Przedmiotem sprzedaży jest 1 (z8śmiu) niezabudowanych...

  • Sprzedam działkę nad jeziorem
    1 / 2
    Sprzedam działkę nad jeziorem

    Głuszynek

    • 120 000 zł cena
    • 766 m2 powierzchnia
    • 157 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę o pow. 766m2 w kształcie prostokąta. Ogrodzona z bliskim dostępem do jeziora 200m. Więcej informacji pod numerem telefonu.