• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Karolów

(1)
  • Działka o pow. 1,63 ha w Karolowie gm. Chotcza.

    Karolów

    • 79 000 zł cena
    • 16 300 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka o pow. 1,63 ha (16300 m2) składająca się z dwóch działek ( nr. dz. 306 i 307 obręb Karolów) stanowiące lasy i grunty orne z dojazdem drogą utwardzoną w m. Karolów gm. Ch...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dzialka budowlana

    Konaszówka

    • 80 000 zł cena
    • 9 676 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Dzialka znajduje sie pomiendzy domamy Kolo drogi z Ksiäza Wielkiego do Kozlowa

  • Sprzedam działke

    Młodzawy Duże

    • 150 000 zł cena
    • 14 500 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Sprzedam dzialke rolna o powierzchni 1ha45ar w tym 5 ar lasu z mozliwoscia przeksztalcenia na budowlana. Nr dzialki 227 w miejscowosci Mlodzawy Duze, pow. pinczowski. gm pinczow, w...

  • Działka Giebułtów ul. Giebułtów

    Giebułtów

    • 760 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 423 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 18arowa , płaska , szeroka objęta miejscowym planem zagospodarowania :zabudowę jednorodzinną lub zagrodowo usługową. Droga dojazdowa gminna asfaltowa . Media: Woda , prąd...

  • Działka budowlana - Janowice, powiat tarnowski, gm. Pleśna
    1 / 12
    Działka budowlana - Janowice, powiat tarnowski, gm. Pleśna

    Janowice

    • 75 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szczegółowy opis: Na sprzedaż działka budowlana 19 ar – Janowice, gm. Pleśna (powiat tarnowski, Małopolska) Marzysz o własnym domu w otoczeniu zieleni, z dala od miejskiego zg...

  • Działka Raków ul. Buźniczna

    Raków » ul. Buźniczna

    • 90 000 zł cena
    • 460 m2 powierzchnia
    • 196 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję do sprzedaży działkę o powierzchni 460 m2 położoną w Rakowie w samym centrum przy rynku, z przeznaczeniem na zabudowę jednorodzinną . Dojazd do działki jest drogą asfaltową...

  • Sprzedam działki rolno-budowlane
    Sprzedam działki rolno-budowlane

    Gacki

    • 180 000 zł cena
    • 10 098 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam dwie działki rolno-budowlane położone w miejscowości Gacki ( gmina Szydłów). Działki bezpośrednio przy drodze asfaltowej, klasa ziemi 4, po sąsiedzku domki jednorodzinne....

  • Na sprzedaż działka w gminie Słaboszów - www.wachowicz.nieruchomo...

    Janowice

    • 99 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Damian Wachowicz
    Agent nieruchomości

  • Sprzedam pole orne w Brześciu koło Pińczowa

    Brzeście

    • 60 zł cena
    • 40 790 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Pole sprzedam w Brześciu koło Pińczowa 2 35h i 2 44h sprzedam

  • Sprzedam działki leśne w Rakowie
    1 / 5
    Sprzedam działki leśne w Rakowie

    Raków

    • 65 100 zł cena
    • 12 856 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam 2 działki leśne w Rakowie (powiat kielecki, woj. świętokrzyskie) Działka leśna nr ew. 1531, o powierzchni 0.5634 ha, kształtem zbliżona do prostokąta. Od strony północnej...

  • Sprzedam pole 1,30 ha w Pasturce
    1 / 4
    Sprzedam pole 1,30 ha w Pasturce

    Pasturka

    • 80 000 zł cena
    • 130 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Cena dotyczy nr 1,2 tylko Reszta budowlane Sa też wystawione Witam Działki objęte planem zagospodarowania przestrzennego 13mn teren zabudowany mieszkaniowej jednorodzinnej Do sp...

  • Działka Wólka ul.

    Wólka

    • 69 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane na sprzedaż - Wólka, gm. Słupia KoneckaNa sprzedaż działki budowlane o powierzchniach 1300 m², położone w miejscowości Wólka w gminie Słupia Konecka. Idealna prop...

  • Działka 3117 m2 pośród drzew w Kowali gm. Puławy.

    Kowala

    • 335 000 zł cena
    • 3 175 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o pow. 3117 m2 pośród drzew z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniowa położona przy drodze asfaltowej w atrakcyjnej części miejscowości Kowala gm. Puławy, 200 metrów od...

  • Działki Las Winiarski
    1 / 3
    Działki Las Winiarski

    Las Winiarski

    • 100 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działki z wydanymi warunkami zabudowy w Lesie Winiarskim - sypialnia Buska Zdroju. Miejscowość bogata w złoża wody siarczkowej, w którą zaopatrywane jest uzdrowisko Busko...

  • Sprzedam działkę 1307 m budowlana Pasturka koło Pińczowa
    1 / 4
    Sprzedam działkę 1307 m budowlana Pasturka koło Pińczowa

    Pasturka

    • 98 500 zł cena
    • 1 307 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wjazd z asfaltu, działka na Krzywdzie,z Pińczowa skręcasz na Kowale i skręt w prawo na Krzywdę,obok domy, niedaleko las,rzeka, Gacki, Krzyżanowice,spokojna okolica zabudowa jednoro...

  • Sprzedam działkę 1257 m budowlaną w Pasturce
    1 / 12
    Sprzedam działkę 1257 m budowlaną w Pasturce

    Pasturka

    • 98 000 zł cena
    • 1 257 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana nr 833/3,wjazd z asfaltu, spokojna okolica,obok sąsiedzi.W ulicy wodociąg,gazu nie ma na chwilę obecną,300 od trasy Pasturka -Kowala/ Krzywda/,asfalt prowadzi też...

  • Sprzedam działkę 3636 m rolno-budowlana w Pasturce
    1 / 9
    Sprzedam działkę 3636 m rolno-budowlana w Pasturce

    Pasturka

    • 145 000 zł cena
    • 3 636 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nr 833/1 dojazd drogą nieutwardzona obowiązuje plan zagospodarowania przestrzennego Obok są dwie moje działki Działka budowlana dla rolników Dokumenty przygotowane do wglądu wyp...

  • Atrakcyjna działka Niepołomice

    Podłęże

    • 1 392 000 zł cena
    • 4 800 m2 powierzchnia
    • 290 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę działki budowlanej zlokalizowanej w Podłężu k. Niepołomic. To świetna propozycja działki inwestycyjnej z doskonałym połączeni...

  • Działka budowlana Janowice gm. Wieliczka
    1 / 4
    Działka budowlana Janowice gm. Wieliczka

    Janowice

    • 275 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 275 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni około 10 arów. W MPZP oznaczona jako tereny MN - budownictwo jednorodzinne. Przybliżone wymiary na mapie w galerii zdjęć. Wjazd na działkę od strony północn...

  • Duża działka budowlana 1964 m² – MPZP Wymysłów/Ostrowiec Św
    1 / 2
    Duża działka budowlana 1964 m² – MPZP Wymysłów/Ostrowiec Św

    Wymysłów

    • 186 580 zł cena
    • 1 964 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1964 m² położona w miejscowości Wymysłów przy ul. Ostrowieckiej (gmina Kunów), tuż przy granicy Ostrowca Świętokrzyskiego. Nieruchomość...

  • Działka Stawiany gm. Kije
    1 / 7
    Działka Stawiany gm. Kije

    Stawiany

    • 180 000 zł cena
    • 7 312 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 7312m2 zlokalizowana w Stawianach gm. Kije pow. pińczowski. Grunt o przybliżonych wymiarach ok. 26x9x261x20x270m. Dojazd drogą asfaltową. Działka obj...

  • Działka rolna Rębów gm. Kije
    1 / 7
    Działka rolna Rębów gm. Kije

    Rębów

    • 110 000 zł cena
    • 7 900 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka o pow. 7900 m2 zlokalizowana w Rębowie, gm. Kije, pow. pińczowski. Działka o przybliżonych wymiarach ok. 38x156x52x134x14x24 , szerokość frontu ok. 38m ,...

  • Działka Janowice

    Janowice

    • 89 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    W ofercie sprzedaży atrakcyjna działka rekreacyjna, położona w Janowicach ok 4 km od Wieliczki, oznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego jako Z - tereny ziel...

  • Działka Podłęże gm. Pińczów
    1 / 9
    Działka Podłęże gm. Pińczów

    Podłęże

    • 165 000 zł cena
    • 4 300 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 4300 m2 zlokalizowana w miejscowości Podłęże, gm. Pińczów. Działka w kształcie wielokąta, położona w drugiej linii w stosunku do drogi, częściowo ogro...

  • Działka Michałów
    1 / 4
    Działka Michałów

    Michałów

    • 93 000 zł cena
    • 6 800 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 6800m2 zlokalizowana w Michałowie, pow. pińczowsk i. Działka o wymiarach ok. 25x278x23x280m, niezagospodarowana i nieogrodzona. Dojazd drogą asfalto...

  • Działka Imielno
    1 / 3
    Działka Imielno

    Imielno

    • 35 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 900m2 zlokalizowana w Imielnie, gmina Imielno, powiat jędrzejowski. Działka o wymiarach ok. 25m (front) x 35m, płaska, niezagospodarowana. Działka...

  • Działka Janowice

    Janowice

    • 1 300 000 zł cena
    • 4 200 m2 powierzchnia
    • 310 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w całości budowlana. Nieruchomość zabudowana domem wolnostojącym do remontu lub wyburzenia. Dojazd drogą asfaltową. W MPZP nieruchomość w całości oznaczona jako tereny...

  • Działka budowalna z WZ - 1,05ha - Michałów
    1 / 9
    Działka budowalna z WZ - 1,05ha - Michałów

    Michałów

    • 329 000 zł cena
    • 10 500 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży obszerną działkę budowlaną w Michałowie w obrębie miasta Starachowice. Działka o powierzchni 10500m2 mieści się w miejscowości Michałów w...

  • Atrakcyjna działka wraz z domem
    1 / 9
    Atrakcyjna działka wraz z domem

    Borki

    • 270 000 zł cena
    • 9 600 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka wraz z domem do sprzedania Sprzedam dużą działkę o powierzchni 96 arów w miejscowości Borki.Na działce znajduje się drewniany dom o pow 50 m kwadratowych w raz...

  • Działka budowlana Janowice gm. Wieliczka
    Działka budowlana Janowice gm. Wieliczka

    Janowice

    • 480 000 zł cena
    • 1 395 m2 powierzchnia
    • 345 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 14 arów w Janowicach idealne miejsce na Twój dom Jeśli szukasz przestrzeni, która łączy spokój, naturę i wygodę codziennego życia, ta działka w Janowicach będzie strzałem...

  • Działka rolno-budowlana Janowice gm. Wieliczka
    Działka rolno-budowlana Janowice gm. Wieliczka

    Janowice

    • 980 000 zł cena
    • 6 686 m2 powierzchnia
    • 147 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania działka rolno-budowlana w Janowicach około 6 km od Wieliczki. Działka o powierzchni około 66,86 ara z wjazdem bezpośrednio z drogi gminnej asfaltowej. W MPZP działk...