• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Jadowniki

(1)
  • Działka rolno-budowlana Jadowniki gm. Brzesko
    1 / 6
    Działka rolno-budowlana Jadowniki gm. Brzesko

    Jadowniki

    • 49 000 zł cena
    • 5 800 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolno-budowlana Jadowniki (gmina Brzesko) Na sprzedaż działka rolno-budowlana położona w miejscowości Jadowniki, w gminie Brzesko. Powierzchnia: 58 arów Numer d...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka usługowa Brzesko
    1 / 10
    Działka usługowa Brzesko

    Brzesko

    • 699 000 zł cena
    • 4 280 m2 powierzchnia
    • 164 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Brzesko, ul. Szczepanowska! Idealna propozycja dla inwestora szukającego działki dobrze skomunikowanej, w sąsiedztwie działających przedsiębiorstw. - działka 565; - powierzchnia...

  • Działka rolno-budowlana Jastew gm. Dębno
    1 / 12
    Działka rolno-budowlana Jastew gm. Dębno

    Jastew

    • 160 000 zł cena
    • 8 800 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DUŻA DZIAŁKA 8800 m | 30 ARÓW BUDOWLANE | JASTEW | PRZY DK94 Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 8800 m, położona w miejscowości Jastew (gmina Dębno), z bardzo...

  • Działka budowlana Brzesko
    1 / 12
    Działka budowlana Brzesko

    Brzesko

    • 249 000 zł cena
    • 1 595 m2 powierzchnia
    • 157 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Obniżka ceny! Zapraszam do zapoznania z ofertą sprzedaży działki w Brzesku. Doskonała lokalizacja pod budowę domu z ogrodem. Działka o powierzchni 1595 m2 Brzesko, ul. Mokra Wym...

  • Syndyk sprzeda udział wynoszący 5/16 w prawie własności nieruchom...

    Okocim

    • 27 000 zł cena
    • 4 455 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Syndyk masy upadłości Agaty Chawańskiej, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, zaprasza do składania ofert na zakup udziału wynoszącego 5/16 części w prawie wła...

  • Działka budowlana Brzesko
    1 / 14
    Działka budowlana Brzesko

    Brzesko

    • 415 000 zł cena
    • 346 m2 powierzchnia
    • 1 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z warunkami zabudowy ul. Tadeusza Kościuszki w Brzesku. Spełnij marzenie o nowej kamienicy w prestiżowym miejscu!! Powierzchnia 346m2 Parametry projektowanej zabudowy...

  • Działka usługowa Brzesko
    1 / 13
    Działka usługowa Brzesko

    Brzesko

    • 145 000 zł cena
    • 3 293 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Mieszkasz w pobliżu Brzeska a potrzebujesz miejsca na działalność lub magazyn ? Mam dla Ciebie działkę w Brzesku numer 920 na sprzedaż o powierzchni 3293m2. Przybliżone Wymiary 12...

  • Działka budowlana Okocim gm. Brzesko
    Działka budowlana Okocim gm. Brzesko

    Okocim

    • 269 000 zł cena
    • 6 800 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Okocim, os. Kamieniec - jedno z piękniejszych miejsc w okolicy! Zdjęcia nie oddają uroku tego MIEJSCA. - działka o numerze 1049; - powierzchnia 68 ar (6800m2); - wodociąg, gaz,...