• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Gołubie

(2)
  • Działka uzbrojona 3000 budowlano-usługowa Gołubie
    1 / 4
    Działka uzbrojona 3000 budowlano-usługowa Gołubie

    Gołubie

    • 415 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 139 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 3000m uzbrojona, budowlano-usługowa, prostokąt, w miejscowości Gołubie Kaszubskie bezpośrednio przy głównej, asfaltowej drodze w rejonie zabudowanym. Przy działce dostęp...

  • Działki w Gołubiu , dobry wybó

    Gołubie

    • 115 690 zł cena
    • 1 006 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż trzy piękne działki od 1006 m do 1220 m umiejscowione w Gołubiu na Kaszubach 1. Tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej2. Zasady kształtowania zabudowy i zagospoda...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 3
    Malownicza działka na kuszubach

    Nowe Czaple

    • 115 335 zł cena
    • 1 165 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • budowlana

    Na sprzedaż malownicza działka na Kuszach - miejscowość Nowe Czaple W sąsiedztwie jezior, lasów oraz stok narciarski. Działka z pozwoleniem na zabudowę domu jednorodzinnego.

  • Działka Kamienica Szlachecka ul. Leśna

    Kamienica Szlachecka » ul. Leśna

    • 990 000 zł cena
    • 25 900 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o mieszanym przeznaczeniu: część działki pod budownictwo jednorodzinne, rolę z funkcją uzupełniającą: agroturystyka(!) oraz zieleń w Kamienicy Szlacheckiej.LOKA...

  • Działka Przewóz rynek pierwotny ul.

    Przewóz

    • 1 560 000 zł cena
    • 42 000 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA:Do sprzedania atrakcyjna działka w miejscowości Przewóz, w gminie Studzienice, w województwie pomorskim. Powierzchnia ponad 42 000m2 z wydanymi warunkami zabudowy na 16...

  • 1 / 3
    Działka Kamienica Szlachecka ul.

    Kamienica Szlachecka

    • 239 000 zł cena
    • 10 100 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Zapraszam do zakupu zielonej działki w leśnym otoczeniu w Kamienicy Szlacheckiej na Kaszubach. Działka częściowo budowlana np. pod agroturystykę! Do jezior Raduńskich zaledwie 8 mi...

  • Piękny teren przy jeziorze Brodnica Kaszuby

    Brodnica Górna

    • 1 000 000 zł cena
    • 18 000 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż piękny teren umiejscowiony w Brodnicy , 150 metrów od jeziora Brodno Wielkie.Inwestycja wielkości 18 000 zł - 9100 m działka oraz 8900 m las. Wydane warunki zabudo...

  • Działka Brodnica Dolna ul.

    Brodnica Dolna

    • 1 180 000 zł cena
    • 3 460 m2 powierzchnia
    • 342 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana na KASZUBACH  / BRODNICA DOLNA  z pięknym widokiem na Jezioro Brodno Wielkie. Na sprzedaż oferujemy działkę  o powierzchni 3460m2  z  domem  wolnostojący wybudowa...

  • Piękna działka Brodnica 300 m od jeziora

    Brodnica Górna

    • 720 000 zł cena
    • 9 746 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż piękny teren wielkości 9746 m umiejscowiony w Brodnicy przy drodze wojewódzkiej.Teren sprzedawanej nieruchomości przylega do ściany Lasu Państwowego,W Linii prostej od...

  • 1 / 4
    Działka Grabowo Kościerskie ul.

    Grabowo Kościerskie

    • 234 000 zł cena
    • 1 313 m2 powierzchnia
    • 179 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA:Nieruchomość położona na Kaszubach w Grabowie Kościerskim nad  Jeziorem Grabowskim. W okolicy dużo terenów zielonych, które sprzyjają rekreacji. Dobry dojazd do Kościer...

  • 1 / 3
    Działka Grabowo Kościerskie ul.

    Grabowo Kościerskie

    • 234 000 zł cena
    • 1 310 m2 powierzchnia
    • 179 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJANieruchomość położona na Kaszubach w Grabowie Kościerskim nad  Jeziorem Grabowskim. W okolicy dużo terenów zielonych, które sprzyjają rekreacji. Dobry dojazd do Kościerz...

  • Działka Częstkowo ul. Szeperia

    Częstkowo » ul. Szeperia

    • 273 430 zł cena
    • 1 478 m2 powierzchnia
    • 185 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PIĘNIE POŁOŻONA DZIAŁKA POD LASEM!UROKLIWE MIEJSCE - DUŻA DZIAŁKA - MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU DWÓCH DZIAŁEK !DZIAŁKA: Urokliwie położona działka pod lasem o powierzchni 1478 m2. Przyłącze w...

  • Działka Grabowo Kościerskie ul.

    Grabowo Kościerskie

    • 5 450 000 zł cena
    • 21 990 m2 powierzchnia
    • 248 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA Z LINIĄ BRZEGOWĄ JEZIORA POD HOTEL, DOM STARCÓW , OŚRODEK REHABILITACYJNYNieruchomość położona jest w miejscowości Grabowo Kościerskie w gminie Nowa Karczma, wpowiecie kośc...

  • Działka Grabowo Kościerskie ul.

    Grabowo Kościerskie

    • 5 450 000 zł cena
    • 21 990 m2 powierzchnia
    • 248 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

• Działka Grabowo Kościerskie ul.

    Grabowo Kościerskie

    • 1 138 200 zł cena
    • 3 252 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA Z LINIĄ BRZEGOWĄ JEZIORA Nieruchomość położona jest w miejscowości Grabowo Kościerskie w gminie Nowa Karczma, wpowiecie kościerskim, w woj. pomorskim.Odległość od Gdańska 4...

  • Działka Kościerska Huta ul.

    Kościerska Huta

    • 799 000 zł cena
    • 4 079 m2 powierzchnia
    • 196 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA BUDOWLANA/ INWESTYCYJNA  Kościerska Huta  - 3 km od Kościerzyny  pod zabudowę usługowo mieszkaniową. LOKALIZACJA:Działka zlokalizowana w  Kościerskiej Hucie  Położna na obr...

  • „Grabowo Kościerskie działka”
    „Grabowo Kościerskie działka”

    Grabowo Kościerskie

    • 60 zł cena
    • 4 769 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka nr 432/3 lokalizacja: e-mapa.net/polska/220607_2.0001.432/3 tel. 0033 [tel]

  • Działka Stężyca ul.

    Stężyca

    • 400 000 zł cena
    • 2 084 m2 powierzchnia
    • 192 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA BUDOWLANA Z MPZP 029 - MNLOKALIZACJADziałka budowlana położona w przepięknej Kaszubskiej miejscowości Stare Czaple, gmina Stężyca, powiat kartuski. Około 350m do jeziora Bu...

  • Działka Grabowo Kościerskie ul. Kwiatowa

    Grabowo Kościerskie » ul. Kwiatowa

    • 250 000 zł cena
    • 1 123 m2 powierzchnia
    • 223 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż działka nr 101/24 położona w miejscowości Grabowo Kościerskie, gmina Nowa Karczma, powiat kościerski.Powierzchnia działki wynosi około 1 123 m².Działka położona jest w...

  • Działka Ostrzyce ul. Ramlejska

    Ostrzyce » ul. Ramlejska

    • 190 000 zł cena
    • 1 267 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana z MPZP na Kaszubach - Ostrzyce, blisko jezior i lasu.LOKALIZACJA:Na sprzedaż działka budowlana położona we wsi Ostrzyce (gm. Somonino, pow. kartuski), w otoczeniu...

  • Działka Kamienica Szlachecka ul. Leśna

    Kamienica Szlachecka » ul. Leśna

    • 171 100 zł cena
    • 1 711 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działki budowlane (z MPZP) w Kamienicy Szlacheckiej. Kilkadziesiąt metrów od ściany lasu, w sielskim, polnym otoczeniu. Bardzo ładna i spokojna lokalizacja, c...

  • Działka Nowa Wieś Kościerska

    Nowa Wieś Kościerska

    • 210 000 zł cena
    • 1 m2 powierzchnia
    • 210 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Nowa Wieś Kościerska, gmina Kościerzyna. Atrakcyjne, doskonale położone działki budowlane z przeznaczeniem na zabudowę jednorodzinną i usługową. Każda działka ma swój własny, bez...

  • Działka 1059 m² pod lasem | Prąd na miejscu | Dom + Usługi |
    1 / 3
    Działka 1059 m² pod lasem | Prąd na miejscu | Dom + Usługi |

    Kłobuczyno

    • 160 zł cena
    • 1 059 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentuję nieruchomość gruntową w Kłobuczynie, gmina Kościerzyna. Oferta od właściciela (bez prowizji!). Teren o dużym potencjale, łączący funkcję mieszkalną z możliwością pro...

  • Syndyk sprzeda udział 6/324 w działkach zalesionych i drodze
    1 / 8
    Syndyk sprzeda udział 6/324 w działkach zalesionych i drodze

    Nowe Czaple

    • 5 800 zł cena
    • 9 700 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    1. Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, zaprasza do składania ofert na zakup udziału w wysokości 6/324 w pra...

  • Działka Pierszczewo ul.

    Pierszczewo

    • 3 290 000 zł cena
    • 9 918 m2 powierzchnia
    • 332 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPERHOUSE !Przedmiotem sprzedaży jest luksusowa posiadłość w samym sercu Kaszub.Miejscowość: Pierszczewo, woj. pomorskiePrzedstawiam wyjątkową ofertę...

  • Działka budowlana Częstkowo gm. Szemud, Polna
    Działka budowlana Częstkowo gm. Szemud, Polna

    Częstkowo

    • 165 000 zł cena
    • 1 380 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na Sprzedaż Działka Budowlana w Częstkowie gm. Szemud przy ul. Polnej, o powierzchni 1380m2. Nieruchomość objęta MPZP -ZABUDOWA MIESZKANIOWA Marzysz o własnym domu w otoczeniu zie...

  • DZIAŁKA Z WZ | 1133m2 | ASFALT | MEDIA | Częstkowo
    1 / 4
    DZIAŁKA Z WZ | 1133m2 | ASFALT | MEDIA | Częstkowo

    Częstkowo

    • 185 999 zł cena
    • 1 133 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA BEZPOŚREDNIA – KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI! Cena: 185 999zł (164 zł/m²) Lokalizacja: Częstkowo, gmina Szemud Powierzchnia: 1 133 m² Przeznaczenie: Budowlana (wydana decyzja...