• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Ciosaniec

(1)
  • sprzedam działkę budowlaną
    sprzedam działkę budowlaną

    Ciosaniec

    • 60 000 zł cena
    • 7 700 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną nr 69 w miejscowości Ciosaniec 1. Jest podłączona woda i prąd, nie ma przyłącza kanalizacji.

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • działka Czaplinek ul Polna/ Brzozowa
    działka Czaplinek ul Polna/ Brzozowa

    Czaplinek

    • 340 000 zł cena
    • 2 556 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka pod zabudowę mieszkalno - turystyczną z podstawowymi mediami. Położona przy ul Polnej wjazd od ul Brzozowej Nr ew. 307/2 .

  • DZIAŁKI REKREACYJNO-BUDOWLANE

    Broczyno

    • 70 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Sprzedam działki rekreacyjno-budowlane z wydanymi warunkami zabudowy na każdą działkę. Powierzchnia działek : 3 działki 10 ar.,1działka 15 ar., 1 działka 17 ar., 1 działka 19 ar. D...

  • Szczecinek/ Turowo działka budowlana 3050 m2
    1 / 8
    Szczecinek/ Turowo działka budowlana 3050 m2

    Turowo

    • 249 000 zł cena
    • 3 050 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną o pow. 3050 m2 położoną przy ulicy SPOKOJNEJ między Szczecinkiem a Turowem w województwie zachodniopomorskim (do granicy miasta tylko 900 m). Nieruchom...

  • Pięknie położona działka przy lesie i jeziorze.

    Komorze

    • 299 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka Rolna o pow 3.500m2 Graniczy bezpośrednio ze stawem i lasem .Fantastycznie ciche miejsce.To miejsce wyłącznie dla osób chcących wypoczywać w ciszy, spokoju, blisko natur...

  • Działka Sypniewo

    Sypniewo

    • 65 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki w Sypniewie, gmina Margonin. Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową przeznaczoną na działki budowlane. Działka gruntu wymaga podziału geodezyjnego według prefere...

  • Działka budowlana Sypniewo gm. Margonin
    Działka budowlana Sypniewo gm. Margonin

    Sypniewo

    • 93 500 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKI BUDOWLANE W SYPNIEWIE gmina Margonin. Przedstawiamy na sprzedaż działki budowlane położone w bliskiej odległości jeziora margonińskiego. POZOSTAŁO 9 DZIAŁEK DO WYBORU Cen...

  • Sprzedaż działki
    1 / 7
    Sprzedaż działki

    Sikory

    • 165 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka rekreacyjna o powierzchni 1000 m2 położona na poj. Drawskim nad jeziorem Komorze, koło wsi Sikory. Do plaży nad jeziorem Komorze ok 200 m do Czaplinka ok 6 km nad może ok 1...

  • Działka budowlana Kołomąt gm. Czaplinek
    1 / 12
    Działka budowlana Kołomąt gm. Czaplinek

    Kołomąt

    • 155 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość gruntowa, blisko Jeziora Dołgie Wilkie w miejscowości Kołomąt, na Pojezierzu Drawskim. Status: zabudowana, siedlisko z domem jednorodzinnym i zabudowania gospodarcz...

  • Działka budowlana z budynkiem gospodarczym

    Łączno

    • 140 000 zł cena
    • 2 013 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    NA SPRZEDAŻ – DZIAŁKA BUDOWLANA Z ZABUDOWANIAMI – ŁĄCZNO, GMINA MORĄG.Województwo warmińsko -mazurskie.Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej z zabudowaniam...

  • Działka budowlana z budynkiem gospodarczym

    Łączno

    • 140 000 zł cena
    • 2 013 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Działka nad jeziorem Czaplinek Pojezierze Drawskie
    1 / 4
    Działka nad jeziorem Czaplinek Pojezierze Drawskie

    Ostroróg

    • 100 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Ładne działki budowlano rekreacyjne położone w malowniczej miejscowości Ostroróg gm. Czaplinek 17 km, przy Drawskim Parku Krajobrazowym, zaledwie ok. 20 km. od Szczecinka. Działki...

  • Sprzedam działki w Jabłonowie
    1 / 2
    Sprzedam działki w Jabłonowie

    Jabłonowo

    • 168 000 zł cena
    • 1 531 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki w Jabłonowie, działki posiadają bezterminowe warunki zabudowy na domy jednorodzinne. Zlokalizowane w cichej miejscowości, w okolicy osiedla domów jednorodzinnych p...

  • Sprzedam działkę - super oferta
    1 / 2
    Sprzedam działkę - super oferta

    Dobino

    • 250 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o działce w spokojnym i oddalonym od ludzi miejscu, gdzie jedynym hałasem jest śpiew ptaków. To idealne miejsce dla Ciebie. Działka budowlana położona w Dobinie między Pił...

  • Działka budowlana Nowe Drawsko gm. Czaplinek
    1 / 2
    Działka budowlana Nowe Drawsko gm. Czaplinek

    Nowe Drawsko

    • 307 000 zł cena
    • 2 367 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana Nowe Drawsko, gm. Czaplinek Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 2367 m, położona w malowniczej miejscowości Nowe Drawsko, w gminie Czaplinek,...

  • sprzedam działki budowlane
    1 / 14
    sprzedam działki budowlane

    Skórka

    • 99 zł cena
    • 22 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane od nr 173-1 do 173-25. Oferta sprzedaży dotyczy również działek pojedynczych. Koszt jednego m2 - 99 zł. W przypadku zakupu więcej, niż jednej działki cen...

  • Działka budowlana nad jeziorem!
    1 / 12
    Działka budowlana nad jeziorem!

    Piława

    • 99 000 zł cena
    • 1 013 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Na sprzedaż działka budowlana 300 m od jeziora Pile – Piława, woj. zachodniopomorskie Powierz...

  • Działka blisko jeziora!
    1 / 7
    Działka blisko jeziora!

    Psie Głowy

    • 45 000 zł cena
    • 695 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Ofertą sprzedaży jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 695 m2, położona w Psie Głowy. Odległość od miejscowości - Czaplinek -9 km - Drawsko Pomorskie 30 km . Cicha i spokojna ok...

  • Duża działka w Unieminie
    1 / 7
    Duża działka w Unieminie

    Uniemino

    • 125 000 zł cena
    • 3 700 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa obejmująca działki nr 78/1 oraz 78/2, położone w malowniczej miejscowości Uniemino, w gminie Borne Sulinowo. To miejsce, w którym można...

  • Sprzedam działki budowlane
    Sprzedam działki budowlane

    Tarnówka

    • 75 000 zł cena
    • 1 250 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż kilka działek położonych w spokojnej miejscowości Tarnówka w gminie Kłodawa. Nieruchomości znajdują się przy drodze asfaltowej, co zapewnia wygodny dojazd przez cały ro...

  • Działka budowlana -Osiedle Zielone ,,Lipówki Wielkopolska
    1 / 3
    Działka budowlana -Osiedle Zielone ,,Lipówki Wielkopolska

    Żeleźnica

    • 85 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż (obok nowy dom) budownictwo mieszkaniowe.W otoczeniu lasów jezior, strumieni nr 57/38 Osiedle działek budowlanych w miejscowości Żeleźnica, gmina Krajenka, ,,Zielone...

  • Działka budowlana Wałcz Kłębowiec, wszystkie media w drodze
    1 / 11
    Działka budowlana Wałcz Kłębowiec, wszystkie media w drodze

    Kłębowiec

    • 129 000 zł cena
    • 883 m2 powierzchnia
    • 147 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w urokliwym miejscu wraz z wydanymi warunkami zabudowy w centrum miejscowości Kłębowiec gm. Wałcz. Działka nr 145/5 o powierzchni 883m². Ważnym atutem s...

  • Działka w lesie blisko jeziora z budynkami
    1 / 16
    Działka w lesie blisko jeziora z budynkami

    Wałcz

    • 159 000 zł cena
    • 878 m2 powierzchnia
    • 182 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w lesie z potencjałem na Twój azyl. Są miejsca, które od pierwszej chwili dają poczucie spokoju. Takim miejscem jest właśnie ta działka – położona w Wałczu Pierwszym, kilom...

  • Sprzedam działkę ROD
    Sprzedam działkę ROD

    Wałcz

    • 22 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę ROD nr 112 ,, Bohaterów Westerplatte''. Wejście znajduję się za torami od ulicy Bydgoskiej (pierwszą bramą). Dobra lokalizacja- druga działka za bramą. P...

  • Atrakcyjna działka inwestycyjna Wałczu os. Zatorze
    1 / 5
    Atrakcyjna działka inwestycyjna Wałczu os. Zatorze

    Wałcz

    • 630 000 zł cena
    • 2 135 m2 powierzchnia
    • 296 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    CAŁOŚĆ PROWIZJI POKRYWA TYLKO STRONA SPRZEDAJĄCA! Na sprzedaż wyjątkowo perspektywiczna działka inwestycyjna zlokalizowana w Wałczu - dynamicznie rozwijającym się mieście na Pojez...

  • Działka w Dolniku 1385 m² przy lesie i jeziorach
    1 / 7
    Działka w Dolniku 1385 m² przy lesie i jeziorach

    Dolnik

    • 110 800 zł cena
    • 1 385 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w Dolniku 1385 m² przy lesie i jeziorach – idealna pod Twój dom!!! Szukasz miejsca, gdzie natura spotyka się z wygodą? Oferujemy na sprzedaż atrakcyjn...