• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki z linią brzegową Mikołajki

(3)
  • Działka nad Jeziorem Skarlińskim Warmia Mazury
    1 / 5
    Działka nad Jeziorem Skarlińskim Warmia Mazury

    Mikołajki

    • 180 000 zł cena
    • 4 801 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Uwaga nowa niższa cena 180 000 zł Na sprzedaż oferujemy niezwykle atrakcyjną działkę o powierzchni 4801 m², położoną w miejscowości Mikołajki, gmina Kurzętnik, bezpośrednio nad Jez...

  • Działka inwestycyjna
    1 / 9
    Działka inwestycyjna

    Mikołajki

    • 4 500 000 zł cena
    • 100 000 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam 10 ha ziemi w gminie Mikołajki, w miejscowości Górkło położonej nad jeziorem, przy szlaku WJM, 300 metrów od jeziora Jagodne. Ziemia IV kl. Graniczy z działką zabudowaną....

  • Nieruchomości komercyjne, inwestycyjne , działki na Mazurach
    1 / 7
    Nieruchomości komercyjne, inwestycyjne , działki na Mazurach

    Mikołajki

    • 25 zł cena
    • 50 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam do zaoferowania kilka ciekawych nieruchomości położonych w atrakcyjnych miejscach na terenach turystycznych na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich na Mazurach z linią brzegową po...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    Dzialka .Teren. Jezioro Sniardwy, jezioro Seksty, Zdory.Mazury, S...

    Zdory

    • 1 097 184 zł cena
    • 12 468 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Dzialka .Teren. Jezioro Sniardwy, jezioro Seksty, Zdory.Mazury, Szlak WJM. Linia brzegowa Sprzedam teren skladajacy sie z trzech dzialek . polozonych przy drodze asfaltowej tu...

  • 2 działki rekreacyjno budowlane w Nowych Gutach

    Nowe Guty

    • 179 500 zł cena
    • 2 922 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż 2 działki rekreacyjno budowlane w Nowych Gutach 700 - 900 m od publicznej plaży jeziora Śniardwy 1) działka o nr 287/6 obręb Nowe Guty, o powierzchni 2922 m2 cena 17...

  • Działka w Zdorach, 900 m od jeziora Śniardwy

    Zdory

    • 270 000 zł cena
    • 3 001 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż niezabudowana nieruchomość gruntowa o nr 85/15 w Zdorach gmina Pisz, 900 m od jeziora Śniardwy/Seksty i półwyspu Szeroki Ostrów. Powierzchnia działki 3001 m2, media prą...

  • Działka rolna 4442 m2 w Kwiku blisko jeziora Białoławki

    Kwik

    • 178 000 zł cena
    • 4 442 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka nr 189/6 w Kwiku gmina Pisz blisko jeziora Białoławki powierzchnia 4442 m2 cena 178 000 zł tel [tel] status działki : rolna miejscowy plan zagospodarowania p...

  • Działka z linią brzegową jeziora Wygryny w Wygrynach

    Wygryny

    • 630 000 zł cena
    • 4 883 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka z linią brzegową jeziora Wygryny w Wygrynach gmina Ruciane Nida. Nr działki 211/17 powierzchnia 4883 m2. Prąd w odległości 80 m. Dojazd drogą wewnętrzną, w ceni...

  • Działka Nowe Guty

    Nowe Guty

    • 270 000 zł cena
    • 834 m2 powierzchnia
    • 324 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane nad Jeziorem Śniardwy Nowe Guty, gm. Orzysz (Szlak Wielkich Jezior Mazurskich) Na sprzedaż oferuję dwie atrakcyjne działki budowlane położone w malow...

  • Działka Prażmowo

    Prażmowo

    • 215 000 zł cena
    • 1 309 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane nad Jeziorem Jagodne Prażmowo, gm. Ryn (Szlak Wielkich Jezior Mazurskich) Na sprzedaż oferuję trzy atrakcyjne działki budowlane położone w malowniczej...

  • Działka Rybical

    Rybical

    • 285 000 zł cena
    • 1 022 m2 powierzchnia
    • 279 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną 1022 m Rybical, gm. Ryn nad Jeziorem Ryńskim (Szlak Wielkich Jezior Mazurskich) Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nr 2/34 o powierzchni 1022 m ,...

  • Działka z linią brzegową jeziora Wygryny w Wygrynach
    1 / 14
    Działka z linią brzegową jeziora Wygryny w Wygrynach

    Wygryny

    • 630 000 zł cena
    • 4 883 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka z linią brzegową jeziora Wygryny – Mazury, gmina Ruciane-Nida Wygryny, woj. warmińsko-mazurskie Powierzchnia: 4 883 m² Cena: 630 000 zł do negocjacji LOKALIZACJA Na sprz...

  • Działka Kozin

    Kozin

    • 179 000 zł cena
    • 1 243 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowe działki budowlane nad jeziorem Jagodne Kozin | Szlak Wielkich Jezior Mazurskich Na sprzedaż unikalne działki budowlane położone w miejscowości Kozin , gmina Giżycko...

  • Działka rekreacyjna z linią brzegową jeziora
    1 / 9
    Działka rekreacyjna z linią brzegową jeziora

    Zełwągi

    • 360 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    W SKRÓCIE Atrakcyjna działka z własną linią brzegową jeziora Głębokie, w miejscowości Zełwągi k/ Mikołajek. Idealna na rekreację - przyczepę kempingową, mobilny domek. LOKALIZACJ...

  • Działka budowlana w Zdorach, jezioro Śniardwy

    Zdory

    • 154 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ? NA SPRZEDAŻ – DZIAŁKA BUDOWLANA W ZDORACH (GMINA PISZ) ?CENA 154 000 ZŁ SZLAK WIELKICH JEZIOR MAZURSKICH ? Lokalizacja: Zdory, gmina Pisz ? Nr działki: 85/6 ? Parametry dz...

  • Piękna działka z widokiem na jezioro i WZ
    1 / 13
    Piękna działka z widokiem na jezioro i WZ

    Mrągowo

    • 269 000 zł cena
    • 3 020 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy piękną działkę o powierzchni 3020 m2 z wydanymi warunkami zabudowy na budynek mieszkalny wolnostojący, położoną w miejscowości Czerwonki, gm. Mrągowo w obrębie Muntow...