• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Niechorz

(1)
  • działka budowlana Niechorz gm. Sępólno Krajeńskie
    1 / 3
    działka budowlana Niechorz gm. Sępólno Krajeńskie

    Niechorz

    • 55 000 zł cena
    • 914 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka posiada powierzchnię 914 m2 i zlokalizowana jest w miejscowości Niechorz 6 km od Sępólna Krajeńskiego i 54 km od Bydgoszczy. Do działki prowadzi asfaltowa droga. Wjazd do d...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka budowlana WZ Gostycyn

    Gostycyn » ul. Półkole

    • 159 000 zł cena
    • 1 762 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Idealne miejsce do życia i wypoczynku Gostycyn, powiat tucholski, woj. kujawsko-pomorskie.Na sprzedaż unikatowa działka budowlana o powierzchni 1.762 m², położona w jednej z najbar...

  • Działka Sępólno Krajeńskie ul. Wiatrakowa

    Sępólno Krajeńskie » ul. Wiatrakowa

    • 210 000 zł cena
    • 1 978 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka rolna z możliwością uzyskania warunków zabudowy pod budownictwo jednorodzinne. Powierzchnia całkowita 1978 m2, zapewniony dostęp do drogi publicznej. W ulicy Wiatrakowej pr...

  • Działka z pozwoleniem na budowę i projektem domu
    1 / 10
    Działka z pozwoleniem na budowę i projektem domu

    Wielki Mędromierz

    • 89 000 zł cena
    • 1 069 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka położona w spokojnej, malowniczej wsi, Wielki Mędromierz zwany Miodową Wioską, otoczonej polami. Miejsce idealne dla osób szukających ciszy, kontaktu z naturą i...

  • Działka budowlana 413 m² w Sępólnie Krajeńskim

    Sępólno Krajeńskie » ul. Wczasowa

    • 95 000 zł cena
    • 413 m2 powierzchnia
    • 231 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 413 m², położona na skrzyżowaniu ulic Wczasowej oraz Kwiatowej w Sępólnie Krajeńskim, woj. kujawsko-pomorskie, w malowniczym otoczeniu B...

  • Działka budowlana 413 m² w Sępólnie Krajeńskim

    Sępólno Krajeńskie » ul. Wczasowa

    • 95 000 zł cena
    • 413 m2 powierzchnia
    • 231 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka z WZ | Zboże Sępólno Krajeńskie

    Zboże

    • 84 900 zł cena
    • 767 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 767 m², położona w miejscowości Zboże (powiat sępoleński)– w spokojnej, kameralnej okolicy, idealnej pod budowę domu jednorod...