• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Mechnice

(2)
  • SPRZEDAŻ -działka budowl. o pow. 979 m2. Mechnice

    Mechnice » ul. Polna

    • 176 220 zł cena
    • 979 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SPRZEDAŻ - działka budowlana o pow. 979 m2. - Mechnice gmina Dąbrowa, 3 km od Opola. Proponujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 9,79 ar, zlokalizowaną w miejscowości M...

  • SPRZEDAŻ-działka budowlana pow. 779 m2. Mechnice

    Mechnice » ul. Polna

    • 140 220 zł cena
    • 779 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SPRZEDAŻ - działka budowlana o pow. 779 m2. - Mechnice gmina Dąbrowa, 3 km od Opola. Proponujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 7,79 ar, zlokalizowaną w miejscowości...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 2
    Działki budowlano-usługowe Olszyna Ostrzeszów

    Olszyna

    • 130 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • budowlana

    Sprzedam trzy działki budowlano-usługowe położone na obrzeżach miasta Ostrzeszowa 1,5 km od rynku, 700 m od szkoły podstawowej i przedszkola. Wszystkie media w odległości 10 metró...

  • Działka budowlana - Kobyla Góra - 3569 m2 - 120 zł/m2

    Kobyla Góra

    • 430 000 zł cena
    • 3 569 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    - Zjazd na drogę wojewódzką. - Zapewnienie dostawy prądu, wody i kanalizacji. - Przy zatoce autobusowej. - Warunki gruntowe bardzo dobre. - Możliwy podział na 2-4 mniejsze dzia...

  • Działka dla dewelopera Mroczeń/Kępno/Wielkopolska
    Działka dla dewelopera Mroczeń/Kępno/Wielkopolska

    Mroczeń

    • 979 000 zł cena
    • 9 700 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlano - usługowa Mroczeń (gmina Baranów, powiat Kępno). Sprzedam dużą działkę budowlano-usługową dla inwestora/dewelopera. Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomo...

  • Działka Kobyla Góra
    1 / 6
    Działka Kobyla Góra

    Kobyla Góra

    • 368 000 zł cena
    • 2 043 m2 powierzchnia
    • 181 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka budowlana w Kobylej Górze o pow. 2043 mkw. Kobyla Góra jest urokliwym miastem między Ostrzeszowem, a Sycowem. Działka jest przy ul. Ks. Wincentego Rudy, na ł...

  • Działka budowlana 1386 m2 zaledwie 10 km od Kępna
    1 / 4
    Działka budowlana 1386 m2 zaledwie 10 km od Kępna

    Mikorzyn

    • 140 000 zł cena
    • 1 386 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Poszukujesz dla siebie i dla swojej rodziny działki budowlanej w spokojnej miejscowości zaledwie 10 km od miasta Kępno? Chciałbyś/abyś zamieszkać na tworzącym się nowym i młodym os...

  • Działka budowlana na sprzedaż w Ostrzeszowie
    1 / 3
    Działka budowlana na sprzedaż w Ostrzeszowie

    Ostrzeszów

    • 320 000 zł cena
    • 1 598 m2 powierzchnia
    • 201 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną, nieuzbrojoną o powierzchni 1598 m2. Działka jest położona blisko lasu, więc można zbierać grzyby, jagody i chodzić na długie spacery. Działka znajduje s...