działka na sprzedaż
29 lut 2024

Działka Stare Modzele ul. Wesoła

Stare Modzele ul. Wesoła
woj. Podlaskie pow. łomżyński gm. łomżyński
Dodane 2 lata temu, Czwartek, 29 luty 2024 22:30
65 500 zł 822 m2
65 500 zł 822 m2 80 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 822 m2
Cena za metr 80 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K36438886

Opis

..::ZOSTAŁY OSTATNIE WOLNE DZIAŁKI::..

Szukasz działki w atrakcyjnej cenie pod swój wymarzony dom ?
Zależy Ci na [i]dogodnym połączeniu z miastem[/i]?
A może chcesz zainwestować w najlepszą lokatę w obecnych czasach, jaką jest ziemia ?

Jeśli odpowiedziałeś twierdząco - to ta oferta z pewnością Cię zainteresuje !

Działki budowlane pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości Stare Modzele , gmina Łomża , pow. łomżyński , woj. podlaskie , przy ul. Wesołej.

Działka o powierzchni 1,9345 ha została podzielona na 17 działek pod zabudowę mieszkaniową.
[i]Śpiesz się i zarezerwuj działki w atrakcyjnej cenie, bo taniej nie będzie![/i]

Działki w kształcie prostokąta o wymiarach 35 (front) x 23 (bok) metra to idealny teren pod budowę domu .
Dojazd do działek drogą z kostki brukowej (ul. Wesołej) oraz z drugiej strony gminną drogą polną . Droga wewnętrzna do nowo wydzielonych działek o szerokości 8 metrów .
Media : prąd oraz wodociąg znajdują się w ulicy Wesołej, co ułatwi Ci formalności związane z przyłączami.

Opis działek:
244/1: (836m2) - SPRZEDANA
244/2: (845m2) - SPRZEDANA
244/3: (843 m2) - SPRZEDANA
244/4: (835 m2) - REZERWACJA
244/5: (837 m2) - 66.500 zł - DOSTĘPNA
244/6: (832 m2) - 66.500 zł - DOSTĘPNA
244/7: (828 m2) - 66.000 zł - DOSTĘPNA
244/8: (825 m2) - 66.000 zł - DOSTĘPNA
244/9: (822 m2) - 65.500 zł - DOSTĘPNA
244/10: (817 m2) - SPRZEDANA
244/11: (814 m2) - SPRZEDANA
244/12: (811 m2) - SPRZEDANA
244/13: (806 m2) - SPRZEDANA