działka na sprzedaż
9 paź 2024

Działka Jasło

woj. Podkarpackie pow. jasielski gm. jasielski
Dodane 1 rok temu, środa, 9 październik 2024 00:21
229 990 zł 1 146 m2
229 990 zł 1 146 m2 201 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 1 146 m2
Cena za metr 201 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K36837110

Opis

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwie atrakcyjne i widokowe parcele budowlane położone w Jaśle, obręb 03A - PGR.

Przedmiotem sprzedaży są dwie działki - każda o powierzchni szacowanej na ok. 11,4 arów. Działki mogą być sprzedane osobno, jak również łącznie zainteresowanemu Nabywcy ceniącemu sobie przestronny ogród i obejście wokół domu, bądź planującemu inwestycję na prestiżowo zlokalizowanej nieruchomości

Dojazd do nieruchomości asfaltową drogą publiczną (lokalizacja zjazdu na nieruchomości należącej do miasta zaznaczono na załączniku graficznym załączonym to niżej wspomnianej uchwały)

Nieruchomość zlokalizowana pośrednio przy ulicy Uroczej (zjazd na działki od zachodu). Do centrum miasta zaledwie 5min samochodem!

W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego miasta Jasła prezentowane działki w całości leżą w obszarze oznaczonym symbolem MN1 - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

Zapisy Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego zgodnie z uchwałą Rady Miejskiej z 10 grudnia 1999 roku dla terenu oznaczonego symbolem MN1, przewidują:
1/ Maksymalny wskaźnik intensywności zabudowy terenu na poziomie 0,35,
2/ Maksymalny stopień zabudowy działki, wyrażony stosunkiem powierzchni zabudowy wszystkich obiektów na działce do powierzchni terenu całej działki, nie może przekroczyć wartości 0,3,
3/ Maksymalna wysokość zabudowy 2 kondygnacje + użytkowe poddasze i nie więcej niż 11m,
4/ Wymaga się stosowania dachów dwu- i wielospadowych, z kalenicą na osi budynku i symetrycznych spadkach połaci dachowych pod kątem 30-45.