działka na sprzedaż
7 gru 2023

Działka Jasło

woj. Podkarpackie pow. jasielski gm. jasielski
Dodane 2 lata temu, Czwartek, 7 grudzień 2023 18:20
179 900 zł 1 491 m2
179 900 zł 1 491 m2 121 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 1 491 m2
Cena za metr 121 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K36299414

Opis

Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną nieruchomość budowlaną położoną w Jaśle, obręb Górka.

Prezentowana nieruchomość składa się z dwóch przylegających do siebie parcel w kształcie kwadratu o wymiarach ok. 38m x 38m. Powierzchnia łączna obu działek wynosi 1491 m.
Ponadto wraz z przedmiotowymi działkami zbywane są udziały w działkach stanowiących wspólną drogę wewnętrzną wzdłuż działek budowlanych, tj. udział wynoszący 1/40 część we własności działki nr 1700/10 o powierzchni 387 m2 oraz udział wynoszący 1/12 część we własności działki nr 1700/16 o powierzchni 1920 m2

Nieruchomość zlokalizowana pośrednio przy ulicy Stanisława Pigonia. Do centrum miasta zaledwie 15 min pieszo!

Media:
- wodociąg na działce sąsiedniej ok. 17 m od działek budowlanych,
- prąd na działce sąsiedniej ok. 7 m od działek budowlanych,
- gaz na działce,
- kanalizacja w pasie drogi wewnętrznej.

W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego miasta Jasła prezentowane działki nr: 1704/16 i 1700/19 w całości leżą w obszarze oznaczonym symbolem MN/MW/U1 - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej oraz zabudowy usługowej. Zabudowę na prezentowanej nieruchomości można kształtować jako: obiekty wolnostojące dla obu funkcji: mieszkaniowej jednorodzinnej lub wielorodzinnej, jak również usługowej, zwarte formy architektoniczne, łączenie funkcji mieszkaniowej z usługową, obiekty magazynowe, tymczasowe obiekty budowlane.