działka na sprzedaż
8 lis 2022

Działka Długołęka

woj. Dolnośląskie pow. wrocławski gm. wrocławski
Dodane 3 lata temu, Wtorek, 8 listopad 2022 12:20
1 000 000 zł 4 000 m2
1 000 000 zł 4 000 m2 250 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 4 000 m2
Cena za metr 250 zł/m2
Typ działki Handlowo usługowe
ID oferty K23276450

Opis

Bezpośrednio przy trasie na Warszawę bardzo atrakcyjnie położona działka usługowo-mieszkaniowa nadająca się pod każdą dzialalność zwłaszcza handel i usługi pow 4000m2
prąd do 380 V, woda,tel-internet, teren utwardzony i ogrodzony i oświetlony,monitoring całodobowy, dojazd droga asfaltowa
DON
DOLNOŚLĄSKI OBRÓT NIERUCHOMOŚCIAMI
Waldemar Zołoteńk kom Pokaż numer telefonu lub 71 315 14 982

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Numer oferty: 809
  • Data aktualizacji: 2022-11-08
  • ID ogłoszenia: K23276450
  • Źródło: DON
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Działki na sprzedaż Długołęka, cena: od 850 000 do 1 150 000 zł, powierzchnia: od 3400 do 4600 m2
D
DON Biuro nieruchomości · 143 ogłoszeń

DON Biuro nieruchomości

Wyślij wiadomość

Więcej ofert od tego użytkownika