działka na sprzedaż
31 mar 2025

Działka Burkatów

woj. Dolnośląskie pow. świdnicki gm. świdnicki
Dodane 1 rok temu, Poniedziałek, 31 marzec 2025 21:20
145 500 zł 1 700 m2
145 500 zł 1 700 m2 86 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 1 700 m2
Cena za metr 86 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K37072100

Opis

Ładnie położona działka w Burkatowie!

Działki o powierzchni 17 arów.

Teren w większości płaski, nieogrodzony, w tylnej jej części zalesione wzniesienie.

Dojazd do działek drogą gminną, asfaltową. W sąsiedztwie nowe domki jednorodzinne.

Media: woda i prąd przy granicy działki - w drodze.

POLECAM! Więcej informacji pod numerem: 74 667 11 72

--------------------------------UWAGA---------------------------

Naszym klientom oferujemy:

- solidne certyfikaty energetyczne.
- OTWARTE umowy sprzedaży.
- największe zasięgi ogólnopolskie w internecie i w Świdnicy.
- ogromną bazę klientów poszukujących.
- NEGOCJOWALNĄ indywidualnie PROWIZJĘ.
- 10 % rabatu dla naszych klientów do Leroy Merlin, Belpol, Dekoria
- KREDYT za zakup - oferta 20 banków.
- Opiekę prawnika, notariusza, rzeczoznawcy majątkowego.
- program Alfa Kupi Twoje Mieszkanie.
- 15 letnie doświadczenie w sprzedaży nieruchomości (licencja 9519).
We speak english.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego
Oferty tworzone są na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właścicieli

Numer oferty: 74337
  • Data aktualizacji: 2025-04-27
  • ID ogłoszenia: K37072100
  • Źródło: Alfa Nieruchomości
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Działki na sprzedaż Burkatów, cena: od 123 675 do 167 325 zł, powierzchnia: od 1445 do 1955 m2
AN
Alfa Nieruchomości Biuro nieruchomości · 486 ogłoszeń