działka na sprzedaż
27 mar 2025

Działka Białystok ul.

woj. Podlaskie pow. Białystok gm. Białystok
Dodane 1 rok temu, Czwartek, 27 marzec 2025 12:20
420 000 zł 1 031 m2
420 000 zł 1 031 m2 408 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 1 031 m2
Cena za metr 408 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K37067372

Opis

Działka idealna pod Twój wymarzony dom!

Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w spokojnej i malowniczej okolicy na osiedlu Dojlidy Górne. To doskonałe miejsce na budowę domu jednorodzinnego lub inwestycję.

 ✔ 1031 m² czystych możliwości! Malownicza, przestronna działka, która zapewni Ci komfort i prywatność.
✔ Wszystkie media przy działce! Woda, prąd, gaz i kanalizacja.
✔ Świetna lokalizacja! Blisko drogi, ale jednocześnie w spokojnej, zielonej okolicy.
✔ Otoczona naturą! Idealne miejsce do życia w harmonii z przyrodą.
✔ Działka o długości 41 m i szerokość 25 m!
✔ Teren płaski i gotowy do zabudowy - bez dodatkowych kosztów przygotowawczych!
✔ Znakomita komunikacja - szybki dojazd do miasta i wszystkich udogodnień!

Doskonały wybór dla osób szukających miejsca na budowę własnego domu w zielonej i przyjaznej okolicy.

Doradca ds. Nieruchomości
Katarzyna Szczytko
A-zet-nieruchomości
tel. Pokaż numer telefonu

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Oznacza to, że prezentowane informacje mają jedynie charakter ogólny i nie są wiążące. W celu uzyskania szczegółowych informacji, prosimy o kontakt z doradcą.

A-Zet Nieruchomości jest wyłącznym właścicielem zamieszczonych zdjęć i opisu. 
Kopiowanie ich w całości lub fragmentach jest zabronione zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Numer oferty: 213274
  • Data aktualizacji: 2026-01-20