• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Stary Dzików

(1)
  • Dom Stary Dzików

    Stary Dzików

    • 400 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 1 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    | Dom bliźniak do zamieszkania od zaraz. Oferuję dom bliźniak o powierzchni 240 m2 połowa domu ma 120 m2. W skład domu wchodzi: - 4 pokoje, - 2 łazienk...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    Dom z DUŻĄ działką 130 arów i staw

    Ożanna

    • 950 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 7 917 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedmiotem sprzedaży jest działka z dużym potencjałem o powierzchni 130 arów w miejscowości Ożanna (12km od Leżajska) Nieruchomość zalesiona oraz zabudowana domem w stanie surowym...

  • 1 / 4
    Dom Wierzawice rynek pierwotny

    Wierzawice

    • 450 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 4 327 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | DOM W STANIE SUROWYM OTWARTYM Z DZIAŁKĄ/ LEŻAJSK Szanowni Państwo, Oferujemy do sprzedaży dom o powierzchni 103,54 m2 usytuowany na 12 arowej działce położony niedale...

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Cieplice

    • 890 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 5 669 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Kurpiel Robert Kurpiel
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Radawa

    • 981 735 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 11 416 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Krowica Hołodowska

    • 219 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 2 434 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Wiązownica

    • 349 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 5 370 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Siedlisko/gospodarstwo rolne w strefie uzdrowiskowej
    1 / 7
    Siedlisko/gospodarstwo rolne w strefie uzdrowiskowej

    Nowe Brusno

    • 180 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 1 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zamienię dom, cichy nocą, słoneczny w dzień. Dom, w którym może zamieszkać rodzina, starsze osoby, ktoś, kto tęskni za ogrodem i sąsiedzkim spokojem. Sąsiedzi blisko (kupujący boj...

  • Dom/dwa oddzielne mieszkania, pensjonat lub agroturystyka.
    1 / 16
    Dom/dwa oddzielne mieszkania, pensjonat lub agroturystyka.

    Nowe Brusno

    • 490 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 1 089 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Brusno Nowe, gmina Horyniec- Zdrój, która słynie z walorów leczniczych, sanatoria (leczące naturalnymi złożami borowiny oraz siarki...

  • Dom Hruszowice Hruszowice

    Hruszowice

    • 370 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 850 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Dom Hruszowice o powierzchni 200 m2. Oferuję dom o powierzchni około 200 m2 w skład domu wchodzi. 4 pokoje 2 łazienki korytarz garaż piwnica garderoba. Nieruc...

  • Wierzbna. Ekologiczne domy modułowe o konstrukcji szkieletow
    1 / 12
    Wierzbna. Ekologiczne domy modułowe o konstrukcji szkieletow

    Wierzbna

    • 440 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 8 149 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania domy modułowe o powierzchni 54 m², budowane na zgłoszenie. Odbierasz klucze 5 miesięcy od podpisania umowy. Oferowane nieruchomości zostaną wyposażone w 22 panele fot...

  • wymarzony dom z przestrzenią dla całej rodziny – KONIACZÓW
    1 / 16
    wymarzony dom z przestrzenią dla całej rodziny – KONIACZÓW

    Koniaczów

    • 729 000 zł cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 4 585 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nowa niższa cena 729 000 zł. Na sprzedaż nowoczesny, przestronny dom parterowy z użytkowym poddaszem, zrealizowany według projektu Bianka III, o powierzchni 119 m² (parter) + 40 m...

  • DO SPRZEDAŻY DZIAŁKA Z ZABUDOWANIAMI W CHODACZOWIE
    1 / 9
    DO SPRZEDAŻY DZIAŁKA Z ZABUDOWANIAMI W CHODACZOWIE

    Chodaczów

    • 120 000 zł cena
    • 4 022 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentowana nieruchomość położona jest w miejscowości CHODACZÓW , w powiecie leżajskim, gmina Grodzisko Dolne. Do sprzedaży nieruchomość gruntowa o powierzchni 40,22ar, w kształc...

  • Gospodarstwo z dużą działką, drewniany dom i budynki gosp.
    Gospodarstwo z dużą działką, drewniany dom i budynki gosp.

    Żmijowiska

    • 130 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 1 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam Gospodarstwo Rolne z Drewnianym Domem i Budynkami Gospodarczymi Szukasz spokojnego miejsca z dala od miejskiego zgiełku, w otoczeniu natury, idealnego do zamieszkania lub...

  • Dom jednorodzinny
    1 / 16
    Dom jednorodzinny

    Korchów Pierwszy

    • 650 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 8 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom jednorodzinny ok 80m2, na działce 48a. Dom mieści się w miejscowości KorCHÓW Pierwszy 15km od Biłgoraja. Dom wybudowany ok.1974r, z tarasem, balkonem, zadaszonym w...

  • Gotowy dom czeka na Ciebie! /18 km od Jarosławia
    1 / 16
    Gotowy dom czeka na Ciebie! /18 km od Jarosławia

    Laszki

    • 530 000 zł cena
    • 179 m2 powierzchnia
    • 2 961 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż funkcjonalny, zadbany murowany dom wolnostojący, częściowo podpiwniczony posadowiony na prostokątnej działce 7,82 ara / 782 m2 - zapraszam do miejscowości Laszki - wsi...

  • DOM JEDNORODZINNY W BASZNI DOLNEJ | Rezerwacja
    1 / 9
    DOM JEDNORODZINNY W BASZNI DOLNEJ | Rezerwacja

    Basznia Dolna

    • 350 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 4 217 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NA SPRZEDAŻ – DOM JEDNORODZINNY W BASZNI DOLNEJ | 47 AR DZIAŁKI W ofercie biura Millenium Home nieruchomości na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny położony w miejscowości Bas...

  • Sprzedam dom drewniany o pow. 35m2 Wólka Pełkińska
    1 / 3
    Sprzedam dom drewniany o pow. 35m2 Wólka Pełkińska

    Wólka Pełkińska

    • 210 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    EDYTA Biuro Obrotu Nieruchomościami oferuje na sprzedaż drewniany wolnostojący dom położony w miejscowości Wólka Pełkińska gm. Jarosław. Przedmiotem sprzedaży jest drewniany budyn...

  • Dom Wietlin Wietlin

    Wietlin

    • 730 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 4 056 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Komfortowy dom 180 m² | 6 pokoi | Wietlin | Wprowadź się od zaraz Okolice Jarosławia Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny o powi...

  • DO SPRZEDAŻY DOM DO WEJŚCIA W OKOLICY KURYŁÓWKI
    1 / 12
    DO SPRZEDAŻY DOM DO WEJŚCIA W OKOLICY KURYŁÓWKI

    Kuryłówka

    • 619 000 zł cena
    • 243 m2 powierzchnia
    • 2 548 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentowana nieruchomość położona jest w okolicy KURYŁÓWKI, gmina Kuryłówka, powiat leżajski, województwo podkarpackie. Do sprzedaży nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mi...

  • Sprzedam Dom
    1 / 15
    Sprzedam Dom

    Basznia Dolna

    • 520 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 7 124 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Stan prawny: Pełna własność, uregulowany stan spadkowy, dostępna Księga Wieczysta (PR1L/00052131/2). Standard wykończenia i wnętrze Dom charakteryzuje się nowoczesną bryłą i wysoki...

  • Dom, siedlisko z 36 arowa działką
    1 / 3
    Dom, siedlisko z 36 arowa działką

    Basznia Górna

    • 360 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedmiotem sprzedaży jest dom całoroczny wraz zabudowaniami gospodarczymi znajdujący się na działce 35 arowej prostokątnej działce oznaczonej numerem 708 w miejscowości 37-621 Bas...

  • Dom koniaczów koniaczów

    Koniaczów

    • 520 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Dom jednorodzinny - Koniaczów | 200 m² | działka 12,60 ar okolice Jarosławia Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni około 200 m&...

  • Dom w pięknym miejscu
    1 / 14
    Dom w pięknym miejscu

    Radawa

    • 575 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 5 477 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom całoroczny w spokojnym miejscu Radawy, przy lesie, jednocześnie nad zalew mozna dojść spacerkiem. Duża działka 16a, całkowicie ogrodzona, która daje możliwości rozbudowy. Dom p...

  • Dom 145 m² | duża działka | blisko A4 | Przeworsk
    1 / 12
    Dom 145 m² | duża działka | blisko A4 | Przeworsk

    Jagiełła

    • 349 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 2 407 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W ofercie biura Millenium Home Nieruchomości na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 145 m², położony na dużej działce o powierzchni 42,6 ar, zlokalizowany w miejscow...

  • Żmijowiska dom i działka rolno-budowlana łącznie 4926 m²
    1 / 16
    Żmijowiska dom i działka rolno-budowlana łącznie 4926 m²

    Żmijowiska

    • 150 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 2 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Sprzedam Gospodarstwo Rolne z Drewnianym Domem i Budynkami Gospodarczymi w miejscowości Żmijowiska. Szukasz spokojnego miejsca z dala od miejskiego zgiełku, w otoczeniu natury, id...

  • SPRZEDAM
    1 / 2
    SPRZEDAM

    Wólka Pełkińska

    • 400 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom, garaż wraz z zabudowaniami gospodarczymi w miejscowości Wólka Pełkińska pow Jarosław woj podkarpackie. Działka nr 831 powierzchnia gruntu 0,219 ha. Zdjęcie nieruchomo...

  • Dom w Baszni POMPA CIEPŁA FOTOWOLTAIKA REKUPERACJA
    1 / 16
    Dom w Baszni POMPA CIEPŁA FOTOWOLTAIKA REKUPERACJA

    Basznia Dolna

    • 455 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 4 213 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W ofercie biura Millenium Home Nieruchomości na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny z cegły, położony w miejscowości Basznia Dolna, ul. Wiejska 61, zaledwie 8 km od centrum Lub...

  • Domek nad rzeką, Radawa – cisza i natura
    1 / 16
    Domek nad rzeką, Radawa – cisza i natura

    Radawa

    • 335 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 9 306 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Cisza, zieleń i własna przestrzeń nad rzeką – jeśli właśnie tego szukasz, ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Domek letniskowy w Radawie, położony na końcu ulicy Upust, to miejsce...

  • Nieruchomość w miejscowości Wysocko
    Nieruchomość w miejscowości Wysocko

    Wysocko

    • 95 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 950 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Syndyk masy upadłości Agnieszki Rząsy osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej zaprasza do składa...

  • Dom Tryńcza Gniewczyna Tryniecka

    Tryńcza

    • 320 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 4 706 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Marzysz o domu w spokojnej okolicy, ale nie chcesz rezygnować z wygodnego dostępu do miasta? Ta nieruchomość w Gniewczynie Trynieckiej, zaledwie kilka minut od Przeworska, może...