• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Przedborzem

(4)
  • Dom Kluczewsko
    1 / 15
    Dom Kluczewsko

    Kluczewsko

    • 890 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 8 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszamy na Dzień Pokazowy [tel] od 10:00 do 12:00 10 maja 2026 r. [url] ???? Krogulec 11, 29-120 Krogulec gmina Kluczewsko, powiat włoszczowski...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Miejskie Pola

    • 210 000 zł cena
    • 31 800 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Częstochowa Centrum
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam gospodarstwo rolne 7ha +siedlisko

    Skumros

    • 490 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 4 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Sprzedam gospodarstwo rolne położone we wsi Skumros w gminie Żarnów o całkowitej powierzchni 7 ha. W skład gospodarstwa wchodzi dom wolnostojący parterowy z bali– dach wymieniony w...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Starzechowice

    • 9 900 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 6 188 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Gidle

    Gidle

    • 599 000 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 2 663 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż nieruchomość do zamieszkania i pod działalność w gminie Gidle. Do sprzedaży przeznaczony jest duży dom ok 225m2, budynki gospodarcze na działce ok 4000 m2. Dom p...

  • 1 / 4
    Okazja

    Wyszyna Machorowska

    • 300 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Piękny dom na dużej działce w stanie surowym zamkniętym woda na działce uzbrojonej woda wciągnieta do domu w pobliżu szkoła duże sklepy polecam piękna lokalizacja cena do negocjacj...

  • Dom wolnostojący murowany.

    Skórkowice

    • 339 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 695 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom wraz z zabudowaniami i łąką w miejscowości Skórkowice, gm. Żarnów, pow. opoczyński, woj. łódzkie. W skład nieruchomości wchodzi: - działka + łąka o łącznej powierzch...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Sokołów

    • 860 000 zł cena
    • 162 m2 powierzchnia
    • 5 309 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Włoszczowa

    • 839 000 zł cena
    • 10 100 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Częstochowa Centrum
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Łopuszno

    • 950 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 3 959 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Okołowice

    • 440 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 3 438 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Częstochowa Stare Miasto
    Biuro nieruchomości

  • Dom na sprzedaż
    1 / 15
    Dom na sprzedaż

    Gosławice

    • 780 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 4 875 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom na wsi 10 km od Radomska w Gosławicach gmina Kodrąb dom jest ocieplony styropianem i wełną mineralną w domu jest ogrzewanie węglowe i elektryczne można założyć pompe ciepła lub...

  • Dom na wśi
    1 / 13
    Dom na wśi

    Gosławice

    • 282 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 4 029 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mam do sprzedania dom na wśi 10 km od Radomska w Gosławicach gmina Kodrąb . Dom jest ocieplony styropianem i pomalowany na biało wykończony w 90%.Działka o powierzchni 2400m2 30 n...

  • DOM W RADOMSKU Z GARAŻEM
    1 / 4
    DOM W RADOMSKU Z GARAŻEM

    Radomsko

    • 336 500 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 4 949 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI ZABUDOWANEJ DOMEM MIESZKALNYM Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza pisemny konkurs ofert na...

  • Dom na sprzedaż
    1 / 16
    Dom na sprzedaż

    Gosławice

    • 780 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 4 875 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom na wsi 10 km od Radomska.Dom jest nowy i wyposażony w AGD i meble. W spokojnej okolicy. Na działce jest monitoring ,garaż,sad . Działka jest ogrodzona siatką i obsadzona tujami...

  • Dom na wśi
    1 / 11
    Dom na wśi

    Gosławice

    • 281 500 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 4 022 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom na wsi 10 km od Radomska, dom jest położony w spokojnej okolicy z działką o dużym potencjale. W stanie deweloperskim. Na górze są grzejniki i panele podłogowe . Działki ma powi...

  • Dom Włoszczowa ul. Wschodnia

    Włoszczowa » ul. Wschodnia

    • 875 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 5 148 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Biuro Nieruchomości CkDom ma przyjemność zaprezentować Państwu dom wolnostojący, położony we Włoszczowie, przy ulicy Wschodniej. Nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacji,...

  • Dom w stanie surowym w Dobryszycach

    Dobryszyce » ul. Radomszczańska

    • 300 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 2 344 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam dom jednorodzinny w stanie surowym położony w miejscowości Dobryszyce, ul. Radomszczańska. Powierzchnia domu: 128 m² Powierzchnia działki: 1440 m² Media: doprowadzona woda...

  • REZERWACJA Dom szeregowy na sprzedaż

    Radomsko

    • 375 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 358 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    REZERWACJA! Na sprzedaż funkcjonalny dom szeregowy o powierzchni ok. 70 m²,położony na zadbanej działce o powierzchni ok. 350 m². Nieruchomość idealna dla rodziny szukającejwygodne...

  • Na sprzedaż nowoczesny dom w Radomsku

    Radomsko

    • 680 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 534 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej w atrakcyjnej lokalizacji w Radomsku.Spokojna, zielona okolica, a zarazem blisko do centrum miastaW sąsiedztwie domy jednorodzinne (now...

  • Sprzedam dom parterowy
    1 / 6
    Sprzedam dom parterowy

    Rogaczówek

    • 265 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 209 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom parterowy 120m² trzy pokoje. Dwa garaże murowane jeden blaszany . Działka 1000m² Rogaczówek gm.Żytno. Cicha spokojna okolica Zapraszam do kontaktu [tel]

  • Dom Jeżów ul.

    Jeżów

    • 890 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 3 560 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom z warsztatem mechanicznym i dużą działką - 6400 m²Na sprzedaż niepowtarzalna nieruchomość położona w spokojnej i cichej okolicy, a jednocześnie z doskonałym dostępem d...

  • Domy do sprzedania
    1 / 16
    Domy do sprzedania

    Gosławice

    • 780 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 5 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom na wśi w Gosławicach gmina Kodrąb w cichej i spokojnej okolicy, dom jest ocieplony styropianem i wełną mineralną wyposażony w ogrzewanie węglowe i elektryczne. Na działce jest...

  • Dom na wśi
    1 / 10
    Dom na wśi

    Gosławice

    • 282 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 4 029 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom na sprzedaż lub zamiana na mieszkanie w bloku, dom jest położony w spokojnej okolicy w Gosławicach gmina Kodrąb działka budowlana o powierzchni 2400m2 z dużym potencjałem budow...

  • Dom Łopuszno
    1 / 15
    Dom Łopuszno

    Łopuszno

    • 420 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 1 680 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 124,50 m2 (pow. całkowitej ok. 250 m2) , zlokalizowany na działce o powierzchni 910 m2 w Łopusznie, pow. kielecki. Budynek wybudowany w l...

  • Dom Snochowice gm. Łopuszno
    1 / 15
    Dom Snochowice gm. Łopuszno

    Snochowice

    • 830 000 zł cena
    • 211 m2 powierzchnia
    • 3 934 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieruchomość składająca się z wolnostojącego domu o powierzchni użytkowej 153,5 m2 (powierzchni całkowitej 211,6 m2 ), zlokalizowanego na działce o powierzchni...

  • Dom Łopuszno
    1 / 9
    Dom Łopuszno

    Łopuszno

    • 1 200 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 7 844 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 115,36 m2 ( powierzchnia całkowita 153,31) zlokalizowany około 2 km od miejscowości Łopuszno. Działka domu w kształcie prostoką...

  • Dom Ruda Maleniecka ul.

    Ruda Maleniecka

    • 149 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 2 484 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Urokliwa nieruchomość z potencjałem.Szukasz miejsca, które możesz stworzyć od podstaw według własnej wizji? Ta oferta to prawdziwa okazja dla osób z pomysłem i wyobraźnią.Na sprzed...

  • Dom Żarnów ul.

    Żarnów

    • 245 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 063 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Masz dość miejskiego zgiełku? Marzysz o własnym domu, który urządzisz od podstaw - po swojemu, z sercem i charakterem?Ta nieruchomość to nie tylko dom - to szansa na stworzenie cze...

  • Dom Niemojowice ul.

    Niemojowice

    • 255 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 188 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Marzysz o ucieczce od zgiełku miasta, miejscu, gdzie cisza i śpiew ptaków budzą Cię każdego ranka? Ta wyjątkowa nieruchomość to prawdziwa perełka dla osób szukających spokoju, prze...

  • Dom Łopuszno rynek pierwotny ul. Konecka

    Łopuszno » ul. Konecka

    • 460 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 2 422 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    TYLKO U NAS NA SPREDAŻ dom. w stanie surowym zamkniętym.Lokalizacja: Łopuszno, ul. KoneckaDziałka: 2161 m²Powierzchnia użytkowa domu: 189,74 m²Konstrukcja i materiałyFundamenty / ś...

  • Dom Jedle ul.

    Jedle

    • 1 200 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 7 844 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wyjątkowy Dom w spokojnej i cichej okolicy na działce z możliwością wydzielenia kolejnej działki.Z przyjemnością prezentujemy Państwu tę wyjątkową nieruchomość położoną w malownicz...

  • Dom Plenna ul.

    Plenna

    • 380 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 3 455 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Biuro Nieruchomości Great House przedstawia Państwu nieruchomość położoną w bardzo atrakcyjnej lokalizacji a mianowicie w miejscowości Plenna, piękna zielona okolica z bardzo dobry...

  • Nowoczesny dom w Gościnnej 170 m2 do wprowadzenia.
    1 / 16
    Nowoczesny dom w Gościnnej 170 m2 do wprowadzenia.

    Gościnna

    • 999 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 5 877 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży parterowego domu z użytkowym poddaszem o powierzchni 170 m2. Dom charakteryzuje wysoki standard, spełniający wymajania osób...