• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kozin
  • Pisz
  • Stawinoga
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Piszem

(15)
  • Dom Ruciane-Nida
    1 / 15
    Dom Ruciane-Nida

    Ruciane-Nida

    • 1 800 000 zł cena
    • 780 m2 powierzchnia
    • 2 308 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zamień życie w mieście na wakacje przez cały rok. Dom i pensjonat w cenie willi w dużym mieście?! Zamieszkaj w sercu Mazur. Przedstawiamy nieruchomość do zamieszkania a także z pot...

  • Dom Turośl gm. Pisz
    1 / 15
    Dom Turośl gm. Pisz

    Turośl

    • 990 000 zł cena
    • 302 m2 powierzchnia
    • 3 279 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Leśniczówka na Mazurach idealna na kameralny pensjonat, agroturystykę -  Niespotykanej urody nieruchomość którą stanowi budynek zabytkowej leśniczówki posadowiony na niespełna...

  • Dom  gm. Pisz
    1 / 15
    Dom gm. Pisz

    Szczechy Małe

    • 2 490 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 12 450 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Posiadłość w stylu rancza dla miłośników koni i sportów konnych. Ta unikalna, klimatyczna posiadłość zlokalizowana jest w okolicy Pisza, blisko jeziora Roś. Na powierzchni ok. 2...

  • Mazurski dom z dużą działką
    1 / 11
    Mazurski dom z dużą działką

    Ruciane-Nida

    • 400 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dzień dobry, mam do zaoferowania dom z dużą działką w atrakcyjnej lokalizacji Rucianego-Nidy, przy ulicy Dybówek II/9. Atutem jest tutaj przestronna działka o powierzchni ponad 11...

  • SPRZEDAM DOM Z SIEDLISKIEM W ROSTKACH/PISZA BLISKO JEŻ. ROŚ
    1 / 5
    SPRZEDAM DOM Z SIEDLISKIEM W ROSTKACH/PISZA BLISKO JEŻ. ROŚ

    Rostki

    • 550 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 584 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TAK JAK W TYTULE SPRZEDAM DOM WRAZ Z SIEDLISKIEM W SKŁAD KTÓREGO WCHODZĄ NIE ZADURZE POMIESZCZENIA GOSPODARCZE SAD I GARAŻ.POSIADŁOŚĆ PRZYLEGA BEZPOŚREDNIO DO GŁÓWNEJ DROGI ASFALTO...

  • Wynajmę domek nad jeziorem Roś
    1 / 4
    Wynajmę domek nad jeziorem Roś

    Imionek

    • 250 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Witam wynajmę domek nad jeziorem roś w W ośrodku wypoczynkowym Tel [tel]

  • Willa 315 m2 z basenem i widokiem na jezioro
    1 / 16
    Willa 315 m2 z basenem i widokiem na jezioro

    Łupki

    • 3 999 000 zł cena
    • 315 m2 powierzchnia
    • 12 696 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Luksusowa willa premium z basenem, zaledwie 400 metrów od Jeziora Roś (widok na jezioro z tarasu głównej sypialni). Dom jest w pełni wyposażony i wykończony materiałami najwyższej...

  • Nowoczesny całoroczny dom w sercu Mazur – Pilchy, jezioro Roś

    Pilchy

    • 1 190 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 8 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż Nowoczesny całoroczny dom w sercu Mazur – Pilchy, jezioro Roś Cena: 1 190 000 zł Kontakt: [tel] Zapraszam na prezentację Na sprzedaż komfortowy, w pełni wykończ...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom stan surowy otwarty, puszcza Piska

    Uściany Stare

    • 350 000 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 1 967 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Działka z rozpoczętą budową domu, Stare Uściany, puszcza Piska. Na sprzedaż nieruchmość gruntowa o powierzchni 1499 m2 z rozpoczętą budową domu jednorodzinnego we wsi Stare Uścia...

  • Nowoczesny całoroczny dom w sercu Mazur – Pilchy, j Roś
    1 / 16
    Nowoczesny całoroczny dom w sercu Mazur – Pilchy, j Roś

    Pilchy

    • 1 190 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 8 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż Nowoczesny całoroczny dom w sercu Mazur – Pilchy, jezioro Roś Cena: 1 190 000 zł Kontakt: [tel] Zapraszam na prezentację Na sprzedaż komfortowy, w pełni wykończony...

  • Dom Ruciane-Nida Ukta

    Ruciane-Nida

    • 1 950 000 zł cena
    • 12 000 m2 powierzchnia
    • 163 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Wyjątkowa posiadłość nad rzeką Krutynią - Ukta / Mazury OPIS NIERUCHOMOŚCI Na sprzedaż wyjątkowa posiadłość położona w samym sercu Mazur - w miejscowo...

  • Dom w Wiartlu Małym, 150 m od jeziora Wiartel
    1 / 16
    Dom w Wiartlu Małym, 150 m od jeziora Wiartel

    Wiartel

    • 950 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 9 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż komfortowy dom w Wiartlu Małym, 150 m od najpiękniejszego jeziora w puszczy piskiej jeziora Wiartel. Cena 950 tys zł. tel 570 230 080Na sprzedaż dom położony w prestiżo...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Szczechy Małe

    • 315 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 5 527 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Nidzica
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Rostki

    • 535 000 zł cena
    • 151 m2 powierzchnia
    • 3 544 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Ełk
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Wiartel

    • 2 100 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 17 214 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Agencja Inwestycyjna Nieruchomości Jakub Jórzak
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom w Starym Gromadzynie, lokal usługowo-gospodarczy na działce,...

    Stary Gromadzyn

    • 285 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 850 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam siedlisko w miejscowości Stary Gromadzyn, 2 km od Kolna, powierzchnia domu to 100m2, po remoncie: 4 pokoje, kuchnia, łazienka. Dom bezpośrednio przy oświetlonej drodze asf...

  • Siedlisko na pograniczu Mazur i Podlasia OKAZJA!

    Glinki

    • 165 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 2 358 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedaży siedlisko w malowniczej i spokojnej miejscowosci Glinki w powiecie kolnienskim ,na pograniczu Podlasia i Mazur.Może stanowić świetna bazę wypadową na Mazury i do atrak...

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Odoje

    • 1 440 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 9 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dorota Tyzo Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Nieduże poniemieckie siedlisko, do generalnego remontu, 5 km od...

    Ciesina

    • 180 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 1 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż nieduże poniemieckie siedlisko, do generalnego remontu w Ciesinie, gmina Pisz, 5 km od Karwicy i jeziora Nidzkiego. Cena 190 tys zł. tel [tel] 1. Podstawowe parametry...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Stare Sady

    • 3 350 000 zł cena
    • 228 m2 powierzchnia
    • 14 693 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    New House Łukasz Wróbel
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Chmielewo

    • 2 500 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Ełk
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 5
    Dom wolnostojący

    Rozogi

    • 429 000 zł cena
    • 198 m2 powierzchnia
    • 2 167 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Krutyń

    • 2 390 000 zł cena
    • 173 m2 powierzchnia
    • 13 816 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    New House Łukasz Wróbel
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 18
    Dom wolnostojący

    Góra

    • 315 800 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 5 445 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Gotowa Inwestycja Domów - Naprzeciw Gołębiewskiego

    Prawdowo

    • 1 173 000 zł cena
    • 166 m2 powierzchnia
    • 7 067 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Modern Town – wyjątkowa oferta dla zdecydowanych KlientówDla osób, które podejmą decyzję o zakupie, przygotowaliśmy dodatkowy rabat-niespodziankę.Aby skorzystać z promocji, wystarc...

  • Osiedle domów–Mikołajki, Prawdowo-Nowa inwestycja

    Prawdowo

    • 948 600 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 8 039 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Osiedle domów–Mikołajki, Prawdowo-Nowa inwestycja

    Prawdowo

    • 1 173 000 zł cena
    • 162 m2 powierzchnia
    • 7 241 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Czerwone

    Czerwone

    • 980 000 zł cena
    • 187 m2 powierzchnia
    • 5 241 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Marzysz o domu niedaleko miasta? Z przyjemnością przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego domu jednorodzinnego zlokalizowanego w miejscowości Czerwone, gmina Kolno...

  • Dom Chmielewo ul. X

    Chmielewo

    • 2 800 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 9 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż gospodarstwo rolne / siedlisko Chmielewo 15, gm. Orzysz Oferuję do sprzedaży wyjątkowe gospodarstwo rolne o powierzchni ok. 30 ha , położone w miejscowości Chmielewo 1...

  • Okazja! Dom w stanie deweloperskim obok Mikołajek
    1 / 4
    Okazja! Dom w stanie deweloperskim obok Mikołajek

    Zełwągi

    • 1 099 999 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 6 112 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować dom w stanie deweloperskim wybudowany przy użyciu najwyższej jakości materiałów. Nieruchomość budowana pod siebie i z bólem serca trafi...

  • Nowoczesne Osiedle Domów II Etap Już w Sprzedaży

    Prawdowo

    • 743 567 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 10 623 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Twój dom w sercu Mazur – Mikołajki, Prawdowo II ETAP Zamieszkaj w miejscu, gdzie natura spotyka się z komfortem codzienności. To nowoczesne osiedle domów wolnostojących jednorodzin...

  • Nowoczesne Osiedle Domów II Etap Już w Sprzedaży

    Prawdowo

    • 759 001 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 10 843 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Nowoczesne Osiedle Domów II Etap Już w Sprzedaży

    Prawdowo

    • 1 245 825 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 9 161 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Łebki Duże

    Łebki Duże

    • 170 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 2 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż urokliwe siedlisko na wsi w miejscowości Łebki Duże, gmina Grabowo, powiat kolneński, województwo podlaskie. Idealna okazja dla osób ceniących spokój, naturę i możliw...

  • NOWA CENA! Dom na Mazurach Sokoły Jeziorne

    Sokoły Jeziorne

    • 299 999 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 1 686 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NOWA CENA! 299.999,00 zł.PÓŁNOC Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Sokoły Jeziorne około 30 km od Ełku/35 minut jazdy autem. 200 m o...

  • Dom Góra ul. Góra

    Góra

    • 1 490 000 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 12 017 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom nad jeziorem Tyrkło Góra 50, gm. Orzysz Powierzchnia domu - 124 m Powierzchnia działki - 1215 m LOKALIZACJA Na sprzedaż wyjątkowy dom letniskowy lub cał...

  • Dom Czerwone rynek pierwotny

    Czerwone

    • 580 000 zł cena
    • 202 m2 powierzchnia
    • 2 872 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży działki zabudowanej nowoczesnym domem jednorodzinnym w stanie surowym zamkniętym. Nieruchomość położona jest w malowniczej,...

  • budynek mieszkalny
    budynek mieszkalny

    Wólka Prusinowska

    • 150 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 1 340 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Budynek drewniany

  • Dom Paprotki gm. Miłki
    1 / 15
    Dom Paprotki gm. Miłki

    Paprotki

    • 900 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości "Własny Kąt" z Giżycka oferuje na sprzedaż dom nad jeziorem. Dom położony jest na Mazurach w spokojnej malowniczej miejscowości Paprotki gmina Miłki. Nierucho...

  • Dom Jora Wielka

    Jora Wielka

    • 1 199 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 4 441 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    WYJĄTKOWA NIERUCHOMOŚĆ NA MAZURACH 100 m OD JEZIORA TAŁTY Jora Wielka 16 | gmina Mikołajki Cena: 1 199 000 zł Jeśli marzysz o domu na Mazurach, w spokojnej okolicy, blisko...

  • Nieruchomość pod działalność, duży utwardzony plac
    1 / 15
    Nieruchomość pod działalność, duży utwardzony plac

    Woźnice

    • 899 000 zł cena
    • 483 m2 powierzchnia
    • 1 862 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom o pow. 182 m2 z dodatkowymi zabudowaniami pozwalającymi na prowadzenie działalności (m.in. domek letniskowy, warsztat, magazyn), plus działki rolne w spokojnej, mazurskiej wsi,...

  • Stare Sady, dom z linią brzegową jeziora Tałty
    1 / 16
    Stare Sady, dom z linią brzegową jeziora Tałty

    Stare Sady

    • 2 950 000 zł cena
    • 228 m2 powierzchnia
    • 12 939 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom nad brzegiem jeziora Tałty z dużym tarasem z niesamowitym widokiem na wodę, własnym pomostem, schowany w zieleni. Wewnątrz przytulny, ciepły - sercem domu jest przestronny pokó...

  • Dom na wzniesieniu z tarasem, działka 5882 m2
    1 / 16
    Dom na wzniesieniu z tarasem, działka 5882 m2

    Cierzpięty

    • 1 680 000 zł cena
    • 294 m2 powierzchnia
    • 5 715 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący w Cierzpiętach, idealny dla rodziny, osób poszukujących spokojnego miejsca w bliskim połączeniu z lasem i jeziorem. Położony w otulinie Mazurskiego Parku Krajobraz...

  • Dom dla rodziny, duża działka, 20 min. od Warszawy

    Wszebory

    • 1 750 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 7 955 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta biura nieruchomości – nie pobieramy prowizji od strony kupującej. Na sprzedaż oferujemy przestronny, wolnostojący dom w miejscowości Wszebory, gmina Dąbrówka, powiat wołomi...

  • Biała Piska (gw), Drygały Dom
    Biała Piska (gw), Drygały Dom

    Drygały

    • 440 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 3 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż działka położona w centru, wsi Drygały (powiat Biała Piska) między dwiema wiejskimi ulicami. Działka o powierzchni 5400m2, siedliskowa z domem (pow. ok. 140m2) do remon...