• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Borysław

(1)
  • Na sprzedaż urokliwy dom ze stawem, działka 4600m2
    Na sprzedaż urokliwy dom ze stawem, działka 4600m2

    Borysław

    • 695 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 5 187 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż urokliwy dom z własnym stawem w miejscowości Borysław -  50 km od Łodzi. Nieruchomość może być letnim domem lub całorocznym. Szukasz miejsca, które łączy spokój natury...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Skierniewice
    1 / 10
    Dom Skierniewice

    Skierniewice

    • 1 450 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 3 625 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny dom w centrum Skierniewic. Cztery niezależne wejścia do mieszkań o powierzchni 100m 2 i 110m 2 i 100 m 2 oraz sklepu. Na parterze budynku sklep z dużym pomieszczeniem...

  • Mały! Dom z ogródkiem 3,5km od centrum Skierniewic
    1 / 16
    Mały! Dom z ogródkiem 3,5km od centrum Skierniewic

    Mokra

    • 384 360 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 6 989 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Wołucza

    • 890 000 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Skierniewice

    • 4 200 000 zł cena
    • 282 m2 powierzchnia
    • 14 894 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Żelechlin

    • 230 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 8 519 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PPHU "Kałuccy"Domus Nieruchomości Jacek Kałucki
    Biuro nieruchomości

  • Dom Skierniewice os. Widok
    Dom Skierniewice os. Widok

    Skierniewice

    • 449 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 3 592 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania dom do gruntownego remontu. Na działce o powierzchni ok. 900m stoi dwukondygnacyjny, murowany dom o powierzchni zabudowy ok. 125m składający się z 4 lokali mieszkal...

  • Dom wolnostojący
    1 / 7
    Dom wolnostojący

    Skierniewice

    • 990 000 zł cena
    • 296 m2 powierzchnia
    • 3 345 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Wołucza

    • 349 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 4 848 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Wołucza

    • 449 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 3 454 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom Skierniewice
    1 / 13
    Dom Skierniewice

    Skierniewice

    • 3 000 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 20 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Idealne miejsce dla miłośnika Koni, ze stajniami na osiem koni , garażami na cztery samochody, budynkami gospodarczymi i pomieszczeniem socjalnym I domem dla dwóch rodzin. Idealn...

  • Dom Maków
    Dom Maków

    Maków

    • 490 000 zł cena
    • 194 m2 powierzchnia
    • 2 526 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bardzo ładny parterowy budynek w stanie surowym zamkniętym. Wykończenie budynku we własnym zakresie, lub po dodatkowych uzgodnieniach, przez wykonawcę. Dom posiada duże poddasze, k...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Skierniewice

    • 697 000 zł cena
    • 248 m2 powierzchnia
    • 2 811 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Pruszków
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Skierniewice

    • 1 570 000 zł cena
    • 486 m2 powierzchnia
    • 3 231 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AWIKOM NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 17
    Dom szeregowiec

    Skierniewice

    • 1 300 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 6 191 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Przytulny domek

    Skierniewice

    • 950 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 3 959 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do oglądania wyjątkowo przytulnego domku położonego na dużej i urokliwej działce w bardzo ciekawym miejscu.Dom ma kuchnię, trzy pokoje i łazienkę. Obok domu garaż i budyn...

  • Dom Skierniewice
    1 / 12
    Dom Skierniewice

    Skierniewice

    • 1 100 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Piękny, wybudowany w wysokim standardzie dom na dużej, 1450 m 2 działce. Dom się składa z sześciu pokoi, w tym duży salon z kominkiem i otwartą kuchnią. W bryle domu jest garaż j...

  • Dom Skierniewice os. Widok
    1 / 10
    Dom Skierniewice os. Widok

    Skierniewice

    • 850 000 zł cena
    • 219 m2 powierzchnia
    • 3 882 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bardzo ładny, dobrze utrzymany dom (połowa bliźniaka), z możliwością zamieszkania dwóch rodzin. Dom posiada cztery kondygnacje: w podpiwniczeniu jest duży garaż, kotłownia, pralnia...

  • Dom+budynek mieszkalny, działka 1726 m.Nowy Kawęczyn 7.
    1 / 11
    Dom+budynek mieszkalny, działka 1726 m.Nowy Kawęczyn 7.

    Nowy Kawęczyn

    • 269 900 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 2 454 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom+budynek mieszkalny na działce o powierzchni 1726 m. w Nowym Kawęczynie 7 powiat Skierniewice.Działka położona jest przy drodze Skierniewice-Rawa Mazowiecka w rozwidlen...

  • Dom z aktywnym warsztatem produkcyjnym Skierniewice 2500000
    1 / 8
    Dom z aktywnym warsztatem produkcyjnym Skierniewice 2500000

    Skierniewice

    • 2 500 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dzialka o pow 6800m2 na niej budynek murowany mieszkalno-produkcyjny o pow 2500m2. Mieszkanie zajmuje powierzchnie 250m2 : salon 102m2 , 4 sypialnie, 3 lazienki , kuchnia otwarta....

  • Dom Żelechlinek
    1 / 8
    Dom Żelechlinek

    Żelechlinek

    • 1 200 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania gospodarstwo w bardzo ładnej okolicy. Żelechlinek położony jest 18 km od Rawy Mazowieckiej. Miasteczko około 2 tysięcy mieszkańców. Szkoła podstawowa , nowoczesna hal...

  • Dom jednorodzinny okolice Brzezin
    1 / 16
    Dom jednorodzinny okolice Brzezin

    Popień

    • 575 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 2 614 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferuję na sprzedaż duży, solidny piętrowy dom jednorodzinny o powierzchni mieszkalnej 220m2 + strych i piwnica o łącznej powierzchni 400m2. Nieruchomość położona jest na z działce...

  • Dom Skierniewice
    1 / 2
    Dom Skierniewice

    Skierniewice

    • 300 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 2 381 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Połowa bliźniaka w stanie surowym otwartym. Prąd w ulicy do wody miejskiej 100 m, do kolektora ściekowego 100 m. Bardzo dobra lokalizacja ok. 1200 m do rynku Skierniewic, podobni...

  • sprzedam
    1 / 3
    sprzedam

    Skierniewice

    • 1 100 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 8 944 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    sprzedam dom parterowy z poddaszem mieszkalnym Na parterze salon z aneksem kuchennym ,łazienka z umywalką i kabiną prysznicową Na piętrze,3 pokoje i garderoba ,łazienka z wanna i u...

  • Dom Pokrzywna gm. Rawa Mazowiecka
    1 / 11
    Dom Pokrzywna gm. Rawa Mazowiecka

    Pokrzywna

    • 500 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 5 209 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w zabudowie szeregowej, po remoncie z podpiwniczeniem. Ogrzewanie standardowe na paliwa stałe. Woda miejska. Wraz z domem sprzedawane są trzy działki w tym jedna 500 m 2 , ora...

  • Sprzedam dom
    1 / 2
    Sprzedam dom

    Pszczonów

    • 300 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 2 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Dzwoń pytaj

  • Piękny Dom nad Zalewem w  Skierniewicach
    Piękny Dom nad Zalewem w Skierniewicach

    Skierniewice

    • 890 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 8 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż piękny dom nad zalewem w Skierniewicach przy ulicy Strobowskiej. Powierzchnia domu wynosi 100 m², a jego cena to 980 000 PLN, co daje 9 800 PLN za metr kwadratowy. Jest...

  • Parterowy dom jednorodzinny, stan surowy zamknięty
    1 / 3
    Parterowy dom jednorodzinny, stan surowy zamknięty

    Maków

    • 550 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 3 929 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom jednorodzinny parterowy w stanie surowym zamkniętym o powierzchni użytkowej 118 m² z garażem jednostanowiskowym. Nieruchomość położona jest w spokojnej i kameralnej...

  • nieruchomsci
    1 / 7
    nieruchomsci

    Skierniewice

    • 1 150 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 9 584 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom jednorodzinny ,wolnostojący na działce 630 m .parter z poddaszem Na parterze salon ,kuchnia ,łazienka z umywalką i kabiną prysznicową Ogrzewanie na parterze podłogowe Na poddas...

  • Dom z potencjałem na sprzedaż- Skierniewice(Rawka)
    Dom z potencjałem na sprzedaż- Skierniewice(Rawka)

    Skierniewice

    • 419 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 2 328 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż przestronny dom o dużym potencjale aranżacyjnym, zlokalizowany na  Osiedlu Rawka w Skierniewicach. Osiedle to w pełni rozwinięta część Skierniewic, oferująca kompletną...

  • Mały dom do własnej aranżacji!
    1 / 8
    Mały dom do własnej aranżacji!

    Czechowice

    • 239 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 3 415 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży niewielki murowany dom na działce o powierzchni około 70 m2 na działce 867 m2 w miejscowości Czechowice (gm. Żelechlinek). Dom do własnej aranżacji z częściowo rozpoc...