• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Łódź
  • Legionowo +20 km
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Stargard Szczeciński

(9)
  • Zielona Dolina – Twój Nowoczesny dom
    1 / 6
    Zielona Dolina – Twój Nowoczesny dom

    Stargard Szczeciński

    • 644 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 7 760 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zielona Dolina – Nowoczesny dom w spokojnej części Stargardu Zamieszkaj w inwestycji Zielona Dolina – nowoczesnym osiedlu domów w zabudowie szeregowej, położonym w spokojnej i cich...

  • Mieszkaj i zarabiaj pod jednym adresem
    1 / 11
    Mieszkaj i zarabiaj pod jednym adresem

    Stargard Szczeciński

    • 850 000 zł cena
    • 212 m2 powierzchnia
    • 4 010 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    To miejsce: do mieszkania i zarabiania jednocześnie, do wydzielenia dwóch funkcji pod jednym adresem, do zrobienia czegoś po swojemu, pełna swoboda w podziale przestrzeni — prywatn...

  • Zielona Dolina – Twój Nowoczesny dom
    1 / 6
    Zielona Dolina – Twój Nowoczesny dom

    Stargard Szczeciński

    • 618 760 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 7 032 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Zielona Dolina – Twój Nowoczesny dom
    1 / 6
    Zielona Dolina – Twój Nowoczesny dom

    Stargard Szczeciński

    • 644 200 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 7 321 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Wyjątkowy dom z duszą i rajskim ogrodem, 270m2.
    1 / 9
    Wyjątkowy dom z duszą i rajskim ogrodem, 270m2.

    Stargard Szczeciński

    • 1 150 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 4 260 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż niepowtarzalny dom, który od pierwszego kroku daje poczucie spokoju i harmonii. Wybudowany w 1975 roku z myślą o rodzinie i codziennym komforcie, przez lata był pielęgn...

  • Dom sprzedam Stargard
    Dom sprzedam Stargard

    Stargard Szczeciński

    • 820 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 5 467 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Opis Sprzedam duży dom jednorodzinny o powierzchni 150 mkw. Nieruchomość położona w Stargardzie w spokojnej dzielnicy Lokalizacja ze świetnym dojazdem do centrum Atuty Nieruchomo...

  • Dwa domy jednorodzinne z garażem w budowie.

    Stargard Szczeciński » ul. Klonowa

    • 330 000 zł cena
    • 188 m2 powierzchnia
    • 1 756 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Realizacja zgodnie z projektem " Dom w Piniach"Do sprzedaży w trakcie budowy dwa budynki mieszkalne jednorodzinne z garażami, usytuowane w ostrej granicy działki. Oferta dotyczy...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Stargard Szczeciński

    • 1 469 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 8 642 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • SUCHAN - okolica- dom na sprzedaż

    Stargard Szczeciński

    • 550 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 6 112 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    SUCHAŃ - okolica -dom na sprzedażOFERTĄ SPRZEDAŻY JEST DOM ,o pow. ok 90m,posadowiony na działce 1 230m. Parter-pokój, kuchnia, przedpokój, łazienka z wanną, umywalką i WC, ku...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom bliźniak
    1 / 15
    Dom bliźniak

    Żarowo

    • 539 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 4 687 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom Finansowy PATRIA
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 4
    Dom wolnostojący

    Żarowo

    • 539 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 4 568 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Grzędzice

    • 1 250 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Domy Na Wsi
    Biuro nieruchomości

  • domek letniskowy
    1 / 3
    domek letniskowy

    Morzyczyn

    • 500 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 14 286 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Działka budowlana (342m2) z domkiem letniskowym (35m2) z drewna (z poł bala) oraz zadaszony taras (20m2) , podłączona kanalizacja, woda, prąd, wywóz odpadów przez Remondis + możliw...

  • Piękny Dom przy lesie nad J.Miedwie.

    Jęczydół

    • 1 699 000 zł cena
    • 285 m2 powierzchnia
    • 5 962 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowy Dom pod Lasem – Jęczydół, blisko jeziora Miedwie Zapraszamy do odkrycia miejsca, gdzie nowoczesna architektura spotyka się z kojącym spokojem natury. Na sprzedaż oferuje...

  • Twój własny dom w cenie mieszkania .
    1 / 6
    Twój własny dom w cenie mieszkania .

    Żarowo

    • 615 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 5 395 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Twój własny dom w cenie mieszkania – cisza, spokój i komfort w Żarowie! Szukasz miejsca, gdzie naprawdę odpoczniesz od zgiełku miasta, a jednocześnie zainwestujesz w coś swojego?...

  • Piekny dom w dobrej cenie - Grzędzice
    1 / 16
    Piekny dom w dobrej cenie - Grzędzice

    Grzędzice

    • 660 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 6 535 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy Państwu wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, w wysokim standardzie deweloperskim. Dom jest zlokalizowany w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Grzędzic. Budynek po...