• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Płockiem

(22)
  • Dom bliźniak 127 m², ogród, blisko Radzymina.

    Słupno

    • 1 299 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 10 229 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej z 2009 roku, wybudowany z cegły Porotherm, o powierzchni użytkowej 127,15 m², posadowiony na działce o pow. 419 m². Dodatkową prz...

  • Dom wolnostojący, dwulokalowy z 2 garażami.

    Słupno

    • 2 500 000 zł cena
    • 566 m2 powierzchnia
    • 4 417 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży przestronny, funkcjonalny dom dwulokalowy z dwoma garażami, położony w Słupnie (gm. Radzymin) – zaledwie 14 km od granic Warszawy. To idealna propozycja dl...

  • Przestronny dom 300 m², 9 pokoi, działka 800 m²

    Słupno

    • 1 250 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 4 167 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż oferujemy przestronny, trzypoziomowy dom o powierzchni 300 m², położony na ogrodzonej działce o powierzchni 800 m². Nieruchomość składa się łącznie z dziewięciu pokoi,...

  • Bliźniak 283 m² z garażem – Słupno, gm. Radzymin

    Słupno

    • 1 155 000 zł cena
    • 283 m2 powierzchnia
    • 4 082 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż: przestronny bliźniak z garażem – Słupno, gm. Radzymin. Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 283 m², zlokalizowany na ogrodzonej...

  • WILLA 310m² na 2,5 HA! RZEKA, OGRÓD. NISKIE KOSZTY
    1 / 16
    WILLA 310m² na 2,5 HA! RZEKA, OGRÓD. NISKIE KOSZTY

    Stara Biała

    • 2 400 000 zł cena
    • 307 m2 powierzchnia
    • 7 818 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    To nie jest zwykły dom, to prywatna, bezpieczna przystań dla Twojej rodziny i przemyślana inwestycja w przyszłość! Oferujemy wyjątkową posiadłość – komfortową willę o powierzchni...

  • Modernistyczny dom nad jeziorem z funkcją pensjonatu
    1 / 16
    Modernistyczny dom nad jeziorem z funkcją pensjonatu

    Gorzewo

    • 2 490 000 zł cena
    • 418 m2 powierzchnia
    • 5 957 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam bezpośrednio, nowoczesny dom z funkcją pensjonatu nad jeziorem Białym, w miejscowości Gorzewo k. Gostynina. Obiekt w pełni wyposażony, gotowy do zamieszkania oraz prowadze...

  • Dom Szeligi gm. Ożarów Mazowiecki
    1 / 10
    Dom Szeligi gm. Ożarów Mazowiecki

    Szeligi

    • 1 750 000 zł cena
    • 176 m2 powierzchnia
    • 9 944 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż 6-pokojowy dom o pow. 176,91 m2, na działce o pow. 700 m2 , zlokalizowany w Szeligach (gm. Ożarów Mazowiecki). Dom położony w spokojnej okolicy. Dobry dojazd do Wa...

  • Boryszewo dom 220 m2 / energooszczędny/dla dwóch pokoleń/
    1 / 11
    Boryszewo dom 220 m2 / energooszczędny/dla dwóch pokoleń/

    Stare Boryszewo

    • 1 199 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 5 450 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom 220 metrów zlokalizowany na osiedlu w Starym Boryszewie, dosłownie na obrzeżach miasta. Okazja dla dużej rodziny lub dwóch pokoleń, ewentualnie na kwatery pracownicze. Na pa...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Maszewo Duże

    Maszewo Duże

    • 349 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 817 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Jeśli Twój budżet mówi "mieszkanie i to nieduże", ale Ty zawsze marzyłeś o własnym domu i działce - koniecznie zapoznaj się z tą ofertą. Na sprzedaż jest bowiem w...

  • Dom Słupno gm. Radzymin, Rodzinna
    1 / 11
    Dom Słupno gm. Radzymin, Rodzinna

    Słupno

    • 1 200 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 10 257 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w  zabudowie bliźniaczej na działce 316 m2 Dom według pozwolenia na użytkowanie ma 117,5 m2 Układ poziom 0:  Salon z kuchnią i wyjściem na ogród, łazienka z kabiną prysznicową...

  • Dom Brudzeń Duży
    1 / 14
    Dom Brudzeń Duży

    Brudzeń Mały

    • 1 300 000 zł cena
    • 243 m2 powierzchnia
    • 5 350 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ???????? SPRZEDAM Dom w Brudzeniu Dużym! Idealna oferta dla rodzin i miłośników komfortowego życia. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą nieruchomości przy ul. Łąc...

  • Dom Szeligi ul. Szeligowska

    Szeligi » ul. Szeligowska

    • 2 170 000 zł cena
    • 184 m2 powierzchnia
    • 11 794 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę domu wolnostojącego w Szeligach przy Ulicy Szeligowskiej.Usytuowany w cichym osiedlu domów jednorodzinnych na granicy z Warszawą Bemowo...

  • Dom Gąbin

    Gąbin

    • 295 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 3 278 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Klimatyczny dom z cegły na fundamencie z kamienia Do generalnego remontu - dostosujesz go do własnego gustu i potrzeb Wymienione okna i dach. Własny zagajnik i duża...

  • Dom Radzanowo
    1 / 6
    Dom Radzanowo

    Radzanowo

    • 495 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 3 536 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM ZA 495 000 ZŁ Sprzedam dom jednorodzinny - Radzanowo, ul. Płocka Szukasz nieruchomości, która jest blisko miasta? Ta oferta w dynamicznie rozwijającym się Radzanowie,...

  • nowy dom parterowy na nowo budującym się osiedlu Juryszewo
    1 / 16
    nowy dom parterowy na nowo budującym się osiedlu Juryszewo

    Juryszewo

    • 840 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 8 660 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Biuro Nieruchomości DomoStrefa poleca nowy dom parterowy na nowo budującym się osiedlu domków jednorodzinnych w Juryszewie nieopodal Rogozina, gmina Radzanowo. Budynek mieszkalny...

  • Dom Brwilno

    Brwilno

    • 1 580 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 10 897 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Jeśli dom nieodłącznie kojarzy Ci się z jakością i funkcjonalnością - koniecznie zapoznaj się z tą ofertą. Tu nic nie jest przypadkowe, a indywidualny projekt tylko to p...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Cekanowo

    • 1 490 000 zł cena
    • 262 m2 powierzchnia
    • 5 688 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Best
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Zofiówka

    • 719 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 7 190 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Słupno

    • 1 090 000 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 3 759 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Fajny domek w Guzewie
    Fajny domek w Guzewie

    Guzew

    • 690 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 6 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Creative Grupa
    Biuro nieruchomości