• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy drewniane Tarnów

(2)
  • Dom Tarnów
    1 / 15
    Dom Tarnów

    Tarnów

    • 369 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 4 613 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy do sprzedaży dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej przy ulicy Lwowskiej w Tarnowie. Budynek drewniany z bali o powierzchni użytkowej około 60 m2, zabudowy 91 m2,...

  • 1 / 2
    Drewniany Dom pod Tarnowem

    Tarnów

    • 100 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 1 695 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    -Na sprzedaż drewniany domek o powierzchni 502 -całkowicie podpiwniczony (wejście do -piwnicy z zewnątrz budynku) -dom zlokalizowany w miejscowości Siedliszowice gm.Żabno -2 p...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    Moszczenica, 1/2 domu z działką 16 a, 663S/2023

    Moszczenica

    • 85 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 1 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Do sprzedania 1/2 domu w Moszczenicy o powierzchni ok. 50 m2. 2 pokoje z kuchnią. Działka o powierzchni 16 arów. Wjazd na działkę z drogi asfaltowej, działka częściowo ogrodzona. D...

  • Dom Ołpiny gm. Szerzyny
    1 / 15
    Dom Ołpiny gm. Szerzyny

    Ołpiny

    • 595 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 4 312 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM JEDNORODZINNY W MALOWNICZEJ MIEJSCOWOŚCI OŁPINY Przedstawiamy Państwu ciekawą ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego, położonego w sercu spokojnej miejscowości Ołpiny, w gmini...

  • Dom Wierzchosławice

    Wierzchosławice

    • 829 000 zł cena
    • 310 m2 powierzchnia
    • 2 675 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szukasz przestronnego domu dla rodziny, który daje dodatkowe możliwości? Ta wyjątkowa nieruchomość to nie tylko nowoczesny dom w stanie deweloperskim, ale także drugi, dom drewnian...

  • Dom na sprzedaż, Lubcza, gm. Ryglice, Tarnowski, Małopolskie
    1 / 8
    Dom na sprzedaż, Lubcza, gm. Ryglice, Tarnowski, Małopolskie

    Lubcza

    • 199 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 2 212 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    TYLKO W NASZYM BIURZE! U podnóża Góry Kokocza, oferujemy do sprzedaży dom drewniany z bali o wymiarach ok. 6m x 15 m. z elewacją zewnętrzną siding oraz dachem dwuspadowym pokrytym...

  • Drewniany dom w Lubczy
    1 / 6
    Drewniany dom w Lubczy

    Lubcza

    • 190 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 2 112 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    U podnóża Góry Kokocz, oferujemy do sprzedaży dom drewniany z bali o wymiarach ok. 6m x 15 m. z elewacją zewnętrzną siding oraz dachem dwuspadowym pokrytym nową blachą. Powierzchni...

  • Dom Borzęcin
    1 / 15
    Dom Borzęcin

    Borzęcin

    • 169 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 2 381 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DREWNIANA CHATA Z DUSZĄ - KLIMATYCZNY DOM Z LAT 20. XX WIEKU W MALOWNICZYM BORZĘCINIE Marzysz o miejscu, które łączy sielski klimat wsi, bliskość natury i tradycyjną architekturę...

  • Dom Biesiadki gm. Gnojnik
    1 / 13
    Dom Biesiadki gm. Gnojnik

    Biesiadki

    • 99 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 1 980 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż urokliwy, drewniany domek położony na 5-arowej działce w miejscowości Biesiadki (gm. Gnojnik) idealne miejsce na rekreację, odpoczynek i ucieczkę od codziennego pośpiec...

  • Nieruchomość z ogromnym potencjałem!!!
    Nieruchomość z ogromnym potencjałem!!!

    Uszew

    • 350 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość z dużym potencjałem, wymagająca inwestycji. W jej skład wchodzi: - duża, piękna [17ar], częściowo zagospodarowana działka; - dom wolnostoją...

  • Dom Niwka gm. Radłów
    1 / 15
    Dom Niwka gm. Radłów

    Niwka

    • 599 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 7 305 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM Z POTENCJAŁEM ROZBUDOWY NA 85-AROWEJ DZIAŁCE Z PRYWATNYM LASEM - NIWKA, GM. RADŁÓW Na sprzedaż ciekawa nieruchomość położona w miejscowości Niwka, w województwie małopolskim,...

  • Dom Lubaszowa gm. Tuchów
    1 / 15
    Dom Lubaszowa gm. Tuchów

    Lubaszowa

    • 379 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 415 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Drewniany dom na wzgórzu wśród lasów i ciszy, 4,04 ha Wyobraź sobie poranki z kubkiem kawy przy stoliku w ogrodzie, śpiew ptaków zamiast budzika i zapach jodłowego lasu, który otu...

  • Dom Gródek nad Dunajcem  gm. Gródek nad Dunajcem
    1 / 15
    Dom Gródek nad Dunajcem gm. Gródek nad Dunajcem

    Gródek nad Dunajcem

    • 125 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 2 977 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowe miejsce dla osób ceniących aktywny wypoczynek oraz bliskość natury. Gródek nad Dunajcem to jedna z najbardziej atrakcyjnych miejscowości wypoczynkowych w regionie, położo...