Kazo / Domy / Domy Rzeszów / ul. Słocińska
dom na sprzedaż
30 sty 2025

Dom Rzeszów rynek pierwotny ul. Słocińska

Rzeszów ul. Słocińska
woj. Podkarpackie pow. Rzeszów gm. Rzeszów
Dodane 1 rok temu, Czwartek, 30 styczeń 2025 20:20
899 000 zł 156 m2
899 000 zł 156 m2 5 763 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 156 m2
Cena za metr 5 763 zł/m2
Typ domu Szeregowce
ID oferty K36980420

Opis

Biuro Nieruchomości Central Office ma przyjemność przedstawić nową inwestycję na mapie Rzeszowa - os. Słocina.

Opis inwestycji:
Kameralne osiedle składające się z 6 segmentów w zabudowie szeregowej z kompleksowym zagospodarowaniem terenu oraz drogami dojazdowymi. Inwestycja zlokalizowana jest w spokojnej, zielonej części Słociny, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej.

Oferta dotyczy szeregówki narożnej
Powierzchnia użytkowa: 155,87 m²
Powierzchnia działki: 357,47 m²
Ilość pokoi: 5
Liczba kondygnacji: 3
Garaż w bryle budynku
Wysoki standard wykończenia stanu deweloperskiego.

Układ pomieszczeń
Poziom I (strefa dzienna):
- Salon z jadalnią i aneksem - 23,95 m²
- Wiatrołap - 1,90 m²
- Komunikacja - 5,95 m²
- Łazienka - 3,97 m²
- Kotłownia - 1,67 m²
- Garaż - 17,19 m²
- Taras - 30,69 m²

Funkcjonalna strefa dzienna z bezpośrednim wyjściem na przestronny taras i ogród. Garaż połączony z częścią mieszkalną.

Poziom II:
- Komunikacja - 9,27 m²
- Sypialnia - 9,28 m²
- Sypialnia - 10,69 m²
- Garderoba - 3,05 m²
- Łazienka - 5,51 m²
- Sypialnia - 10,79 m²
- Sypialnia - 8,09 m²
- Balkon - 6,10 m²
- Balkon - 6,10 m²

*Cztery niezależne pokoje oraz łazienka tworzą komfortową strefę prywatną.

Poziom III (poddasze użytkowe):
- Komunikacja - 4,04 m²
- Gabinet - 7,08 m²
- Sypialnia - 12,79 m²
- Sypialnia - 12,56 m²
- Sypialnia - 8,30 m²

* Dodatkowa kondygnacja daje możliwość wydzielenia przestrzeni do pracy, strefy dla dzieci lub prywatnej sypialni master.