Kazo / Domy / Domy Rzeszów / ul. Borowa
dom na sprzedaż
3 sie 2022

Dom Rzeszów rynek pierwotny ul. Borowa

Rzeszów ul. Borowa
woj. Podkarpackie pow. Rzeszów gm. Rzeszów
Dodane 3 lata temu, środa, 3 sierpień 2022 20:20
649 000 zł 108 m2
649 000 zł 108 m2 6 010 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 108 m2
Cena za metr 6 010 zł/m2
Typ domu Bliźniaki
ID oferty K21736351

Opis

W ofercie biura Nieruchomości Central Office Biuro Nieruchomości Central Office przedstawia dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w zielonej i spokojnej części Rzeszowa - przy ul. Borowej.

To propozycja dla rodzin ceniących ciszę, sąsiedztwo terenów zielonych oraz szybki dojazd do centrum miasta.

Opis nieruchomości:

Powierzchnia użytkowa: 107,91 m²
Powierzchnia działki: 2 ary (ogrodzona z trzech stron)
Dwa miejsca postojowe przypisane do budynku
Słoneczny ogród od strony południowo-wschodniej

Nieruchomość sprzedawana w stanie surowym zamkniętym z wykonaną elewacją, kostką brukową oraz ogrodzeniem.

Układ pomieszczeń:

Parter:
Wiatrołap - 2,3 m²
Komunikacja - 4,3 m²
Łazienka - 3,3 m²
Pomieszczenie gospodarcze - 1,4 m²
Salon z jadalnią z wyjściem na taras - 29,21 m²
Gabinet - 6,2 m²
Kuchnia - 6,5 m²
Spiżarnia (z możliwością połączenia z kuchnią) - 2,2 m²

Piętro:

Komunikacja - 6,6 m²
Pokój z balkonem - 13,9 m²
Pokój z balkonem - 13,3 m²
Pokój - 11,3 m²
Łazienka z balkonem - 7,4 m²

Funkcjonalny układ zapewnia komfortową strefę dzienną na parterze oraz trzy niezależne sypialnie na piętrze.

Standard wykończenia - stan surowy zamknięty obejmuje:
- ławy fundamentowe lane żelbetowe
- fundamenty z pustaka betonowego
- izolację przeciwwilgociową i termiczną fundamentów
- budynek wykonany z pustaka ceramicznego Porotherm 25 cm
- strop żelbetowy
- ścianki działowe z pustaka ceramicznego
- impregnację konstrukcji dachowej
- dach pokryty blachodachówką