dom na sprzedaż
2 kwi 2026

Dom Przebieczany rynek pierwotny

woj. Małopolskie pow. wielicki gm. wielicki
Dodane 1 miesiąc temu, Czwartek, 2 kwiecień 2026 15:30
899 000 zł 130 m2
899 000 zł 130 m2 6 916 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 130 m2
Cena za metr 6 916 zł/m2
Typ domu Bliźniaki
ID oferty K37500750

Opis

Domy już wybudowane . Zgoda na użytkowanie wydana przez PINB!

Domy wybudowane wg projektu DOMY W KLEMATISACH 23B - powierzchnia użytkowa 130,01 ( całkowita 136 - skosy minimalne przekrój budynku w galerii zdjęć).

Domy na działkach 4,4 i 4,3 ara , wyjścia na taras od strony zachodniej. Praktycznie cały dzień słońce na ogrodzie.

Na parterze znajduje się wiatrołap, garaż, hol, schody, salon, kuchnia, łazienka i kotłownia. Na piętrze znajdują się cztery sypialnie oraz łazienka.

Zamontowany kocioł gazowy Saunier Duval l wraz z zasobnikiem na wodę 120 l, w całym domu ogrzewanie podłogowe. Działka ogrodzona z trzech stron, dojścia i podjazdy wybrukowane. Wyprowadzone przewody do montażu automatyki w bramach wjazdowych.

Domy z bardzo dobrych materiałów, wykonanie bardzo starannie. Budowa zakończona widać co się kupuje!!

Dojazd drogą asfaltową z oświetleniem.

Kontakt w sprawie oferty - Ryszard Bojczuk tel Pokaż numer telefonu

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Zapewniamy pełną obsługę prawną oraz kredytową
Stała współpraca z renomowaną kancelarią notarialną - projekty umów, doradztwo, najlepsze stawki, dogodne terminy i godziny umów.
Doradztwo kredytowe / finansowe przy współpracy z profesjonalnymi zewnętrznymi brokerami kredytowymi.
Pełna oferta nieruchomości na stronie : nieruchomosciAZ.pl

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.