dom na sprzedaż
13 maj 2026

Dom Piotrówka

woj. Podkarpackie pow. krośnieński gm. krośnieński
Dodane 6 godzin temu, środa, 13 maj 2026 13:50
399 900 zł 150 m2
399 900 zł 150 m2 2 666 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 150 m2
Cena za metr 2 666 zł/m2
ID oferty K37533968

Opis

Na sprzedaż oferujemy wolnostojący dom jednorodzinny, położony w malowniczej i spokojnej miejscowości Piotrówka, gmina Jedlicze, powiat krośnieński - na dużej, regularnej działce o powierzchni 1,06 hektara.

To nieruchomość idealna dla osób szukających ciszy, przestrzeni oraz możliwości prowadzenia gospodarstwa lub agroturystyki.

DOM:
Prezentowany dom wzniesiony został w technologii tradycyjnej z pustaka betonowego to przykład solidnej i trwałej bryły, z dużym potencjałem do modernizacji i aranżacji według własnych potrzeb.

Informacje techniczne:
- budynek trzykondygnacyjny: suterena, wysoki parter i piętro + spory strych
- strych nadający się do adaptacji na część mieszkalną
- konstrukcja murowana
- dach dwuspadowy, pokryty blachą
- stolarka okienna drewniana
- budynek suchy, stabilny, o dobrej bryle
- instalacje wewnętrzne: elektryczna, gazowa, co- zasilana piecem gazowym, wodno-kanalizacyjna

- kuchnia wzbogacona o spiżarkę
- łazienka z bojlerem elektrycznym do podgrzewania wody

Piętro (stan do wykończenia z wykonanymi tynkami, instalacjami i wylewką):
- trzy pokoje w tym jeden z balkonem
- pomieszczenie przystosowane pod kuchnię
- pomieszczenie przygotowane pod łazienkę

Układ pomieszczeń umożliwia wygodne wydzielenie dwóch kondygnacji mieszkalnych dla wielopokoleniowej rodziny lub ewentualnie niezależnych mieszkań z przeznaczeniem na najem krótko- lub długoterminowy.