dom na sprzedaż
25 paź 2024

Dom Niepołomice rynek pierwotny

woj. Małopolskie pow. wielicki gm. wielicki
Dodane 1 rok temu, Piątek, 25 październik 2024 10:30
590 000 zł 116 m2
590 000 zł 116 m2 5 087 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 116 m2
Cena za metr 5 087 zł/m2
Typ domu Bliźniaki
ID oferty K36863270

Opis

DOM W PERŁÓWCE R2N W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ

Przedmiotem sprzedaży jest budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym otwartym, położony w miejscowości NIEPOŁOMICE, powiat wielicki o powierzchni użytkowej 116,13 m2, usytuowany na 2,79 ar działce. Projekt: Dom w Perłówce R2N składający się:
PARTER: 62,93 (63,3)
1. Wiatrołap 2,35
2. Hol 3,91
3. Łazienka 3,52
4. Garderoba 2,17 (2,54)
5. Garaż 17,91
6. Kotłownia 5,44
7. Salon + Jadalnia 19,16
8. Kuchnia 8,47
PODDASZE 53,2 (65,34)
1. Hol i schody 7,82 (7,82)
2. Pom. gospodarcze 1,87 (3,80)
3. Pokój 12,27 (14,25)
4. Pokój 11,99 (13,96)
5. Łazienka 5,66 (7,60)
6. Pokój 13,59 (17,91)
Budynek murowany, kryty czarną dachówką ceramiczną, okna trzyszybowe.
Media doprowadzone do budynku: wodociąg i kanalizacja, natomiast na działkę prąd i gaz.
Dojazd do nieruchomości drogą gminną asfaltową, ostatni odcinek drogą utwardzoną (udział w drodze).
W najbliższym otoczeniu zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.
Świetna lokalizacja, blisko do centrum miejscowości, odległość do Rynku w Niepołomicach 3 km, wjazd na autostradę A4 9 km, centrum Krakowa 20 km.

Cena 590.000 zł

Więcej informacji pod numerem Pokaż numer telefonu
NIERUCHOMOŚCI Z WIDOKIEM
Anna Mytnik-Ciepielowska

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Numer oferty: 100
  • Data aktualizacji: 2024-10-25
  • ID ogłoszenia: K36863270