dom na sprzedaż
9 wrz 2022

Dom Marynin ul.

woj. Lubelskie pow. radzyński gm. radzyński
Dodane 3 lata temu, Piątek, 9 wrzesień 2022 16:30
235 000 zł 75 m2
235 000 zł 75 m2 3 134 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 75 m2
Cena za metr 3 134 zł/m2
Typ domu Wolnostojące
ID oferty K22124241

Opis

Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną o powierzchni około 400 m2, zabudowaną budynkiem gospodarczym, w Maryninie, gm. Konopnica.

   Cicha i spokojna okolica. Działka zlokalizowana w odległości zaledwie kilku kilometrów od granic Lublina (od strony al. Kraśnickiej). Bliskość drogi wojewódzkiej nr 747 i drogi ekspresowej S19 (będącej częścią obwodnicy miasta), zapewnią bardzo dobrą dostępność komunikacyjną i umożliwią szybki i łatwy dojazd w każde miejsce w Lublinie. Jest to zatem idealne miejsce do zamieszkania i odpoczynku.

   Na działce znajduje się budynek gospodarczy o powierzchni około 75 m2, który można zaadaptować na budynek mieszkalny. Taki dom może być doskonałą alternatywą dla mieszkania w mieście, bądź sposobem na spędzanie wolnego czasu z dala od miejskiego zgiełku. Jest to budynek murowany. Budynek wyposażony w instalację elektryczną. 

Działka powstanie w wyniku podziału geodezyjnego.
Kształt działki: prostokąt.
Teren działki: płaski.
Wymiary działki: 22x20m.
Dojazd do ww działki zapewniony będzie po drodze wewnętrznej, która również zostanie wydzielona w trakcie podziału geodezyjnego.
Media:
-prąd, woda, gaz

W studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego, działka przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Więcej informacji udzielę telefonicznie:
Pokaż numer telefonu

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a zawarte w niej dane mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Numer oferty: AMFO300246