dom na sprzedaż
4 sie 2022

Dom Marki rynek pierwotny ul. Graniczna

Marki ul. Graniczna
woj. Mazowieckie pow. wołomiński gm. wołomiński
Dodane 3 lata temu, Czwartek, 4 sierpień 2022 10:30
545 000 zł 115 m2
545 000 zł 115 m2 4 740 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 115 m2
Cena za metr 4 740 zł/m2
ID oferty K21740075

Opis

Bez prowizji od kupującego i podatku PCC!!!

POLECAM!!! mieszkanie z tarasem, balkonem dla rodziny z dziećmi, pary.
ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ!

BEZPOŚREDNIO OD DEVELOPERA!

Bardzo dobry dojazd do centrum Warszawy!

MIESZKANIE BEZCZYNSZOWE W NOWOCZESNYM BUDYNKU!

Mieszkania z ogródkami, balkonami i tarasami.
Na cały budynek składają się 24 lokale mieszkalne, trzypokojowe i czteropokojowe z indywidualnymi wejściami, o różnej powierzchni od 47,50m2 do 115m2

Prezentowane mieszkanie jest czteropokojowe o powierzchni 115,08m2, składające się z:

Parter o powierzchni - 5, 92m2:

- klatka schodowa - 5,92m2 (miejsce na rowery),

I Piętro o powierzchni - 62m2 + balkon:

- wiatrołap + schody - 11,26m2,
- łazienka - 4,84m2
- salon - 20,25m2 + kuchnia + jadalnia - 15,65m2,
- pokój/gabinet - 10m2,
- balkon.

Duże okna z ekspozycją zachodnią.

II Piętro, o powierzchni (bez skosów, wysokie) -47,16m2 + Taras 14,32m2:

- hol + schody 8,21m2,
- łazienka 5,13m2,
- sypialnie 15,52m2,
- sypialnia 13,70m2,
- garderoba 4,60m2,
- taras.

Mieszkanie posiada jedno przynależne miejsce parkingowe.

Mieszkanie powstaje na cichym, kameralnym osiedlu, w budynku składającym się z 24-tu mieszkań z indywidualnymi wejściami do poszczególnych lokali, dające intymność i niezależność dla przyszłych właścicieli.
Dostępne media: gaz ziemny, prąd, woda, kanalizacja miejska, instalacja teletechniczna.

DODATKOWO w każdym mieszkaniu:
- przyłącze internetowe,
- instalacja do podłączenia alarmu,