dom na sprzedaż
11 maj 2026

Dom Łódź Górna, Rokicie

woj. Łódzkie pow. Łódź gm. Łódź
Dodane 57 minut temu, Poniedziałek, 11 maj 2026 13:20
2 800 000 zł 542 m2
2 800 000 zł 542 m2 5 167 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 542 m2
Cena za metr 5 167 zł/m2
Typ domu Wolnostojące
ID oferty K37532667

Opis

Na sprzedaż wolnostojący dom mieszkalny o pow. 242,6 m2 wraz z zakładem produkcyjnym o pow. 260 m2
na Górnej (os. Rokicie) w okolicach ul. Św. Franciszka z Asyżu. Działka o pow. 1018 m2.

Dom mieszkalny o pow. 242,6 m2 :

Parter:
- salon z kominkiem (44 m2),
- kuchnia (21 m2),
- garderoba, spiżarnia, pralnia,
- kotłownia (2 piece Vaillant)

Piętro:
- 4 pokoje, 2 łazienki

Poddasze (jako pow. dodatkowa):
- 3 pomieszczenia

Dom po odbiorze w 2001 r.

Budynek użytkowy dwukondygnacyjny pow. 260 m2 :

Parter 130 m2:
- 4 pomieszczenia
- łazienka, kotłownia

Piętro:
- 2 duże pom. produkcyjne,
- kuchnia, szatnia, 2 łazienki

Dom z 1994 r. Do budynku przylega garaż dwustanowiskowy o pow. 40,6 m2

Media: prąd, siła, woda, gaz z sieci miejskiej, kanalizacja
Nowa pompa ciepła z 2025 r. (powietrze-powietrze).
Panele fotowoltaiczne i magazyn energii.

Zapraszamy na prezentację

Zadzwoń pod numer: +48 Pokaż numer telefonu tel. kom. i umów się na spotkanie

Nasze oferty znajdziesz na stronie internetowej: banknieruchomosci . net

______________________________________________________________________________________________________________________________________ Informacje zawarte powyżej nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Opis nieruchomości pochodzi od Klienta oferującego i może podlegać aktualizacji. Prosimy upewnić się, że dana oferta jest aktualna.

Numer oferty: 6631