dom na sprzedaż
12 maj 2026

Dom Księżyno ul.

woj. Podlaskie pow. białostocki gm. białostocki
Dodane 4 godziny temu, Wtorek, 12 maj 2026 19:20
870 000 zł 170 m2
870 000 zł 170 m2 5 118 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 170 m2
Cena za metr 5 118 zł/m2
Typ domu Bliźniaki
ID oferty K37533529

Opis

Nowoczesny bliźniak 170 m² z wiatą garażową - Księżyno
Cena: [Wpisz cenę, np. 799 000 zł]

Powierzchnia domu: 170 m²

Powierzchnia działki: 420 m²

Stan techniczny: Deweloperski (po generalnej modernizacji i rozbudowie)

Media: Gaz, prąd, woda, kanalizacja

### Opis nieruchomości i potencjał konstrukcji
Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 170 m², położony na ustawnej działce 420 m² w Księżynie. To idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni i nowoczesnej architektury zaledwie kilka minut od granic Białegostoku.

Wyjątkowy atut inwestycji: Baza budynku wzniesiona została w 1990 roku (tradycyjny, niezwykle solidny mur, który gwarantuje doskonałą stabilność konstrukcji), natomiast budynek przeszedł całkowitą, generalną modernizację oraz rozbudowę do najwyższych standardów współczesnego budownictwa.

Z pierwotnej konstrukcji wykorzystano jedynie solidne ściany nośne, które zostały w całości docieplone i zaadaptowane. Wszystkie instalacje, podłogi, tynki, stropy, dach oraz stolarka są fabrycznie nowe. Efektem jest dom o parametrach i designie nowoczesnego budownictwa, wzniesiony na niespotykanie trwałym fundamencie.

### Standard wykończenia (Współczesny Standard Premium)
Budynek oddawany jest w pełnym stanie deweloperskim:

Ogrzewanie: W całości rozprowadzone, nowoczesne ogrzewanie podłogowe (parter + piętro) zasilane nowym, energooszczędnym piecem gazowym.

Ściany i podłogi: Świeżo położone maszynowe tynki gipsowe (ściany idealnie równe, przygotowane do malowania) oraz nowe wylewki betonowe gotowe pod dowolne podłogi.