dom na sprzedaż
13 maj 2026

Dom Jasło

woj. Podkarpackie pow. jasielski gm. jasielski
Dodane 5 godzin temu, środa, 13 maj 2026 13:30
499 900 zł 150 m2
499 900 zł 150 m2 3 333 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 150 m2
Cena za metr 3 333 zł/m2
Typ domu Wolnostojące
ID oferty K37533853

Opis

Zainwestuj w komfort i spokój Dom dwurodzinny przy ul. Wincentego Witosa w Jaśle!

Wyjątkowa okazja dla rodziny i inwestorów!

Przedstawiamy przestronny, dwurodzinny dom o powierzchni około 160 m, położony na równym, ogrodzonym terenie o powierzchni około 7,5 ar . Idealne rozwiązanie łączące niezależność dwóch mieszkań z oszczędnością eksploatacji dzięki nowoczesnym instalacjom.

Najważniejsze atuty:
- Podwójne wejście dwa samodzielne lokale, doskonałe dla dwóch rodzin lub jako źródło dochodu z wynajmu,
- Oszczędna eksploatacja fotowoltaika (zamontowana w 2021 roku) oraz piec gazowy dwufunkcyjny marki Bosch (wymieniony w 2021 roku),
- Solidna konstrukcja budynek murowany z cegły, ocieplony styropianem 10cm, odnowiona elewacja, wykonano izolacje oraz odwodnienie fundamentów
- Dach - pokryty blachą trapezową w odcieniu brązu,
- Komfortowe wnętrza podłogi w większości z deski drewnianej, ściany wygładzone i pomalowane w eleganckich, stonowanych kolorach,
- Osobna część gospodarcza murowany budynek 50m, pokryty blachą ocynkowaną nadający się na przechowywanie narzędzi, samochodu lub jako studio hobbystyczne,
- Podpiwniczenie - pod starszą połową domu.

Lokalizacja:
Położenie przy asfaltowej, gminnej drodze gwarantuje doskonały dojazd oraz łatwy dostęp do życia miejskiego centrum Jasła w zasięgu kilku minut, a jednocześnie spokój i zieleń otoczenia. W pobliżu pełna infrastruktura: sklepy, szkoły, przedszkola oraz przystanki komunikacji miejskiej.