dom na sprzedaż
2 kwi 2026

Dom Inowrocław

woj. Kujawsko-Pomorskie pow. inowrocławski gm. inowrocławski
Dodane 1 miesiąc temu, Czwartek, 2 kwiecień 2026 15:30
498 000 zł 82 m2
498 000 zł 82 m2 6 074 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 82 m2
Cena za metr 6 074 zł/m2
ID oferty K37500652

Opis

Prezentujemy Państwu na sprzedaż ofertę atrakcyjnego domu w zabudowie szeregowej o powierzchni ok.83m2 usytuowanego na działce o powierzchni ok.160m2.

Na parterze znajduje się salon z aneksem kuchennym, toaleta, pomieszczenie gospodarcze, wiatrołap oraz schody prowadzące na piętro.

Na piętrze znajdują się trzy sypialnie, łazienka, korytarz, klatka schodowa.

Dom posiada balkon, ogród oraz miejsce postojowe.

Technika wykonania:
Ściany gazobeton 24cm, ocieplony styropianem Termo Organika 15cm.
Budynek budowany w systemie energooszczędnym, okna trzyszybowe, montowane systemem ciepły montaż.
Ogrzewanie podłogowe, gazowe.

W cenie rolety zewnętrzne, elektryczne.

Atrakcyjna lokalizacja w otoczeniu zieleni oraz nowych domów jednorodzinnych.

Oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu.

Stan deweloperski.
Możliwość przygotowania domu pod klucz.

Kupujący zwolniony z podatku PCC,

Serdecznie zapraszamy na prezentację.

Oferta nr 1662
tel. Pokaż numer telefonu

DANE KONTAKTOWE:
Agnieszka
Pokaż numer telefonu
[email]

LINK DO OFERTY:
[url] />
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Numer oferty: 1662
  • Data aktualizacji: 2026-04-02
  • ID ogłoszenia: K37500652
  • Źródło: Patronus Nieruchomości
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Domy na sprzedaż Inowrocław, cena: od 423 300 do 572 700 zł, powierzchnia: od 70 do 95 m2