dom na sprzedaż
28 maj 2024

Dom Dąbrowa Górnicza Łosień

woj. Śląskie pow. Dąbrowa Górnicza gm. Dąbrowa Górnicza
Dodane 1 rok temu, Wtorek, 28 maj 2024 10:50
590 000 zł 166 m2
590 000 zł 166 m2 3 555 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 166 m2
Cena za metr 3 555 zł/m2
Typ domu Wolnostojące
ID oferty K36601471

Opis

Parterowy dom z poddaszem do wykończenia, położony na ładnej działce o powierzchni 1988m2, w miejscowości Dąbrowa Górnicza Łosień.
Dom wybudowany z cegły, poddasze podniesione- z porothermu, nowy dach 2-spadowy odeskowany kryty blachodachówką. Dom w 1/3 części podpiwniczony.
Remont i zmiana konstrukcji dachu został rozpoczęty w 2019r/2020r. Wymieniono całą konstrukcję- nowe krokwie, nowe deski i pokrycie, docieplenie wełna mineralną. Nowe instalacje wodna, kanalizacyjna oraz elektryczna i gazowa. Ogrzewanie gazowe podłogowe, zrobione wylewki. Ściana karton-gips, okna nowe PCV 3-szybowe firmy Drutex, w salonie balkonowe z wyjściem na taras. Strop lany betonowy.
Powierzchnia całkowita domu to 166m2, mieszkalna 124,02m2. Na parterze znajduje się salon połączony z aneksem kuchennym, łazienka, wiatrołap oraz pom gosp. z zejściem do piwnicy.
Na poddaszu są 3 pokoje oraz garderoba i łazienka.
Brakuje schodów na poddasze.
Budynek jest częściowo ocieplony styropianem, pozostała część poddasza oraz tynk.
na działce oprócz domu stoi jeszcze stodoła do wykorzystania na garaż-murowana z dachem 2-spadowym krytym blachą. Stoi również budynek gospodarczy do wyburzenia lub zaadoptowania na dowolny cel- również murowany.
Dom znajduje się bezpośrednio przy drodze asfaltowej, w okolicy i bezpośrednim sąsiedztwie są domy jednorodzinne. Szybki dojazd do trasy 94 a także do S1. Niedaleko znajdują się szkoła, przedszkole, sklepy.
Zapraszam
Cena domu 590tys zł