• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Rakowo Piskie

(1)
  • Przestronne 3 pokojowe mieszkanie, gotowe do zamieszkania!
    1 / 13
    Przestronne 3 pokojowe mieszkanie, gotowe do zamieszkania!

    Rakowo Piskie

    • 272 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 4 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam do prezentacji przestronnej nieruchomości zlokalizowanej na 2 piętrze, w miejscowości Bemowo Piskie. Mieszkanie o powierzchni 63,6m2 położone jest na 2 piętrze przy ulic...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam mieszkanie

    Orzysz

    • 250 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 320 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie na 1 piętrze w samym centrum. Na podłodze panele terakota, wymienione okna i kaloryfery. Mieszkanie do odświeżenia.

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Pisz

    • 425 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 968 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Agencja Inwestycyjna Nieruchomości Jakub Jórzak
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Mikołajki

    • 225 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 3 359 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    New House Łukasz Wróbel
    Biuro nieruchomości

  • Ustawne, trzypokojowe mieszkanie w Grajewie

    Grajewo

    • 265 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie położone w Grajewie przy ul. Osiedle Południe 21. Lokal mieszkalny o powierzchni 60,76 m2 znajduje się na trzecim piętrze, trzypiętrowego budyn...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bobry

    • 220 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 3 549 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Ełk
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 43 m2 z ogródkiem 350 metrów od jeziora Śniardwy
    1 / 12
    Mieszkanie 43 m2 z ogródkiem 350 metrów od jeziora Śniardwy

    Okartowo

    • 190 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 4 419 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Na sprzedaż mieszkanie 43 m2 z ogródkiem, 350 m od jeziora Śniardwy w Okartowo - Tartak, gmina Orzysz cena 190 000 zł - powierzchnia użytkowa 42,97 m2, dodatkowo udział w działce...

  • Mieszkanie z ogródkiem 350 m od Jeziora Śniardwy

    Okartowo

    • 190 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 4 419 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    ? Mieszkanie z ogródkiem 350 m od Jeziora Śniardwy – Okartowo-Tartak, Mazury ? gmina Orzysz, powiat piski ? Powierzchnia użytkowa: 42,97 m² ? Dodatkowo: ogródek i budynek gosp...

  • Na sprzedaż przytulne mieszkanie 3-pokojowe – Pisz, Osiedle Wschó...

    Pisz

    • 339 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 5 558 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    ? Na sprzedaż przytulne mieszkanie 3-pokojowe – Pisz, Osiedle Wschód ? Powierzchnia: 60,6 m² ? Piętro: 3 ? Liczba pokoi: 3, oddzielna widna kuchnia, łazienka, wc, balkon ? Pi...

  • Sprzedam mieszkanie w Grajewie
    1 / 8
    Sprzedam mieszkanie w Grajewie

    Grajewo

    • 299 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 4 398 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe na os. Południe w Grajewie. Cena do negocjacji

  • Mieszkanie 3-pokoje ,kuchnia ,łazienka ,garderoba ,piwnica, b
    1 / 7
    Mieszkanie 3-pokoje ,kuchnia ,łazienka ,garderoba ,piwnica, b

    Pisz

    • 420 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż komfortowe,słoneczne w pełni wyposażone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56 m², położone na IV. piętrze w zadbanym bloku w Piszu na ul.1 Maja 3C. Mieszkanie jest go...