• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Kłodawa

(1)
  • Mieszkanie Kłodawa WIOSENNY RABAT do 31 maja
    1 / 16
    Mieszkanie Kłodawa WIOSENNY RABAT do 31 maja

    Kłodawa

    • 449 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 611 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker WIOSENNY RABAT !!! CENA obejmuje rabat 20 000 zł do 31 maja !!! Pastelowa Osada to kameralne...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 3 pokojowe 61m2 w Chojnicach
    1 / 16
    Mieszkanie 3 pokojowe 61m2 w Chojnicach

    Chojnice

    • 400 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 558 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Witam. Sprzedam komfortowe mieszkanie 3 pokojowe o pow.61m2 na III piętrze w IV piętrowym ogrodzonym bloku przy ul.Jana Pawła II. Mieszkanie własnościowe , zarządzane przez wspólno...

  • Mieszkanie do wynajęcia

    Człuchów

    • 1 200 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    3 pokoje balkon centrum umeblowane Mieszkanie do wynajęcia centrum os Piastowski. Salon z balkonem, sypialna, kuchnia wyposażona z jadalnią. Łazienka z wanną i kabiną prysznicową,...

  • Duże mieszkanie na starówce chojnickiej
    1 / 20
    Duże mieszkanie na starówce chojnickiej

    Chojnice

    • 499 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 6 086 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Chojnice

    • 335 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 5 492 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Czersk

    • 240 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Czarna Woda

    • 265 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 3 841 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Tuchola

    • 294 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie do wynajęcia w Czluchowie
    Mieszkanie do wynajęcia w Czluchowie

    Człuchów

    • 1 600 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie do wynajęcia w centrum Człuchowa na osiedlu Piastowskim Dostępne od 1 września 2025 roku, na okres długoterminowy. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze osiedla Pia...

  • Mieszkanie Tuchola rynek pierwotny

    Tuchola

    • 360 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie znajduje się na parterze dwukondygnacyjnego domu z tarasem o wymiarach: 6,7mx 2,8m i garażem jednostanowiskowym. Nieruchomość w stanie deweloperskim. Ogrzewanie gazowe-...

  • Mieszkanie Tuchola, Warszawska
    Mieszkanie Tuchola, Warszawska

    Tuchola

    • 315 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 60,4 m², położonego przy ul. Warszawskiej  w Tucholi. Lokal znajduje się na 4....