• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Kocierzowy

(1)
  • Sprzedam mieszkanie z garażem w cenie! Kocierzowy

    Kocierzowy

    • 263 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 4 242 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 62m²,usytuowane na parterze w jednopiętrowym blokuw miejscowości Kocierzowy gm. Gomunice. Mieszkanie składa się z:• dwóch pokoi,•...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Niechcice

    • 270 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Bełchatów
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 2
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Radomsko

    • 189 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 5 907 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Częstochowa Centrum
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie na sprzedaż
    1 / 9
    Mieszkanie na sprzedaż

    Radomsko

    • 230 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 5 898 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Witam. Do sprzedania 2 - pokojowe mieszkanie, położone w Radomsku przy ul. 11 listopada. Mieszkanie ma 39m2 i składa się z dużego pokoju z wersalką z funkcją spania, kuchni, sypia...

  • Sprzedam mieszkanie 57 m2, Oś. Łokietka - Nowe

    Radomsko » ul. Władysława Łokietka

    • 439 900 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 718 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż nowe mieszkanie w stanie deweloperskim o pow. 57 m2 + 3m2 piwnica Mieszkanie znajduje się na I piętrze ostatniego wybudowanego bloku 10 C w Radomsku Oś. Łokietka&n...

  • Na sprzedaż mieszkanie w centrum miasta - ok. 77m2

    Radomsko

    • 370 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 4 806 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferuję przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 77 m2, położone w samym centrum miasta, w bloku zarządzanym przez wspólnotę mieszkaniową. Lokal jest gotowy do wprowadzenia się od...

  • Radomsko | 2 pokoje z tarasem w nowym bloku!
    1 / 11
    Radomsko | 2 pokoje z tarasem w nowym bloku!

    Radomsko

    • 440 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 8 628 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Biuro MARVEST MARKET NIERUCHOMOŚCI prezentuje Państwu mieszkanie dwupokojowe z osobną kuchnią do wprowadzenia na parterze w bloku czteropiętrowym z windą w Radomsku ul. Starowiejsk...

  • Funkcjonalne mieszkanie na sprzedaż

    Radomsko

    • 265 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 197 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z balkonem, o powierzchni 51m2. położone w spokojnej części Radomska przy ul. Rolnej. Lokal znajduje się w bloku zarządzanym przez wspólnotę mie...