• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Gacki

(7)
  • Mieszkanie Gacki gm. Pińczów
    1 / 10
    Mieszkanie Gacki gm. Pińczów

    Gacki

    • 175 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 3 724 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze bloku w Gackach , w gm. Pińczów. Mieszkanie o pow. całkowitej 53,57m2 (pow. z piwnicą), pow. bez piwnicy wynosi 4...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Gacki

    • 214 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 4 038 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie w gackach
    Mieszkanie w gackach

    Gacki

    • 190 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 3 585 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam lub wynajme mieszkanie po remoncie w miejscowości Gacki-Osiedle 53m2 tel [tel]

  • Sprzedam mieszkanie Gacki osiedle
    Sprzedam mieszkanie Gacki osiedle

    Gacki

    • 185 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 3 491 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie Gacki osiedle 53m2 po remoncie

  • Mieszkanie sprzedam
    Mieszkanie sprzedam

    Gacki

    • 215 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 4 057 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie Gacki osiedle 53m własne ogrzewanie cicha spokojna okolica przychodnia sklepy szkoła

  • Wynajmę mieszkanie
    Wynajmę mieszkanie

    Gacki

    • 700 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Wynajmę mieszkanie w miejscowości gacki 53m2 w gmina Pińczów lub sprzedam cena wynajmu 700 zl

  • mieszkanie gacki wynajme
    mieszkanie gacki wynajme

    Gacki

    • 1 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    wynajme mieszkanie na osiedlu gacki 55 m 1000 tel [tel]

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • W Zdroju  39,06m2 - z dużym tarasem
    W Zdroju 39,06m2 - z dużym tarasem

    Busko-Zdrój

    • 350 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 8 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Greathouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • 47,90m2 na pierwszym piętrze
    47,90m2 na pierwszym piętrze

    Busko-Zdrój

    • 363 040 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 725 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Greathouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie na osiedlu Gacki
    1 / 2
    Mieszkanie na osiedlu Gacki

    Działoszyce

    • 700 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Wynajmę mieszkanie na osiedlu Gacki przychodnia szkoła sklepy

  • Mieszkanie Busko Zdrój Busko Zdrój
    1 / 6
    Mieszkanie Busko Zdrój Busko Zdrój

    Busko-Zdrój

    • 269 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 6 898 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Biuro Nieruchomości Twoje M Prezentuje na Sprzedaż Mieszkanie 2 pokojowe w Busko - Zdrój Idealne mieszkanie dla rodziny lub pod wynajem...

  • Mieszkanie Busko Zdrój Busko Zdrój
    1 / 7
    Mieszkanie Busko Zdrój Busko Zdrój

    Busko-Zdrój

    • 399 999 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Biuro Nieruchomości Twoje M Prezentuje na Sprzedaż Mieszkanie 2 pokojowe w Busko - Zdrój Idealne mieszkanie dla rodziny lub pod wynajem wysoki standard...

  • Wynajmę mieszkanie 38 m Busko zdrój ul fiolkowa
    1 / 8
    Wynajmę mieszkanie 38 m Busko zdrój ul fiolkowa

    Busko-Zdrój

    • 2 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    NOWOCZESNE 2 POKOJE (37 m²) Z BALKONEM – GOTOWE DO ZAMIESZKANIA! Szukasz jasnego, stylowego mieszkania, w którym poczujesz się jak w domu? Mamy idealną propozycję! Główne atuty:...

  • Mieszkanie Busko -zdrój Busko -zdrój
    1 / 5
    Mieszkanie Busko -zdrój Busko -zdrój

    Busko-Zdrój

    • 430 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 9 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

• Apartament > 46,30 m2
    1 / 8
    Apartament > 46,30 m2

    Busko-Zdrój

    • 555 600 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 12 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta deweloperska Brak podatku PCC Szczegóły parametrów mieszkania w kolekcji zdjęć Wieloetapowa inwestycja obejmuje sześć kameralnych apartamentowców wkomponowanych w otocze...

  • Apartament > 40,20 m2
    1 / 8
    Apartament > 40,20 m2

    Busko-Zdrój

    • 530 640 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 13 266 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Busko-Zdrój rynek pierwotny ul. Ludwika Waryńskiego

    Busko-Zdrój » ul. Waryńskiego

    • 555 600 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 12 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Apartamenty uzdrowiskowe "HYGGE" to inwestycja składająca się z 6 kameralnych budynków, wkomponowanych harmonijnie w otoczenie, w sąsiedztwie Parku Zdrojowego oraz najnowocześniejs...

  • Mieszkanie Busko-Zdrój rynek pierwotny ul.

    Busko-Zdrój

    • 614 528 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 12 803 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    HOT OFERTA TYLKO U NAS!!!Apartament 48,01 m² z tarasem | Nowa inwestycja | Busko-Zdrój | Park ZdrojowyNa sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 48,01 m² z tarasem 26,17 m², p...