• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Chorzele

(1)
  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 16
    Sprzedam mieszkanie

    Chorzele

    • 190 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 4 319 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż ładne mieszkanie w miejscowości chorzele blisko przasnysza mieszkanie 2 pokoje oddzielna kuchnia łazienka korytarz/przedpokój do mieszkania piwnica duży pokój z balko...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Nidzica

    • 299 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 5 156 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Nidzica
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Nidzica

    • 274 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 4 893 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Przasnysz

    • 270 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 5 193 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Nidzica

    • 315 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 5 432 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Nidzica
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam mieszkanie dwa pokoje 37 m2 Nidzica ul. Kościuszki
    1 / 16
    Sprzedam mieszkanie dwa pokoje 37 m2 Nidzica ul. Kościuszki

    Nidzica

    • 220 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 5 946 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie dwa pokoje 37 m2 oddzielna kuchnia łazienka. Do mieszkanie przynależy piwnica. Mieszkanie umeblowane, położone w ścisłym miejscu miasta. Wszystko w zasięgu ręki...

  • Mieszkanie Nidzica, 2 pok.35m2. lata90 po remoncie z tarasem
    Mieszkanie Nidzica, 2 pok.35m2. lata90 po remoncie z tarasem

    Nidzica

    • 500 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 14 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam bezpośrednio mieszkanie Nidzica, 2 pok. 35 m2. Lata 90te świeżo po remoncie z tarasem, garażem i piwnicą. Remont kapitalny był przeprowadzony w 2023 roku. Dostępny też st...

  • Mieszkanie 46,16 m2, 2 pokoje, Sprzedaż, Przasnysz

    Przasnysz » ul. Kacza

    • 239 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 5 196 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy na sprzedaż mieszkanie spółdzielcze o powierzchni 46,16 m2 na drugim (ostatnim) piętrze w centrum Przasnysza, ul. Kacza 4. W SKŁAD MIESZKANIA WCHODZĄ: 2 pokoje + kuchnia...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 13
    Sprzedam mieszkanie

    Szczytno

    • 435 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 8 056 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    2 pokoje | 53.56 m² | 1 piętro |Spiżarnia ,Balkon | Piwnica 7.5 m² | Szczytno | 435 000 zł Bezpośrednio od właściciela – bez prowizji Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni umeblowan...

  • 2 pokojowe mieszkanie do wynajęcia w Nidzicy!
    1 / 9
    2 pokojowe mieszkanie do wynajęcia w Nidzicy!

    Nidzica

    • 1 400 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    2 pokojowe mieszkanie do wynajęcia w Nidzicy! Na wynajem mieszkanie o pow. 47 m2. Nieruchomość usytuowana na 1 piętrze w niskim bloku przy ul.Konopnickiej 13 w Nidzicy. W skład p...

    1 / 15

    Nidzica

    • 470 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 13 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro