działka na sprzedaż
13 maj 2024

Wyjątkowa działka inwestycyjna pod domki w Sasinie!

woj. Pomorskie pow. wejherowski gm. wejherowski
Odświeżone 1 rok temu, Poniedziałek, 13 maj 2024 10:09
769 000 zł 3 480 m2
769 000 zł 3 480 m2 221 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 3 480 m2
Cena za metr 221 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K36569573

Opis

Na sprzedaż inwestycyjna działka pod domki w Sasinie o powierzchni 3420 m2,

ATUTY:
- spokojna i malownicza okolica blisko lasu
- 12 min do morza
- blisko latarni Stilo
- działka budowlana
- W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna oraz letniskowa
- Bliskość terenów zielonych, położenie z dala od zgiełku dużych miast
- Niecałe 4 km do otwartego morza

CHARAKTERYSTYKA:
Na sprzedaż świetnie usytuowana ,płaska działka ,blisko lasu o powierzchni 3420 m2.
Działka jest niezabudowana i ma dostęp do drogi, ul. Polnej.
Na granicy działki znajduje się sieć energetyczna, oraz woda.

Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego,
Plan dopuszcza:
14U – zabudowa usługowa z mieszkaniem właściciela,
a. zasady podziału terenu na działki budowlane – min. Powierzchnia działki budowlanej 2000 m2.
b. dopuszczalne pokrycie działki zabudową (poza terenem zieleni towarzyszącej)- do 20%,
c. dach stromy o nachyleniu od 40 do 55,
d. maksymalna wysokość zabudowy: 12m, 2,5 kondygnacji,
e. dopuszczalny poziom hałasu w środowisku jak dla terenów przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną
f. minimalna powierzchnia biologiczne czynna na działce ( poza zielenią towarzyszącą ) - 50%

LOKALIZACJA:
Sasino i jego okolice to jeden z najpiękniejszych zakątków nad Bałtykiem. Z dala od zgiełku, bez gwaru typowego dla nadmorskich kurortów. Urok tego miejsca tkwi w jego malowniczym położeniu. Gęsty, sosnowy las. Piękne, szerokie plaże. Ruchome wydmy. To doskonałe miejsce dla tych, którzy cenią ciszę, lubią aktywnie spędzać czas i marzą o kameralnym urlopie nad morzem.