mieszkanie na sprzedaż
1 maj 2022

Sprzedam Mieszkanie 72m2 / 4pokoje / komórka lokatorska

woj. Mazowieckie pow. przasnyski gm. przasnyski
Odświeżone 4 lata temu, Niedziela, 1 maj 2022 23:42
330 000 zł 72 m2
330 000 zł 72 m2 4 584 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 72 m2
Cena za metr 4 584 zł/m2
Pokoje 4
Piętro Parter
ID oferty K21032704

Opis

Sprzedam mieszkanie 72,32m2 usytuowane na parterze;
4 pokoje
kuchnia,
oddzielna łazienka i WC,
przestronny hall
duży balkon
przynależna komórka lokatorska tzw. Piwnica, 6,13m2
ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej
Blok umiejscowiony na osiedlu Marii Dąbrowskiej, w cichej lokalizacji nie sąsiadującej bezpośrednio z główną ulicą, dostępne miejsca parkingowe przy bloku i plac zabaw od strony balkonu.
Dobra lokalizacja w pobliżu: Szkoła podstawowa, stadion miejski, cmentarz, sklepy.

Cena 330tyś zł.
Więcej informacji pod tel Pokaż numer telefonu
  • Mieszkanie 4 pokojowe na sprzedaż o powierzchni 72 m2
  • Lokalizacja mieszkania: Przasnysz
  • Mieszkanie położone na parterze
  • Data dodania: 2022-05-01
  • Data aktualizacji: 2022-05-01
  • ID ogłoszenia: K21032704
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Mieszkania na sprzedaż Przasnysz, cena: od 280 500 do 379 500 zł, powierzchnia: od 62 do 83 m2
S
Sylwia osoba prywatna
Zadzwoń

Sylwia osoba prywatna

Tel: 505... Pokaż numer telefonu
Wyślij wiadomość