działka na sprzedaż
29 lis 2021

Sprzedam działkę budowlaną

woj. Pomorskie pow. wejherowski gm. wejherowski
Odświeżone 4 lata temu, Poniedziałek, 29 listopad 2021 17:05
149 000 zł 1 007 m2
149 000 zł 1 007 m2 148 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 1 007 m2
Cena za metr 148 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K19643598

Opis

Sprzedam działkę budowlaną, pięknie położoną, w Ciekocinie, na granicy z Sasinem. 5 km od latarni Stilo i wydm, 6 km od brzegu morza, w pobliżu kompleks leśny. W niedalekiej odległości od Ulinii, Jeziora Sarbsko oraz Łeby. Działka środkowa, płaska, piaszczysta, o kształcie prostokąta. Idealna zarówno do budowy domu całorocznego, jak i letniskowego. Dojazd drogą utwardzoną 50 m od drogi asfaltowej. Działka położona jest od strony południowej, nasłoneczniona, na sąsiednich działkach media (woda i prąd). W sąsiedztwie domki letniskowe i całoroczne. Serdecznie polecam. Zapraszam do kontaktu telefonicznego.
  • Data aktualizacji: 2021-11-29
  • ID ogłoszenia: K19643598
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Działki na sprzedaż Ciekocino, cena: od 126 650 do 171 350 zł, powierzchnia: od 856 do 1159 m2
R
Ryszard osoba prywatna
Zadzwoń

Ryszard osoba prywatna

Tel: 727... Pokaż numer telefonu
Wyślij wiadomość