mieszkanie na sprzedaż
10 lip 2022

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w Pilźnie

woj. Podkarpackie pow. dębicki gm. dębicki
Odświeżone 3 lata temu, Niedziela, 10 lipiec 2022 21:38
279 000 zł 51 m2
279 000 zł 51 m2 5 471 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 51 m2
Cena za metr 5 471 zł/m2
Pokoje 2
Piętro 1
ID oferty K21542067

Opis

Sprzedam mieszkanie w Pilźnie, w bloku przy ulicy Sobieskiego o powierzchni 50,75 m2.
Mieszkanie mieści się na I piętrze, II-piętrowego bloku i składa się z salonu z balkonem, oddzielnej kuchni, sypialni, przedpokoju, garderoby oraz łazienki. Ekspozycja mieszkania wschód-zachód, więc całość jest dobrze doświetlona.
Do mieszkania przynależy duża piwnica (7,5m2), duży ogródek działkowy, oraz miejsce na garaż.
Przy bloku znajduje się ogólnodostępny parking dla mieszkańców.
Lokalizacja mieszkania jest bardzo wygodna - 500m od rynku i szkoły podstawowej, 100m od przedszkola.

Cena mieszkania: 279 000 zł
Czynsz remontowy do wspólnoty: 200 zł/msc.
Stan prawny: pełna własność z księgą wieczystą i udziałem w gruncie.

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu pod nr. telefonu: Pokaż numer telefonu

Sprzedaż bezpośrednio od właściciela. Pośrednikom dziękujemy.
  • Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż o powierzchni 51 m2
  • Lokalizacja mieszkania: Pilzno
  • Mieszkanie położone na 1 piętrze
  • Data dodania: 2022-07-10
  • Data aktualizacji: 2022-07-10
  • ID ogłoszenia: K21542067
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Mieszkania na sprzedaż Pilzno, cena: od 237 150 do 320 850 zł, powierzchnia: od 44 do 59 m2
I
Iwona osoba prywatna
Zadzwoń

Iwona osoba prywatna

Tel: 506... Pokaż numer telefonu
Wyślij wiadomość