• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Borek Kamienny
  • Koziegłówki
  • Gocły
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Sikorzyno

(1)
  • Dom Sikorzyno Stara Sikorska Huta ul.

    Sikorzyno

    • 680 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 8 948 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom z dobrą energią w otulinie kaszubskich lasów - miejsce, do którego chce się wracaćJeśli szukasz miejsca, w którym naprawdę można odetchnąć, zwolnić i poczuć się jak na wakacjac...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Przewóz rynek pierwotny ul.

    Przewóz

    • 1 560 000 zł cena
    • 42 000 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA:Do sprzedania atrakcyjna działka w miejscowości Przewóz, w gminie Studzienice, w województwie pomorskim. Powierzchnia ponad 42 000m2 z wydanymi warunkami zabudowy na 16...

  • Dom caloroczny na Kaszubach z piekną dzialką 900 m

    Skorzewo

    • 660 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Kaszuby -wyjątkowy dom całoroczny w lesie z dużą zagospodarowaną dzialką 900 m , bez pośrednika. Nieruchomosc znajduje się na dzialce o pow.900m2 w bardzo cichej i spokojnej oko...

  • Piękny teren przy jeziorze Brodnica Kaszuby

    Brodnica Górna

    • 1 000 000 zł cena
    • 18 000 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż piękny teren umiejscowiony w Brodnicy , 150 metrów od jeziora Brodno Wielkie.Inwestycja wielkości 18 000 zł - 9100 m działka oraz 8900 m las. Wydane warunki zabudo...

  • Działka Brodnica Dolna ul.

    Brodnica Dolna

    • 1 180 000 zł cena
    • 3 460 m2 powierzchnia
    • 342 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana na KASZUBACH  / BRODNICA DOLNA  z pięknym widokiem na Jezioro Brodno Wielkie. Na sprzedaż oferujemy działkę  o powierzchni 3460m2  z  domem  wolnostojący wybudowa...

  • Piękna działka Brodnica 300 m od jeziora

    Brodnica Górna

    • 720 000 zł cena
    • 9 746 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż piękny teren wielkości 9746 m umiejscowiony w Brodnicy przy drodze wojewódzkiej.Teren sprzedawanej nieruchomości przylega do ściany Lasu Państwowego,W Linii prostej od...

  • Dom Brodnica Dolna ul.

    Brodnica Dolna

    • 1 180 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 13 112 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOM na KASZUBACH  / BRODNICA DOLNA  z pięknym widokiem na Jezioro Brodno Wielkie i dużą działkąNa sprzedaż oferujemy domem  wolnostojący wybudowany z dbałością o szczegóły, z wysok...

  • Przytulny dom w Nowym Klinczu
    1 / 20
    Przytulny dom w Nowym Klinczu

    Nowy Klincz

    • 695 000 zł cena
    • 212 m2 powierzchnia
    • 3 279 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 4
    Działka Grabowo Kościerskie ul.

    Grabowo Kościerskie

    • 234 000 zł cena
    • 1 313 m2 powierzchnia
    • 179 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA:Nieruchomość położona na Kaszubach w Grabowie Kościerskim nad  Jeziorem Grabowskim. W okolicy dużo terenów zielonych, które sprzyjają rekreacji. Dobry dojazd do Kościer...

  • 1 / 3
    Działka Grabowo Kościerskie ul.

    Grabowo Kościerskie

    • 234 000 zł cena
    • 1 310 m2 powierzchnia
    • 179 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJANieruchomość położona na Kaszubach w Grabowie Kościerskim nad  Jeziorem Grabowskim. W okolicy dużo terenów zielonych, które sprzyjają rekreacji. Dobry dojazd do Kościerz...

  • NIŻSZA CENA! Przestronny dom w KŁOBUCZYNIE
    1 / 8
    NIŻSZA CENA! Przestronny dom w KŁOBUCZYNIE

    Kłobuczyno

    • 365 000 zł cena
    • 203 m2 powierzchnia
    • 1 799 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    GR Nieruchomości sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Działka Częstkowo ul. Szeperia

    Częstkowo » ul. Szeperia

    • 273 430 zł cena
    • 1 478 m2 powierzchnia
    • 185 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PIĘNIE POŁOŻONA DZIAŁKA POD LASEM!UROKLIWE MIEJSCE - DUŻA DZIAŁKA - MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU DWÓCH DZIAŁEK !DZIAŁKA: Urokliwie położona działka pod lasem o powierzchni 1478 m2. Przyłącze w...

  • Działka Grabowo Kościerskie ul.

    Grabowo Kościerskie

    • 5 450 000 zł cena
    • 21 990 m2 powierzchnia
    • 248 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA Z LINIĄ BRZEGOWĄ JEZIORA POD HOTEL, DOM STARCÓW , OŚRODEK REHABILITACYJNYNieruchomość położona jest w miejscowości Grabowo Kościerskie w gminie Nowa Karczma, wpowiecie kośc...

  • Działka Grabowo Kościerskie ul.

    Grabowo Kościerskie

    • 5 450 000 zł cena
    • 21 990 m2 powierzchnia
    • 248 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

• Dom Grabowska Huta ul.

    Grabowska Huta

    • 999 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 9 795 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOM z STAWEM  na Kaszubach w Grabowskiej Hucie w cichej i spokojnej okolicy   IDEALNY DLA RODZINY Z DZIEĆMI !LOKALIZACJA:Dom znajduje się w Grabowskiej Hucie gm Nowa Karczma powiat...

  • Działka Grabowo Kościerskie ul.

    Grabowo Kościerskie

    • 1 138 200 zł cena
    • 3 252 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA Z LINIĄ BRZEGOWĄ JEZIORA Nieruchomość położona jest w miejscowości Grabowo Kościerskie w gminie Nowa Karczma, wpowiecie kościerskim, w woj. pomorskim.Odległość od Gdańska 4...

  • Działka Kościerska Huta ul.

    Kościerska Huta

    • 799 000 zł cena
    • 4 079 m2 powierzchnia
    • 196 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA BUDOWLANA/ INWESTYCYJNA  Kościerska Huta  - 3 km od Kościerzyny  pod zabudowę usługowo mieszkaniową. LOKALIZACJA:Działka zlokalizowana w  Kościerskiej Hucie  Położna na obr...

  • „Grabowo Kościerskie działka”
    „Grabowo Kościerskie działka”

    Grabowo Kościerskie

    • 60 zł cena
    • 4 769 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka nr 432/3 lokalizacja: e-mapa.net/polska/220607_2.0001.432/3 tel. 0033 [tel]

  • Klimatyczny dom całoroczny z wyposarzeniem.
    1 / 16
    Klimatyczny dom całoroczny z wyposarzeniem.

    Skorzewo

    • 599 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 5 446 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Kaszuby -wyjątkowy dom całoroczny w lesie z dużą zagospodarowaną dzialką . Nieruchomosc znajduje się na dzialce o pow.900m2 w bardzo cichej i spokojnej okolicy nieopodal Stężycy/2...

  • Działka Grabowo Kościerskie ul. Kwiatowa

    Grabowo Kościerskie » ul. Kwiatowa

    • 250 000 zł cena
    • 1 123 m2 powierzchnia
    • 223 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż działka nr 101/24 położona w miejscowości Grabowo Kościerskie, gmina Nowa Karczma, powiat kościerski.Powierzchnia działki wynosi około 1 123 m².Działka położona jest w...

  • Dom Przewóz Sznurki ul.

    Przewóz

    • 2 249 000 zł cena
    • 141 m2 powierzchnia
    • 15 951 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż nowa i pięknie utrzymana posiadłość! Posadowiona na trzech działkach o łącznej powierzchni 3.349 m2. Dwa budynki: mieszkalny o pow. użytkowej ok. 140 m2 oraz gospodarcz...

  • Działka Nowa Wieś Kościerska

    Nowa Wieś Kościerska

    • 210 000 zł cena
    • 1 m2 powierzchnia
    • 210 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Nowa Wieś Kościerska, gmina Kościerzyna. Atrakcyjne, doskonale położone działki budowlane z przeznaczeniem na zabudowę jednorodzinną i usługową. Każda działka ma swój własny, bez...

  • Dom Brodnica Dolna gm. Kartuzy,
    1 / 16
    Dom Brodnica Dolna gm. Kartuzy,

    Brodnica Dolna

    • 1 150 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 10 455 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom położony w malowniczej Brodnicy Dolnej (gm. Kartuzy), przy ul. Słonecznej  - w bezpośrednim sąsiedztwie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego, pomiędzy jeziorami Brodno...

  • Dom Przewóz Sznurki ul.

    Przewóz

    • 699 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 11 650 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOMEK NA KASZUBACHCałoroczny, drewniany - Sznurki Przewóz!TYLKO U NAS!LOKALIZACJA:Nieruchomość położona w miejscowości Sznurki Przewóz, w sercu Kaszub, w spokojnej i zielonej okoli...

  • Działka 1059 m² pod lasem | Prąd na miejscu | Dom + Usługi |
    1 / 3
    Działka 1059 m² pod lasem | Prąd na miejscu | Dom + Usługi |

    Kłobuczyno

    • 160 zł cena
    • 1 059 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentuję nieruchomość gruntową w Kłobuczynie, gmina Kościerzyna. Oferta od właściciela (bez prowizji!). Teren o dużym potencjale, łączący funkcję mieszkalną z możliwością pro...

  • Dom z pięknym widokiem Brodnica Dolna.

    Brodnica Dolna » ul. Jeziorna

    • 1 150 000 zł cena
    • 167 m2 powierzchnia
    • 6 887 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wolnostojącego całorocznego domu o powierzchni użytkowej 106m², posadowionego na działce 2411 m², zlokalizowanej w Brodnicy dolnej ul. Jezior...

  • Dom Ostrzyce gm. Somonino, Kasztelańska
    Dom Ostrzyce gm. Somonino, Kasztelańska

    Ostrzyce

    • 2 999 000 zł cena
    • 575 m2 powierzchnia
    • 5 216 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Działający PENSJONAT  w miejscowości Ostrzyce, gmina Somonino, w powiecie Kartuskim o powierzchni całkowitej 575 m2, posadowiony na działce o pow. 1331 m2, w bliskiej odległości od...

  • Dom Młynek ul.

    Grabowo Kościerskie

    • 890 000 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 5 461 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż lewa strona bliźniakalink do filmu:

  • Działka Grabowska Huta ul.

    Grabowska Huta

    • 139 000 zł cena
    • 1 276 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Grabowska Huta, niewielka wieś w gminie Nowa Karczma, powiat kościerski. W okolicy pola, łąki, 3 jeziora. do centrum Kościerzyny 15 km jedynie 8 km do stoku na Wieżycy i ośrodka re...

  • Działka budowlana Częstkowo gm. Szemud, Polna
    Działka budowlana Częstkowo gm. Szemud, Polna

    Częstkowo

    • 165 000 zł cena
    • 1 380 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na Sprzedaż Działka Budowlana w Częstkowie gm. Szemud przy ul. Polnej, o powierzchni 1380m2. Nieruchomość objęta MPZP -ZABUDOWA MIESZKANIOWA Marzysz o własnym domu w otoczeniu zie...

  • DZIAŁKA Z WZ | 1133m2 | ASFALT | MEDIA | Częstkowo
    1 / 4
    DZIAŁKA Z WZ | 1133m2 | ASFALT | MEDIA | Częstkowo

    Częstkowo

    • 185 999 zł cena
    • 1 133 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA BEZPOŚREDNIA – KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI! Cena: 185 999zł (164 zł/m²) Lokalizacja: Częstkowo, gmina Szemud Powierzchnia: 1 133 m² Przeznaczenie: Budowlana (wydana decyzja...