• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Chorzewa
  • Przezmark
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Siemiątkowo-Rogale

(1)
  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Siemiątkowo-Rogale

    • 595 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 3 967 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam dom i budynki gospodarcze

    Drobin

    • 150 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam dom i budynki gospodarcze. Dom jest parterowy z użytkowym poddaszem. W domu na parterze znajdują się 2 pokoje, kuchnia, łazienka oraz korytarz. Zaś na poddaszu są 2 pokoje...

  • Sprzedam dom i budynki gospodarcze

    Drobin

    • 150 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Sprzedam działkę po byłej żwirowni 5,8 ha obok Strzegowa

    Strzegowo

    • 700 000 zł cena
    • 58 000 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę nr 198 (obręb Pokrytki) po byłej żwirowni 5,8 ha, zasoby - 400000 ton. Punkt piaskowy 58%, koncesja do 2020r. Rok założenia : 2006. Oprócz żwiru występuje piase...

  • Dom Dobrosielice Pierwsze

    Dobrosielice Pierwsze

    • 280 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 3 457 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do Sprzedaży siedlisko położone w malowniczej okolicy w pobliżu lasów, pól w miejscowości Dobrosielice Pierwsze gmina Drobin powiat Płocki, woj. Mazowieckie. Siedlisko posadowion...

  • Lokal Dobrosielice Pierwsze

    Dobrosielice Pierwsze

    • 300 000 zł cena
    • 5 591 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do Sprzedaży siedlisko położone w malowniczej okolicy w pobliżu lasów, pól w miejscowości Dobrosielice Pierwsze gmina Drobin powiat Płocki, woj. Mazowieckie. Siedlisko posadowione...

  • 1 / 3
    Działka Dobrosielice Pierwsze

    Dobrosielice Pierwsze

    • 280 000 zł cena
    • 5 591 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

• Zadbany dom, pensjonat w Kołobrzegu blisko plaży!

    Grzybowo » ul. Nadmorska

    • 1 543 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 5 935 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomość z ogromnym potencjałem dla rodziny lub na prowadzenie dochodowego interesu ( w pełni przygotowany do tego celu ) w zacisznym miejscu blisko plaży w Kołobrzegu. Tak usy...

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Unierzyż

    • 350 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 4 795 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Działka Marysinek ul.

    Marysinek

    • 1 950 000 zł cena
    • 13 571 m2 powierzchnia
    • 144 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży działki usługowo-mieszkaniowej zlokalizowanej w miejscowości Marysinek, w gminie Błonie.Numer ewidencyjny działki: 25/7Po...

  • 2/3 udziałów w domie jednorodzinnym 100m2 + działka 5 arów!
    1 / 3
    2/3 udziałów w domie jednorodzinnym 100m2 + działka 5 arów!

    Strzegowo

    • 260 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferuję do sprzedaży 2/3 udziałów we własności domu jednorodzinnego o powierzchni 100m2 z działką 5 arów (500 m2). Położony w spokojnej okolicy z dala od zgiełku i hałasu w Strzego...

  • Działka Sierakowo

    Sierakowo

    • 420 000 zł cena
    • 10 803 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferuję do sprzedaży nieruchomość w miejscowości Przasnysz/Sierakowo. Przedmiotem sprzedaży jest działka inwestycyjna o następujących parametrach: Lokalizacja : Działka położon...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Witkowo

    • 399 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 2 934 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Ciechanów
    Biuro nieruchomości

  • Dom Sławkowo

    Sławkowo

    • 299 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 3 052 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Marzy Ci się własne urokliwie siedlisko? Jeżeli tak, to znam miejsce, które będzie dla Ciebie oazą spokoju i relaksu . Gwarantuję miejsce w którym zaznasz ciszy i spok...

  • Kołobrzeg- Grzybowo dom pensjonat blisko plaży!

    Grzybowo » ul. Nadmorska

    • 1 540 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 5 924 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nieruchomość do własnej aranżacji z ogromnym potencjałem, zarówno dla dużej rodziny jaki i w pełni przygotowana do prowadzenia dochodowej działalności. Zlokalizowana nieo...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Dźwierzno

    • 410 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 3 254 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AGENCJA NIERUCHOMOŚCI PASJA
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 3
    Razem lub osobno. Cisza i spokój to ich atuty

    Pijawnia

    • 129 600 zł cena
    • 21 600 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Ta wyjątkowo interesująca nieruchomość składa się z dwóch działek. Pierwsza o powierzchni 7.993 m2 i wymiarach 35 m x 235 m i druga o powierzchni 13607 m2, i wymiarach 35 m x 380 m...

  • Sprzedam działkę po byłej żwirowni 5,8 ha obok Strzegowa
    1 / 6
    Sprzedam działkę po byłej żwirowni 5,8 ha obok Strzegowa

    Strzegowo

    • 700 000 zł cena
    • 58 000 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Sprzedam działkę nr 198 (obręb Pokrytki) po byłej żwirowni 5,8 ha, zasoby - 400000 ton. Punkt piaskowy 58%, koncesja do 2020r. Rok założenia : 2006. Oprócz żwiru występuje piasek...

  • Sprzedam dom z budynkami gospodarczymi
    1 / 15
    Sprzedam dom z budynkami gospodarczymi

    Seroki

    • 350 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 3 272 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom o powierzchni 107 m 2, dom jest podpiwniczony z wysokim poddaszem, które można zaadoptować na miejsce do zamieszkania. W odległości ok. 2 km znajduje się miejscowość g...

  • 1 / 2
    Działka Zygmuntowo

    Zygmuntowo

    • 149 000 zł cena
    • 19 600 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    | Na sprzedaż działka rolno-budowlana z wydanymi aktualnymi warunkami zabudowy polegającymi na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego oraz budynku gospodarczego wraz z nie...

  • 1 / 4
    Działki, Sprzedaż, Dreglin gm. Glinojeck, przy S7

    Dreglin

    • 45 045 zł cena
    • 1 001 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działki położone w miejscowości Dreglin gm. Glinojeck o powierzchni od 1001 m2 do 1620 m2.PRZEZNACZENIE:– działki objęte miejscowym planem zagospodarowania MU...

  • Działka budowlana 1000 m2, Poniatowo, 65 000 zł
    1 / 14
    Działka budowlana 1000 m2, Poniatowo, 65 000 zł

    Poniatowo

    • 65 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki budowlane o powierzchni min. 1 000 m2 położone w Poniatowie, gm. Małkinia Górna Działka stanowi tereny zabudowy zagrodowej oraz zabudowy jednorodzinnej RM/MN Ks...

  • Działka budowlana z mpzp, Poniatowo, 65 000 zł
    1 / 13
    Działka budowlana z mpzp, Poniatowo, 65 000 zł

    Poniatowo

    • 65 000 zł cena
    • 1 144 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki budowlane o powierzchni min. 1 000 m2 – 1144 m2 położone w Poniatowie, gm. Małkinia Górna Działka stanowi teren zabudowy zagrodowej oraz zabudowy jednorodzinnej...

  • Działki budowlane 6 300 m2 z mpzp, Poniatowo
    1 / 13
    Działki budowlane 6 300 m2 z mpzp, Poniatowo

    Poniatowo

    • 360 000 zł cena
    • 6 300 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjny teren budowlany o powierzchni 6 300 m2 położony w centrum Poniatowa, gm. Małkinia Górna Teren w całości objęty miejscowym planem i przeznaczony pod tereny za...

  • Okazja! Na sprzedaż działka nad Wisłą – Nowopole

    Nowopole

    • 39 900 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 16 arów (1600 m²) położona w centrum miejscowości Nowopole, w gminie Wietrzychowice.Są warunki zabudowy!Lokalizacja:Działka znajduje się przy drod...

  • Dom Żukowo-Wawrzonki gm. Raciąż
    1 / 7
    Dom Żukowo-Wawrzonki gm. Raciąż

    Żukowo-Wawrzonki

    • 180 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 3 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ???????? ZAPRASZAMY DO ZAKUPU! Z przyjemnością informujemy o możliwości nabycia urokliwej nieruchomości położonej w Żukowie-Wawrzonkach, pow. płoński. ???? Opis nieruchomości...

  • Ekskluzywny dom do wykończenia 1,5 km od Bałtyku!

    Grzybowo

    • 1 290 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 5 160 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ekskluzywny dom do wykończenia w Grzybowie na pięknej działce! Grzybowo, gm. Kołobrzeg – 1,5 km od plaży Bałtyku!Szukasz prawdziwej enklawy? Otoczenie zieleni, lasów, cisza i codzi...

  • Syndyk sprzeda dom jednorodzinny
    1 / 2
    Syndyk sprzeda dom jednorodzinny

    Kliczewo Małe

    • 369 600 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 1 422 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości Jarosława Piotrowicza – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, w postępowaniu upadłościowym, sygn. akt PL1P/GUp/3/2024 ogłasza IV konkurs o...

  • Syndyk sprzeda niezabudowaną działkę - park dworski
    Syndyk sprzeda niezabudowaną działkę - park dworski

    Kliczewo Małe

    • 100 650 zł cena
    • 36 509 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Syndyk sprzeda dom wraz z gruntem
    1 / 5
    Syndyk sprzeda dom wraz z gruntem

    Szreńsk

    • 250 131 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 1 925 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości Ewy Kobylińskiej – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, w postępowaniu upadłościowym, sygn. akt PL1P/GUp-s/310/2025 ogłasza I konkurs ofe...

  • 1 / 3
    Strzegowo - Sprzedam działkę budowlaną

    Strzegowo

    • 80 000 zł cena
    • 714 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana, zlokalizowaną w urokliwej części gminy Strzegowo. To idealna opcja dla młodej rodziny lub pary, która chce zamienić ciasne mieszkanie w mieście na własny dom...