mieszkanie na wynajem
3 sie 2024

Pomoc finansowa bez protokołu

woj. Kujawsko-Pomorskie pow. brodnicki gm. brodnicki
Odświeżone 1 rok temu, Sobota, 3 sierpień 2024 17:28
4 500 zł 19 m2
4 500 zł 19 m2 237 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 19 m2
Cena za metr 237 zł/m2
Pokoje 12
Piętro 4
ID oferty K36742333

Opis

Pomoc finansowa bez protokołu
Czy masz długi do spłacenia? Czy potrzebujesz bezpiecznych środków na osobiste projekty lub na opłacenie rachunków i długów? Jesteś pod właściwym adresem, aby uzyskać wiarygodną pomoc finansową bez protokołu.
Napisz do nas już teraz, bez zwłoki, abyśmy mogli być obsłużeni z pełnym zaufaniem!
Kontakt e-mailowy: [email]
  • Mieszkanie 12 pokojowe na wynajem o powierzchni 19 m2
  • Lokalizacja mieszkania: Brodnica
  • Mieszkanie położone na 4 piętrze
  • Data dodania: 2024-08-03
  • Data aktualizacji: 2024-08-03
  • ID ogłoszenia: K36742333
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Mieszkania na wynajem Brodnica, cena: od 3 825 do 5 175 zł, powierzchnia: od 17 do 22 m2
D
Debergue osoba prywatna
Zadzwoń

Debergue osoba prywatna

Tel: 658... Pokaż numer telefonu
Wyślij wiadomość
Zadzwoń